PDA

View Full Version : Kerkes per @op ne #dardania


ma_origano
08-04-08, 14:35
Me falni por edhe nje here pe bej nje kerkes me nje nick tjeter ne dardaia,de .Un jam me nick Ma-Origano ne dhomen #dardania ne chat te dhent i kini ne temen e meparshme dhe jami i gashem tu vije ne ndihme

Paperoni
08-04-08, 21:01
Orango:
flmnd per ndihmen tuaj por me te vertet kemi teper Aop,
si te kerkojm Aop Operator de u japim lajmin..
flmnd per mirekuptimin.