PDA

View Full Version : Ekzekutimet ne Srebrenice


Auberoni
02-06-05, 19:47
Keto dite u lansua nje video klip mbi masakrat ne Srebrenice. Ketu me poshte keni linkun ku Serbet ekzekutojne 6 te rinje Boshnjak.


http://www.pink-plus.de/icty.wmvAutoret ishin krimnelet Serbe qe mbanin bereta te kuqe dhe ishin njesi elite e Policise Serbe te quajtur "Shkorpione".

Auberoni
02-06-05, 19:52
Lus vizitorin e pare te me tregoje a eshte duke punuar linku!!!!

pirroja1
03-06-05, 06:23
Lus vizitorin e pare te me tregoje a eshte duke punuar linku!!!!
Pershendetje
Jo mua nuk mu hape linku edhe pse e provova shume here.

uliksi31
03-06-05, 07:42
Lus vizitorin e pare te me tregoje a eshte duke punuar linku!!!!

Po mua mu hape linku,por me mire mos ta kisha shiquar :cry: :evil:

Kastri
03-06-05, 20:33
Lus vizitorin e pare te me tregoje a eshte duke punuar linku!!!!
Pershendetje
Jo mua nuk mu hape linku edhe pse e provova shume here.

....................................
....................................


Pershendetje
As te une nuk po hapet,por nuk ka rendesi,se me te vertet ishte sken e tmerrshme,e kame pa pake ne RTKne sote ne mengjeze.

Tomori
04-06-05, 15:32
Nuk me habit fare kjo skene!
Po te nderuar Shqiptare cka prisnit prej Serbit,
..mos tju jap llokum ketyre fatezive,,,,
Kush se ka pas te qarte ja shiqoni e bindeni te vertetoheni se kushe eshte serbi,,
ju lutem mos mashtroheni me deklaraten e Tadiqit se gjoja i vika keq per kta njerez,,,
Ju siguroje po ti vjen shansa edhe Tadiqit neser edhe
ky kishte likviduar civil te pa fajshem po ne te njejten menyre
un va them kte e tashe ju ngel juve te gjykoni mbas bindjevet tuaja...

4ever
04-06-05, 22:28
Tomor !
Faleminderit qe po na tregon se kush jan serbet :(

Kastri
05-06-05, 14:23
Nuk me habit fare kjo skene!
Po te nderuar Shqiptare cka prisnit prej Serbit,
..mos tju jap llokum ketyre fatezive,,,,
Kush se ka pas te qarte ja shiqoni e bindeni te vertetoheni se kushe eshte serbi,,
ju lutem mos mashtroheni me deklaraten e Tadiqit se gjoja i vika keq per kta njerez,,,
Ju siguroje po ti vjen shansa edhe Tadiqit neser edhe
ky kishte likviduar civil te pa fajshem po ne te njejten menyre
un va them kte e tashe ju ngel juve te gjykoni mbas bindjevet tuaja...

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,qka po flet more ej,po asenjeri nuk po i amnestone serbet,
vetem qe po u treojne fytyren e tyre te vertete,qe e kane qe mbi 1oo vite,
kete e di secili.

Tomori
06-06-05, 19:26
Nuk me habit fare kjo skene!
Po te nderuar Shqiptare cka prisnit prej Serbit,
..mos tju jap llokum ketyre fatezive,,,,
Kush se ka pas te qarte ja shiqoni e bindeni te vertetoheni se kushe eshte serbi,,
ju lutem mos mashtroheni me deklaraten e Tadiqit se gjoja i vika keq per kta njerez,,,
Ju siguroje po ti vjen shansa edhe Tadiqit neser edhe
ky kishte likviduar civil te pa fajshem po ne te njejten menyre
un va them kte e tashe ju ngel juve te gjykoni mbas bindjevet tuaja...

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,qka po flet more ej,po asenjeri nuk po i amnestone serbet,
vetem qe po u treojne fytyren e tyre te vertete,qe e kane qe mbi 1oo vite,
kete e di secili.

Kastri ju pershendes po qashtu eshte po jo 100vite por denbabaden prej kur jan dyndur sllavet ne ballkan..
....e a e dine secili???? nuk e di...
...por nje gje e di qe ka akoma shqiptare qe ndigjojne muzik serbe???
si e komentoni ju kte..?
se ka mendjelehte Kastri qe thuan qka lidhje muzika eshte muzik?!!!
Por gjdo gje ka zanafillen e vete duke ndigjuar at mut muzike sebe,,
fillone dot nguloset serbi ne mendje dhe ja perfundone ne simpati per serbin ..
...i nderuari Kastri ju pershendes me respekt:
Tomori