PDA

View Full Version : Kerkes per aop ne #dardania


E-Monda
09-04-08, 20:49
Pershendetje Stafit #Dardania

Pershendetje i nderuar shum i respektuar staf i #Dardania nga nje user qe ka shum respekt ndaj jush dhe me gjith nderin tim dot kisha bere nje kerkes kuptohet nese egziston mundsia te jem edhe un pjes e stafit tuaj kuptohet te kem nderin te posedoj aop nese me lejohet prej jush,, dhe me njihni qe te gjith,arsyja eshte Pasi qe eshte nje dhom shum e mrekullueshme #Dardania desha qe te jem edhe une ne stafin tuaj edhe tju ndihmoj.Kam deshir te jem Aop ne kete chat,per shkak se eshte i vetmi chat qe me pelqen te rri !
Ju per mirkuptim edhe shpresoj te me jepni nje pergjigje Jam apo jo per Aop !

Me respekt Monda

Laii
09-04-08, 20:53
Normalisht e meriton nje Aop te bukur :)

Albaner
09-04-08, 21:14
woooooooooooow kush paska bo kerkes..

Emeriton te jesh n'staff me ne, e ke nje PO t'madhe nga ana ime.. Mbasi ke cen user-e e rregull edhe as nje her problem sna ke nxirr as nje kick se kom pa tut jep as nje Operator e'meriton t'jesh aop.

Rrespekt

Zero Cool
09-04-08, 22:04
Pro :smile:

PipeX
09-04-08, 22:14
........:::::: pro! :::::......

Loading
09-04-08, 23:19
Zbohet fjal Monda per tyy Nje PO t madhe edhe prej muuuu ...

ReZe
10-04-08, 01:35
Normal Poooooooooooo mjafton qe nick i joti kur eshte ne chat e zbukuron chatin e me @ mmmmmmm do ma drisish chatin siss , e per punen skam dyshim aspak e di qe je teper e shkatht ,,, e meriton :)


Gjdo tmir

Galaxy
10-04-08, 17:33
Edhe une jam i mendimin per PO...ishallah e mer

ExCeLL-
10-04-08, 17:43
Sdi sa vlen vota ime veq kisha votu per Po per ty Me respekt ExCeLL

Kalofshit Mir ;)

CrAzY-BoY
11-04-08, 00:17
Pooooooooooooooooooooooooooooooooo :)

Peja-Boy
11-04-08, 15:48
Joooooooooooooooooooooo

Mushtishti
11-04-08, 22:55
Nje gje sun e kuptoj Kur u shtua nje Aop-e gjith kunder e tash per me shtu Aop-e tre gjith PRO ,,
dhe ADMINI me sa e di ka then qe nuk lejohen vajza e tash u qut krejt kunder tij tuj shenu a.
Eh vakt o vakt ,,, Shpresoj qe sdo ket shtim te vajzave ne Aop list,, kshtu qe mbeteni te pershendetur me nje JO.

Gjitha te Mirat..

Boony
11-04-08, 23:01
Shihi nje her JO femra ne Staff e tash tgjith po ahhahahahahahahahhaa,,,shyqyr qe skeni ndor ju me shum por e keni vetem nga nje Aop se kush e di se qfar kishi be me #dardania,,,
Usere e mir esht e vertet por mduket qe nje her jeni kon kunder femrave ne Aop list e tash jo, qa esht ka ndodh kshtu me ju qe aq shum pshtjellime beni me ket chat...
KUNDER.

Kaloni mir.

ExCeLL-
11-04-08, 23:10
Nje gje sun e kuptoj Kur u shtua nje Aop-e gjith kunder e tash per me shtu Aop-e tre gjith PRO ,,
dhe ADMINI me sa e di ka then qe nuk lejohen vajza e tash u qut krejt kunder tij tuj shenu a.
Eh vakt o vakt ,,, Shpresoj qe sdo ket shtim te vajzave ne Aop list,, kshtu qe mbeteni te pershendetur me nje JO.

Gjitha te Mirat..Une se kuptoj dRiLoN pse mos mu Shtu nje AOp-e Femer..Chati ka nevoj per Aop-e femer e sidomos #Dardania me falni Qe po perzihem se sme takon mua me fol Se tek e fundit kerkushi Sjam un hiq

Me respekt
ExCeLL

niemand
11-04-08, 23:18
Nje gje sun e kuptoj Kur u shtua nje Aop-e gjith kunder e tash per me shtu Aop-e tre gjith PRO ,,
dhe ADMINI me sa e di ka then qe nuk lejohen vajza e tash u qut krejt kunder tij tuj shenu a.
Eh vakt o vakt ,,, Shpresoj qe sdo ket shtim te vajzave ne Aop list,, kshtu qe mbeteni te pershendetur me nje JO.

Gjitha te Mirat..

Shihi nje her JO femra ne Staff e tash tgjith po ahhahahahahahahahhaa,,,shyqyr qe skeni ndor ju me shum por e keni vetem nga nje Aop se kush e di se qfar kishi be me #dardania,,,
Usere e mir esht e vertet por mduket qe nje her jeni kon kunder femrave ne Aop list e tash jo, qa esht ka ndodh kshtu me ju qe aq shum pshtjellime beni me ket chat...
KUNDER.

Kaloni mir.


Po mire e ke ti , se ne kohen tende vetem me te then nje femer "Te dua" ti edhe mamen ja ke dhan te atit te saj.. e leje me nje @.. prandaj nuk eshte per tu habit .. me ty se tani normal qe ja fut kot dhe flet neper forume si femij ( se edhe ashtu je ) por me keq mos shkruaj me nick-a te huaj.. apo ja more inati se te hoqen nga stafi :P

E njerz interesi sikur ti e disa disa.. asnjeher sju ka ec me shum se 3..4 muaj po ashtu edhe ty..

Hajt tani shkruaj edhe me ndonje nick tjeter.. se te ben mire.

niemand

E-Monda
11-04-08, 23:54
Pershendetje
Edhe pse kam ber kerkes per Aop
Ju lutem skeni nevoj te grindeni as te ndermeni ket tem timen sekrete
E ju Driloni pak me mir sillu, se po te isha si disa tjera kishe per te konkuru me mir por prap rrespekt per ty, se te kuptum si je
Me rrespekt Monda

niemand
12-04-08, 00:02
Tem timen sekrete? Mos mendove Private Monda :P

Pershendetje per ty " Nqs nuk xhelozon ai cuni pi struge" ha ha , e uroj ta marresh se deri tani lloj lloj u ba @ e ti qe je moti koh pse mos me marr..

niemand

Zero Cool
12-04-08, 00:08
Ndaq kuptoni e ndaq mos kuptoni, ne qeverine dhe organet zyrtare te ks, duhet patjeter minimal 33% te jene femra e ju jeni bo "mushki llogor"..............

Paperoni
12-04-08, 00:16
secila kerkese meret ne konsiderim..
dhe puna e Mondes , por ju lutem kjo eshte TEME qe ka hap vajza
nje kerkese per Aop,e cka ka ju te perlaheni ne keshtu teme!
Niemand cka je be kaq Aktiv !?

niemand
12-04-08, 00:20
Ne forum kam qen aktiv gjithmon :P Pse pyet?

Laii
12-04-08, 02:23
heh sa interesant ...

veq kisha thon qe disa e disa nga ju psh : peja-boy .... drop... etj etj nuk meret parasysh vota juaj dhe postimi juaj qe postoni ketu .. pasi qe ju nuk jeni ne staff keshtuqe mos postoni kote kot ....

ka kush vendos ketu

ju flm

niemand
12-04-08, 09:06
.... drop... etj etj nuk meret parasysh vota juaj dhe postimi juaj qe postoni ketu .. pasi qe ju nuk jeni ne staff keshtuqe mos postoni kote kot


Si oreee? dRoP eshte SOp ..? hahahaha vertet kisha lut moderatoret ta fshijn nje shkrim te till ( qe ka shkru laii ) se per zotin.. do marr sulm ne zemer ai cuni..

p.s Po mua me lejohet te postoj jasht votimeve :PP se si shum me pelqen ti ngacmoj shefat qe i mesuam me instalu mirc :P

niemand

Mushtishti
12-04-08, 10:47
Si oreee? dRoP eshte SOp ..? hahahaha vertet kisha lut moderatoret ta fshijn nje shkrim te till ( qe ka shkru laii ) se per zotin.. do marr sulm ne zemer ai cuni..

p.s Po mua me lejohet te postoj jasht votimeve :PP se si shum me pelqen ti ngacmoj shefat qe i mesuam me instalu mirc :P

niemand

hahahahahahhahahahahhahahahahahhhahahahahah kto ngacmimet e tua vetem mbejn per tqeshur asgje tjeter,,,Mundohesh shum filozof i madh me qen amo e kot.

Mushtishti
12-04-08, 10:51
Po mire e ke ti , se ne kohen tende vetem me te then nje femer "Te dua" ti edhe mamen ja ke dhan te atit te saj.. e leje me nje @.. prandaj nuk eshte per tu habit .. me ty se tani normal qe ja fut kot dhe flet neper forume si femij ( se edhe ashtu je ) por me keq mos shkruaj me nick-a te huaj.. apo ja more inati se te hoqen nga stafi :P

E njerz interesi sikur ti e disa disa.. asnjeher sju ka ec me shum se 3..4 muaj po ashtu edhe ty..

Hajt tani shkruaj edhe me ndonje nick tjeter.. se te ben mire.

niemand

Pik spari sme ka hjek askush por e kam ber vet dorheqjen ,, Sjam un gjilanas meju dhon femrave Bann e akill qe nuk flasin pv ,,e sa per mamin ti ndoshta e ke dhon e jo provu e flet me prova ,,, Kshtu qe ke Kujdes nfjalor se e tregon kulturen tende e e qet veten posht se e din qe mundohesh kogja i madh me qen me fjal si filozof.

niemand
12-04-08, 11:15
Pr ty kam qen , jam , dhe do te jem si nje njeri i madh dhe serioz .. e dorheqja eshte ndryshe nga ajo "del sop" ..

Sidoqoft.. eshte e kot te diskutohet me nje njeri "interesi" si ty..

ik tani mos me cito me mua se sdua te lexoj fjal tua qe drejtohen ne adres timen.

niemand

Mushtishti
12-04-08, 13:00
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :P :P,, ateher kur sdo metu drejtu ne adresen tende as Mos u kap per timin shum se mduket qe ti ja fillove e jo un..

dRop.

niemand
12-04-08, 16:26
U prish dynjaja... nxenesi me ofendu mesuesin qe ja msoj edhe shkronjen "a" te chatit si me shkru .. kjo eshte per tu ardh keq.. veq zoti i madh shyqyr e ju ka dhen vetem at trup se per ne kok as "kasht" skeni .. e leje me mend..

niemand

Mushtishti
12-04-08, 19:00
hahahhahahhahahahhhahahhahaha Shyqyr qe sje ndoj i madh se quden e kishe bo ti .

dRop.

Peja-Boy
14-04-08, 17:57
heh sa interesant ...

veq kisha thon qe disa e disa nga ju psh : peja-boy .... drop... etj etj nuk meret parasysh vota juaj dhe postimi juaj qe postoni ketu .. pasi qe ju nuk jeni ne staff keshtuqe mos postoni kote kot ....

ka kush vendos ketu

ju flm


Hahahahah U Laii a ktu koke a ??
Me fal pash besen se ste paskam pa !!!

Hahahaha Une thash jo, se saher them Po per dikend asnjeher nuk i Japin @ keshtu qe provova te kundertetn mos Admin po Punojn ne te Kunderten time .....

Shpresoj qe e Dashura Jote te Ze Vendpunimin ne nje Firme me te dashurin e Saj ...

Respekt

Peja-Boy
14-04-08, 18:00
Pik spari sme ka hjek askush por e kam ber vet dorheqjen ,, Sjam un gjilanas meju dhon femrave Bann e akill qe nuk flasin pv ,,e sa per mamin ti ndoshta e ke dhon e jo provu e flet me prova ,,, Kshtu qe ke Kujdes nfjalor se e tregon kulturen tende e e qet veten posht se e din qe mundohesh kogja i madh me qen me fjal si filozof.

Shume mire qe ke dhon Dorheqje, mire qe paske Kuptu se nuk eshte ajo Ulese per Prapanicen tende ....Urime Dorheqja Zotri Minister..

Peja-Boy
22-11-10, 22:34
Hahahahahahah ehhh Vakt o Vakt .... A ka @ Per mua a jo ??? hahahaha

uck_aksh
24-11-10, 22:29
Un nuk dua asgj shum mir jam pa kurrfar posti se frigohem mos po korruptohem

tipi engjellor
24-11-10, 22:36
aviavia a ja keni nis me lyp edhe poste a badihava shqiptari per karrike kuku qka ban hahahah

Qika^Me^Kule
25-11-10, 19:47
aviavia a ja keni nis me lyp edhe poste a badihava shqiptari per karrike kuku qka ban hahahah

Ani me ba e mu Ule.... ne karikee... Qika^Me^Kule ...... ewwwww ti kinse pa te gjith en protest.....:biggrin:

tipi engjellor
25-11-10, 19:50
Ani me ba e mu Ule.... ne karikee... Qika^Me^Kule ...... ewwwww ti kinse pa te gjith en protest.....:biggrin:
ste kuptova ketu oj qiko

Qika^Me^Kule
25-11-10, 20:35
ste kuptova ketu oj qiko


nga nje here... asht mir mos me Kuptu....!:wink:

tipi engjellor
25-11-10, 21:17
nga nje here... asht mir mos me Kuptu....!:wink:
qiko veq nje gje mos mendo gjithmone ate qka mendon ti qe mendojn edhe te tjeret,llogarit ne vete e mendon qe te gjithe mendojn ashtu ose jane ashtu