PDA

View Full Version : Arena Ndėrkombėtare


Faqet : [1] 2

 1. Kapja e Sadamit fitore pėr Forcat e Koalicionit
 2. Bush planifikoi pushtimin e Irakut pėrpara 11 shtatorit”
 3. Katastrofė demografike nė Serbi
 4. Ekzekutimet ne Srebrenice
 5. Lufta Globale Qytetare dhe Rendi i ri Botror-Liria Globale!
 6. EXPLOZIVI SERB NĖ DURTĖ E ALKAIDES
 7. Amerika dhe konflikti Izraelito-Palestinez
 8. Zvicrra Me Ministri Te Detit
 9. Al Zavari:"Jepni fund vjedhjes sė naftės sonė"
 10. 25 te vdekur dhe me teper se 70 te plagosur ne Bali
 11. Rwanda : Franca e implikuar nė gjenocid
 12. Znj.Clinton apo Znj.Rice?
 13. KS- te OKB te Reformohet!
 14. Shirak kėrcėnon "shtetet terroriste" me bomba atom
 15. Vdiq Sllobodan Milosheviq
 16. Irani me lufte nga jashte apo revolucion nga brenda?
 17. Doktrina Bush e sigurise amerikane.
 18. Ligji qe veshtireson dhenien e nenshtetesise ne vendet perendimore per qytetaret musl
 19. Kėrcėnimi i ekstremizmit islamik evropian ndaj Shteteve te Bashkuara
 20. A ka vdekur HITLERI?
 21. Tre shpėrthime nė Egjipt, vriten 22 njerėz
 22. Peter Hanke preferon Millosheviēin
 23. Pse nuk e due politiken amerikane????
 24. Avokati turk vret gjykatesin.
 25. Mali i Zi u nda nga Serbia
 26. Arrrestohet nje udheheqes taliban
 27. Zarkawi vritet - lufta vazhdon
 28. Prokurorėt - me vdekje Sadam Huseini.
 29. 4 Korriku - Dita e Pavarėsisė sė Shteteve tė Bashkuara
 30. Konflikti Izrael - Liban-
 31. Zahwari ju bėnė thirrje muslimanėve qė ti bashkangjiten luftės nė Libanon
 32. Lebanon needs your help!
 33. Britania e Madhe shpall shkallėn mė tė lartė tė rrezikut nga terrorizmi
 34. Vazhdojnė masakrat Amerikane nė Irak - Pėrdhunohet 15-vjeēarja dhe i vritet familja
 35. Amerika ėshtė e gatshme edhe pėr njė luftė!!
 36. Arrestohet Personi Nume Dy I El Kaides
 37. Kosova, Sanxhaku, Kroacia dhe Bosnja mendohet tė shndėrrohen nė baza tė Al-Qaedas
 38. Serbia po vdes ngadalė
 39. Clinton sėrish kryetar?
 40. Shqipėria do zgjidh problemin e Libanit !
 41. Vici i fundit !
 42. Kujt i doli boja ?
 43. Njė deputet dėshmon kundėr millutinoviēit
 44. Kriptokomunisti prodi mbėshtet shkaun tadiē
 45. Kreu veri-korean kėrcėnon SHBA-tė me sulm atomik!
 46. Esad pashė Toptani II
 47. Dokumenti qė denoncon vetėvetėn
 48. Takimi EU-Rusia, Klima, Energjia apo Vlefshmėria e kontratave tė nėnshkruara
 49. Gjermania hedh poshtė kėrkesėn e njė grupi serbėsh pėr kompensim ndaj sulmit tė NATO-
 50. Babilonia
 51. Sadam Husein dėnohet me vdekje!
 52. Lufta i ha kokėn Bushit! Amerikanėt tregojnė shpirtin e Lirisė dhe tė Paqės.
 53. "Izraeli mund tė sulmojė Iranin"
 54. Avokatėt Amerikan
 55. John Abizaid:Bota drejt luftes se tret boterore
 56. Senati Amerikan,pro hyrjes ne NATO per SHQIPERIN
 57. Srbia e madhe nė gjuhėn arabe
 58. Bagdadi nė lumenj gjaku
 59. Mustaf Ef. Ceriqi fitues i ēmimit Theodor-Heuss
 60. Aleancat e Ēuditshme Mosk-Teheran
 61. Evropa gjykon C.I.A.-nė
 62. Ende pa u mbyllur plaga
 63. Tė hollat e shpenzuara pėr njė ditė nė Irak do tė ushqenin 8 milion fėmijė nė vit
 64. Nė Salvador zbulohet fytyra e brisht e Izraelit
 65. Irani areston 15 ushtare -spiune britanik
 66. Greqia, 39 vjet raketė nukleare drejt Shqipėrisė
 67. Nga sulmet vetėvrasėse 116 viktima nė Irak
 68. A eshte terrorizmi i dukshem?
 69. Rendi i ri botėrore: 50 milionė tė varfur nuk gjejnė strehim, ndėrsa...
 70. Serbia, vend qė nuk ekziston
 71. Bushtra e Francės: ma mirė qen se shqiptar!
 72. 22 tė vrarė nė njė universitet tė Virxhinias
 73. Policėt anglezė, trajtim ēnjerėzor ndaj dy studenteve shqiptare
 74. Pse janė hebrenjtė kaq tė fuqishėm?
 75. Ndalim, zgjedhjes se veshjes
 76. Nji vrasje tragjike ne Toronto
 77. Jo uzina e lėkurės po Kosova ėshtė...!
 78. "shqiptar" arrestohen ne USA,planifikonin sulme terroriste
 79. A ėshtė mė mirė tė jeshė: Mik apo armik i SHBA-ve?
 80. Protesta nė Turqi, 1 milionė vetė kundėr qeverisė
 81. Konferenca Islamike, Dipomacia Kosovare/Dardanase nė rrugė tė mir apo dėshtim i saj?
 82. Zgjedhjet e fundit nė Franc, Ish Administratori i Unmik-ut Kushner Minister i jashtėm
 83. Bota arabe
 84. Nji lekcion pėr del ponten !
 85. Nicolas Sarkozy presidenti francez
 86. Premieri Britanez Tony Blair dergon te fala Kosovarve
 87. Qeveria pakistaneze shpall gjendje tė jashtėzakonshme pėrreth Xhamisė sė Kuqe
 88. Al Zavahiri kėrcėnon Mbretėreshėn Elisabeta dhe ish kryeministrin britanik, Tony Blai
 89. Sekreti qe i tronditi te gjith,Arab dhe jo arab
 90. Lufta e 3-te Boterore apo ... ?
 91. Mision i dėshtuar ende pa filluar
 92. Ngushllime Chirac-ut !
 93. Shembet Ura ne Minneapolis
 94. Kėrkon ndalimin e Kur’anit!
 95. Kopshti Botanik!
 96. Diplomacia lakuriqe Izraelite pushton New Yorkun
 97. Uragani Dean godet Xhamajkėn
 98. Unė Hamasi, ti Fatah, loja e re e fėmijėve tė Gazės
 99. Greqi: mė shumė se njė e treta e vendit nė flakė, dy tė mitur shqiptar tė dyshuar pėr
 100. Skandal: Bin Laden si Krishti.
 101. Skandali me tekstin e historisė: Greqia deri nė Vlorė
 102. Cka fshehet prapa luftės pėr xhamin Al Aksa nė Palestinė?
 103. Lajm tragjik nga Las Vegasi
 104. REKORD- Lind njė fėmijė 7 kilogram.
 105. Kongresi Amerikan:Turqia zhvilloj gjenocid ndaj Armeneve.
 106. BUSHI paralajmeron nje "LUFTE TE TRETE BOTERORE"
 107. Shqipėria, sėrish mė e korruptuara nė gjithė Ballkanin
 108. Masakra pėr kujdestarinė e vajzave
 109. Atetntat kundėr ish kryemintres Pakistaneze Benazir Buto
 110. Tangoja e fundit nė Teheran
 111. Lajme Aktuale....
 112. Hiroshima-piloti vdiq
 113. Ndikimi i lobit sionist nė politikėn e jashtme amerikane
 114. Qindra diplomatė tė ardhshėm amerikanė studiojnė nė Kajro tė Egjiptit
 115. Gjobė ndaj gjelit i cili tepėr herėt kėndon
 116. Bosnja ka debuar duzinen e pare te ish-luftetareve myslimane....
 117. Dhėndrri 40 vjec, nusja 11 vjec
 118. Nga uria vdesin 18.000 fėmijė nė ditė
 119. Ding dong, Po vijnė Ruset......
 120. Ngjarje
 121. Kosova e largon nga detyra njė zyrtar slloven
 122. Kuvajti, “veza e artė” e bashkisė, 5 milionė euro pėr sheshin “Skėnderbej”
 123. "Kurdistani" dhe lufta, sa kanė tė drejta populli kurd nė regjion
 124. Ariel Sharon profili i njė vrasėsi
 125. "Engjujt" nė marshim
 126. Kosova i han kokėn radikalistėve nė serbi
 127. Zgjedhje nė serbi ēdo tre muaj, Qėllim destabilizimin e Kosovės
 128. Popullata boterore
 129. Fjalimi aktual nga Obama..
 130. Miqt e vjetėr nuk harrohėn, Aleanca Serbia-Islamia
 131. Vrasjet me pagesė, shqiptarėt tė parėt
 132. Pavarsia e Kosovės: Serbia ofron strehim pėr Islamistet
 133. 5 Vjet Lufte...! 1 Milion te vdekur ne Irak
 134. Gratė saudite mbahen nė fėmijėri
 135. Josef Fritzl
 136. Shitet, kėrkohet pronar pėr "vogėlushėn time"
 137. Koalicioni "Pėr Serbinė Europiane" (Tadic) fiton zgjedhjet
 138. Kujt i bėnė bju miza nėr kapuq
 139. Incidente, plagosje e ndoshta edhe tė vrarė gjatė votimeve nė Maqedoni
 140. SHBA kėrcėnohet me sulm, Irani hap varreza
 141. Turqia i shpėton grusht-shtetit
 142. Invazioni i trupave Ruse, ishte ky njė konflikt, apo ishte plan i kurdisur qė moti
 143. Schumer: Nėse Serbia nuk vepron Amerika do tė veprojė!
 144. Joe Biden kandidat per zv.President.
 145. Medvedevi mesazh serbisė:
 146. Bangladesh, policia ruan fėminė me 2 koka
 147. Nikaragua njeh pavarėsinė e Osetisė dhe Abkazisė
 148. Komploti ndaj Gordon Brown, kosovari ne gjykate
 149. Sulmet terroriste tė 11 shtatorit 2001 nė SHBA
 150. Olmerti: Gabuam 40 vite me palestinezėt... na duhet ta ndajmė tokėn
 151. Nga njė sulm terrorist nė Pakistan 54 tė vrarė mbi 200 tė plagosur!
 152. Nė Beograd fletnjoftime pėr vdekjen e Havier Solanes!
 153. Zjarrėfiksi, dhe ngėrk 1,4 milion dollarė n'gjep
 154. Njė klerik musliman martohet me njė vajzė 12 vjeēare.
 155. Superjahti i Diktatorit Sadam Husein nė shitje.
 156. Barack Obama zgjedhet kryetar i SHBA-ve
 157. Nji grup intelektualesh turq kerkojn falje
 158. Obama pushon nė Hawaii. Rusėt kėrcėnojn me luftė
 159. Serbia (nuk) ėshtė e interesuar tė ketė qetėsi nė Kosovė
 160. Po, kėta janė hebrenjtė e Kaballės
 161. Edhe kjo ndodhi ne OKB, Israel vs Palestine.
 162. Kush po luan me zjarre, kujdes nė mos tė digjeni vetė !
 163. Talebanet Emitojne incizimin e heqjes se kokes se shtetasit polak
 164. Britani, 13-vjecari behet baba
 165. Veteranėt rus i tėrheqin vėrejtjen Obamės 20 vjet me radhė
 166. haga liron; beogradi i shpall hero!
 167. Pėrgjigjet e orakullit
 168. Ēfare po shkruan plehu i serbise
 169. Pse Ndodhin Masakra Nė ēeēeni
 170. Presidenti Iranian mohon holokaustin
 171. Barak obama pranon gabimin
 172. Qegevaristet tamil te shri lankes -
 173. Joe Baiden
 174. irani me raketė berthamore deri ne 2000 kilometra
 175. Noshta jo akcident
 176. 7 te vdekur ne Iran.
 177. Si po e shkruejne historine sllavo-maqedonasit ?!
 178. Derrezohet serbia
 179. Serbia burgos mysliman "terrorist"
 180. Lajme nga Ekonomia
 181. Mardhėnjet Amerik-rusi/kush E Sundon Botėn ?
 182. 600-800 ujgurė janė vrarė - VIDEO
 183. Marwa al-Sherbini shpuar 18 herė nė dhomėn gjukatėse
 184. Runu burra, serbia don me na i rru k***et
 185. Deshen te konvertohen ne musliman; ngordhen si qen turistet e tadiēit
 186. Tė cmendurit e allahut pėr dy ditė vran 150 persona ne Nigeri.
 187. Olli Rehn pajiset me "pasosh" biometrik serb
 188. PARAJA & Kush e Sundon Botėn ?
 189. Vritet ne Amsterdam turkja Arzu Erbash
 190. Tragjedi ne nje dasme ne Kuvajt
 191. Evropa e ndarė nė: EVROPĖ dhe Spanjė, Sllovaki, Rumani, e Greqi
 192. Terror nė Serbi: Sulmohet Ambasada Greke nė Beograd
 193. Tragjedi ne Oher.Mbyten 19 turiste!
 194. Gaddafi kėrkon shpėrbėrjen e Zvicrės!
 195. U gjeten dorasit e 11- shtatorit ne New Yourk
 196. Fėmija njėvjeēar bart fėmijė nė bark
 197. 8 vjet nga sulmi terrorist nė New York
 198. Kush ishte Napoleon Bonaparti
 199. Polonia miraton ligjin pėr tredhjen e pedofilėve
 200. Fjala e Berishės, edhe mė larg se deri n'vesh t'zotit. Ruset ankohen...
 201. Pedofili , ministėr i kulturės franceze
 202. Kush e fsheh kriminelin mė tė madhė tė Evropės mladiq
 203. Njė JO kategorike nuk e thotė as Rusia, por pasi ta ketė bindur dalngadalė Serbin.
 204. SEKRETET E SERBISĖ SHITĖN NĖ INTERNET BEOGRAD - Sekretet e shtetit nė Serbi pėrfundo
 205. Presidenti i Amerikes Barack Obama, Mos i vėni nė pyetje mundėsit e Amerikės
 206. Bashkimi Evropjan dhe Presidenti i parė (i shumpritur)
 207. Bill Klintoni nė Kosovė - Shiko ceremoninė LIVE
 208. Ndėrtohet Arkivi Osman mė i madh nė botė
 209. Sfida e Botės… Palestina‏
 210. SHBA, tmerr perdhunimesh e abuzimesh ne familje
 211. Ejani e na vrisni te shtepia!
 212. Ka 50 milione femije ne bote qe nuk u dihet identiteti
 213. Propozim: nje mision i shtetit te luftoje kurrupcionin ne bashkimin evropjan
 214. SHBA-te dhe Gjermania : liderė tė ballkanit
 215. Hajgaret Ndėrkombėtare dhe Ēmimi NOBEL pėr OBAMĖN.
 216. Ka rėnė si Grrku, pėr tė dytėn herė.
 217. Korrupcioni jo vetėm nė Kosovė
 218. gjermania mvaret nga gazi rus
 219. Trashėgimia Otomane dhe Komunitetet Myslimane tė Ballkanit sot
 220. Izraeli i quan shqiptarėt terroristė islamikė dhe nuk njeh pavarėsinė e Kosovės
 221. Micotakis sulmon Gjykaten shqiptare
 222. Tmerr..nga vrasja e qindra delfinav ...
 223. Humanizmi dhe drejtesia evropjane
 224. Turqia dhe Amerika
 225. europa kerkon ishull grek
 226. Gjermania dhe Greqia
 227. 4 vjet nga vdekja e kasapit te Ballkanit!
 228. Vdiq njeriu mė i shkurtė nė botė ...
 229. Ankand publik: shitet Greqia
 230. Fillon rjepja e lekurave
 231. Mos tė hidhet asnjė hap qė pėrqan vėllezėrit shqiptar.
 232. Kėrkohet arrestimi i Papės
 233. Parlamenti i Belgjikės votoi pėr ndalimin e burkave (Ninjave)
 234. Akt burrėror-Greēia dhuron gjak pėr Shqiptar
 235. Islami nė Evropė : Terrorizmi nuk ėshtė traditė myslimane
 236. Ujku me lėkur tė delės-Republika teknokratrik e Serbis, Zbulon varreza masive Shqipta
 237. Kjo kund ne bote nuk ndodh....
 238. Kina (a)do ta njohė Kosovėn ?!
 239. Nė front me kondom
 240. Dėnohet ish-agjenti i BND-sė dhe pėrkthyesi i tij
 241. Viena qyteti me i mire per jetese !
 242. Serbeve dhe argateve tė tyre kundėr UĒK-s, u dėshtuan "dėshmit pėr shtėpin e verdhė"
 243. Greqi, bretkosat bllokojnė rrugėn paralizohet trafiku
 244. A do tė tolerohėt edhe kėsaj rradhe Izraeli ? ( 9/20 Turq te vrar )
 245. Po cof evropa e copetuar
 246. Nje paēavure franko-serbe e akuzon Shqipėrinė
 247. Erdoan: Turqia nuk u ngjan vendeve tė tjera
 248. Dora e gjatė e Amerikės mbėrrin deri nė Kosovė
 249. Dora e gjate e terrorizmit te pa kufi dhe kercenimi i tij
 250. Kush janė mė tė pasurit e kush mė tė varfurit nė Europė ?