PDA

View Full Version : DardaniaScripT


Xhino
19-07-05, 02:10
Version i ri i DardaniaScripT-it, at mund ta merrni duke klikuar nė: http://www.*****************/DardaniaScripT.exe
Shkarkone..Tash.. kshyrni Instrukcionet.. pėr ato, qe skan hy me ScripT(mIRC) kurr dhe Kan Dėshir..


1: Pasi t'mbaron shkarkimi ju del kjo Faqe.. Kliko "Vazhdo".. !!
http://img316.imageshack.us/img316/8496/10dh.jpg (http://www.imageshack.us)


2: Dhe prap kliko "Vazhdo"
http://img316.imageshack.us/img316/2680/26ee.jpg (http://www.imageshack.us)


3: Si po e shehni.. ktu shkrun "Pajothem" & "Nuk Pajtohem" Kliko "Pajtohem" dhe Kliko "Vazhdo" !
http://img316.imageshack.us/img316/2047/33ff.jpg (http://www.imageshack.us)


4: Dhe prap kliko "Vazhdo"
http://img316.imageshack.us/img316/6743/48wd.jpg (http://www.imageshack.us)


5: Kliko "Fillo"
http://img316.imageshack.us/img316/4031/57np.jpg (http://www.imageshack.us)


6: Dhe prap kliko "Vazhdo"
http://img316.imageshack.us/img316/3103/63mk.jpg (http://www.imageshack.us)


7: Kliko "Dil"
http://img316.imageshack.us/img316/6017/78te.jpg (http://www.imageshack.us)


8: Siq e shehni ku i keni Ikonat e msn-it , programav tjer, etj etj.. , e keni edhe Ket Ikon , Kliko aty dhe qelėt njė Faqe.. !
http://img316.imageshack.us/img316/6074/84sd.jpg (http://www.imageshack.us)


9: Niher qe Klikut n'ket Ikonen http://img316.imageshack.us/img316/6074/84sd.jpg (http://www.imageshack.us)
u qel kjo Faqe.. !!
http://img301.imageshack.us/img301/5896/dchat3by.jpg (http://www.imageshack.us)


10: Tash Kshyrni nalt nė Anėn e Shmajt.. e keni ket Ikon Klikoni aty,
http://img316.imageshack.us/img316/1715/93dc.jpg (http://www.imageshack.us)


11: Ktu modifikoni "Nickun" etj etj.. dhe Kliko "OK"
http://img316.imageshack.us/img316/4516/102jm.jpg (http://www.imageshack.us)


12: Kliko kėtu dhe dot Konektohuni nė ChaT.. , ( Posht shkrune /join #Dardania ose ma leht /j Dardania ) U kry.. !!
http://img316.imageshack.us/img316/6883/110cm.jpg (http://www.imageshack.us)

(Ikona = Imazh = foto )

Nėse Dikush Ka naj Pytje apo Diēka.. Mos t'heziton net Pyet..