PDA

View Full Version : Vdiq njeriu mė i shkurtė nė botė ...


Jana
16-03-10, 21:47
Njeriu mė i shkurtė nė botė, He Pingping, para dy javėsh ėshtė shtruar nė njė spital tė Romės pas dhimbjeve nė gjoks, tė cilat ia morėn jetėn.
http://www.telegrafi.com/fo/fun/f.0316180407350_m.jpg
He Pingping ėshtė lindur si fėmijė i shėndoshė mė 1988 nė qytetin kinez Wulanchabu dhe shpejtė ėshtė mėsuar se ai ėshtė lindur si xhuxh, dhe kishte njė ērregullim tė rrallė gjenetik.
Si njeriu mė i shkurtė nė botė ai ėshtė regjistruar nė librin e rekordeve Guinness mė 2008.

Zanzi/M
20-03-10, 18:50
Ishte i gjate 75 cm dhe pinte duhanin qe shume kohe.

Makresh
28-03-10, 22:40
Njeriu mė i shkurtė nė botė, He Pingping, para dy javėsh ėshtė shtruar nė njė spital tė Romės pas dhimbjeve nė gjoks, tė cilat ia morėn jetėn.
http://www.telegrafi.com/fo/fun/f.0316180407350_m.jpg
He Pingping ėshtė lindur si fėmijė i shėndoshė mė 1988 nė qytetin kinez Wulanchabu dhe shpejtė ėshtė mėsuar se ai ėshtė lindur si xhuxh, dhe kishte njė ērregullim tė rrallė gjenetik.
Si njeriu mė i shkurtė nė botė ai ėshtė regjistruar nė librin e rekordeve Guinness mė 2008.


:rolleyes: