PDA

View Full Version : Nji vrasje tragjike ne Toronto


Luana
28-04-07, 18:41
Arben Babani Krasniqi 32 vjeqar nga Kosova i cili ka ardhe mbas luftes ne vitin 1999 ne Kanada qe gjindej ne Toronto me gjithe familje ,ne dilen e kaluar 22 prill 2007 , sulmoi me thik dhe preu ne qaf djaloshin 24 vjeqar me status Kanadese ku ai ndrroi jeten ne spital te henen , tash per tash Arber eshte ne kerkim , dhe ende nuk ka info per te .....
ja pak ngjarje me te hollesishme nga kjo web....
http://www.citynews.ca/news/news_10309.aspx

Preshevar
30-04-07, 08:42
Vendase Ti Rujuuuuuuu ! Se po na shtin n'bela me Kanadėn tani :D

eksperti 1
30-04-07, 19:26
ishalla nuk eshte musliman se do e bejne terrorist

hunny_peja
20-07-07, 00:28
o osht kon grek boll gjynah zoti ne xheneht e qoft po edhe ky tipi ka bo vet mbrojtie :( zoti i ndimoft edhe ati ku do qe osht

Luana
20-07-07, 00:31
o osht kon grek boll gjynah zoti ne xheneht e qoft po edhe ky tipi ka bo vet mbrojtie :( zoti i ndimoft edhe ati ku do qe osht

Pa marr parasysh se qfar kombi ka qen , shpirt ka pas edhe ai , me vjen keq edhe mua ,kisha pas deshir ta kishin zen ket far Beni , se nuk eshte hera e par qe beri probleme ai , edhe nji vajz shqipetare nga Hamiltoni ia prehu krahet me thike shume venda dhe me vjen keq qe ajo tash ka mbet me pasoja ....