PDA

View Full Version : Shitet, kėrkohet pronar pėr "vogėlushėn time"


Pupi
09-05-08, 20:29
Ka ca ditė qė mė ka rėnė nė dorė njė vegėl, qė pėr mua duket tė jetė e paqart shumėēka.
Nga shumė pullat elektronike qė kishte nuk dita ku ta prek, apo dhe u friksova nė mos e prek gabim dhe i shėmtoj bahqen dikujt.

Ja kėshtu duket "Vogėlushja ime", andaj kėrkoj njė pronarė tė ri pėr tė, i-e cili-a do tė dinte tė punonte me tė gjitha ato susta, apo qė edhe do tė dinte saktėsimin e koordinatave si duhet, pėr njė destinacion tė sigurt.
http://estb.msn.com/i/BB/9A977DD7B8E24FC3BCFBCF64BBCEB4.jpg


Ēmimi fillestar ėshtė ky, kush jep mė shumė.

panta_rhei
09-05-08, 20:42
Ka ca ditė qė mė ka rėnė nė dorė njė vegėl, qė pėr mua duket tė jetė e paqart shumėēka.
Nga shumė pullat elektronike qė kishte nuk dita ku ta prek, apo dhe u friksova nė mos e prek gabim dhe i shėmtoj bahqen dikujt.

Ja kėshtu duket "Vogėlushja ime", andaj kėrkoj njė pronarė tė ri pėr tė, i-e cili-a do tė dinte tė punonte me tė gjitha ato susta, apo qė edhe do tė dinte saktėsimin e koordinatave si duhet, pėr njė destinacion tė sigurt.
http://estb.msn.com/i/BB/9A977DD7B8E24FC3BCFBCF64BBCEB4.jpg


Ēmimi fillestar ėshtė ky, kush jep mė shumė.

Uooh luja pup he "baba" i raketės :biggrin: :eek:

Pupi
09-05-08, 20:49
Uooh luja pup he "baba" i raketės :biggrin: :eek:

Sa u gėzova mos vallė pahiri ofroi dikush ēmimin e parė.
Eh, si dihet kysmeti, nėse mua s'mė hy nė punė, ka njerz qė u vyen:wink:

panta_rhei
09-05-08, 20:54
Sa u gėzova mos vallė pahiri ofroi dikush ēmimin e parė.
Eh, si dihet kysmeti, nėse mua s'mė hy nė punė, ka njerz qė u vyen:wink:

Po a i ka bre tė paktėn letrat e ja ngjet bile dorėn nakuj... se shum shtrejt tybe :tongue:

luckyman
09-05-08, 21:38
PUPI,ēfar viti t`prodhimit ka?a bon me e perkthy ne KS?!

flutra
09-05-08, 21:47
Pupi sa i ka t“fluturume... edhe a ban me leje tkamionit me fluturu me ket raket.......a mduhet leje speciale

>>{SpOnGeBoB}<<
10-05-08, 10:17
Ka ca ditė qė mė ka rėnė nė dorė njė vegėl, qė pėr mua duket tė jetė e paqart shumėēka.
Nga shumė pullat elektronike qė kishte nuk dita ku ta prek, apo dhe u friksova nė mos e prek gabim dhe i shėmtoj bahqen dikujt.

Ja kėshtu duket "Vogėlushja ime", andaj kėrkoj njė pronarė tė ri pėr tė, i-e cili-a do tė dinte tė punonte me tė gjitha ato susta, apo qė edhe do tė dinte saktėsimin e koordinatave si duhet, pėr njė destinacion tė sigurt.
http://estb.msn.com/i/BB/9A977DD7B8E24FC3BCFBCF64BBCEB4.jpg


Ēmimi fillestar ėshtė ky, kush jep mė shumė.

qekjo tekoka plake edhe asine babushke prej vendlindjes Putinin, qfare voglushe. Per 50.000 evra a e din ti qfare voglushe xixe mund gjen njeriu edhe ata GPS ne ta, pa ja prek asnji suste as pa i jap koordinatat te qon ne vend.

Pupi
11-05-08, 23:30
Ngutuni kush don ta pervetsoj kete aletin se shkoi gati te oferta e zotriut Panta.

panta_rhei
12-05-08, 00:30
Ngutuni kush don ta pervetsoj kete aletin se shkoi gati te oferta e zotriut Panta.

:biggrin:
ani ofertaaa... ani e zotriut...
qe me ma dhanė voglushen bashk me 100 000 euro, tybe n'e marrsha...
un kishe je kon tuj bo hajgare... ky e paska pasė pernime :tongue: ... allah-allaaah njerzia n dit t sodit n tana mnyrat veq po kqyrin mee hjek evladin qafesh, e me ja lanė dikuj n dor