PDA

View Full Version : Kjo kund ne bote nuk ndodh....


Fshatari
15-05-10, 07:30
.... perveē te shqiptaret se jane popull i "pa edukate"! Me therre me thike ministrine, po keni pa ju gjeste te tilla pash zotin perveē te popujt "barbare"...! apo jo! Po kete here nuk eshte fjala per shqiptare po per britanik. Villni e peshtyni pak siē e keni zakon te peshtyni kur gjera te ngjashme ndodhin ne mjedise shqiptare...!
_________________________________Londėr, 14 maj – Ish-ministri nė qeverinė laburiste, Stephen Timms ėshtė therur sot me thikė dhe ėshtė dėrguar nė spital, raportoi BBC. Timms ėshtė ther nė bark nė njėsinė zgjedhore nė Londrėn lindore, por plagėt nuk janė tė rrezikshme pėr jetėn, njoftoi policia.

Njė vajzė 21 vjeēe ėshtė arrestuar pas kėsaj ngjarje, por policia nuk ka dhėnė mė shumė hollėsi lidhur me kėtė sulm.

Timms ka qenė bashkėpunėtor i afėrt i kryeministrit tė deridjeshėm Gordon Brown gjatė 13 vjetėve tė pushtetit tė laburistėve, kurse mė vonė ka qenė edhe sekretar financiar nė Ministrinė e Financave, qė ėshtė njė pozicion mė i ulėt ministror.

Nė zgjedhjet parlamentare qė u mbajtėn javėn e kaluar ai sėrish ėshtė zgjedhur deputet nga radhėt e laburistėve.
_______________________
http://www.kohaditore.com/index.php?cid=1,6,21544

elvio
15-05-10, 08:18
o fshataro

mos hiq verem or burr i dheut edhe ti


s'je ne gjendje ti tregosh popullit shqiptar kulturen ti

bej nje postim,edhe shtyje diten tende,se e ke rruge te gjate te behesh kritik ne kete fushe

Dallandyshja_718
15-05-10, 16:59
.... perveē te shqiptaret se jane popull i "pa edukate"! Me therre me thike ministrine, po keni pa ju gjeste te tilla pash zotin perveē te popujt "barbare"...! apo jo! Po kete here nuk eshte fjala per shqiptare po per britanik. Villni e peshtyni pak siē e keni zakon te peshtyni kur gjera te ngjashme ndodhin ne mjedise shqiptare...!
_________________________________Londėr, 14 maj – Ish-ministri nė qeverinė laburiste, Stephen Timms ėshtė therur sot me thikė dhe ėshtė dėrguar nė spital, raportoi BBC. Timms ėshtė ther nė bark nė njėsinė zgjedhore nė Londrėn lindore, por plagėt nuk janė tė rrezikshme pėr jetėn, njoftoi policia.

Njė vajzė 21 vjeēe ėshtė arrestuar pas kėsaj ngjarje, por policia nuk ka dhėnė mė shumė hollėsi lidhur me kėtė sulm.

Timms ka qenė bashkėpunėtor i afėrt i kryeministrit tė deridjeshėm Gordon Brown gjatė 13 vjetėve tė pushtetit tė laburistėve, kurse mė vonė ka qenė edhe sekretar financiar nė Ministrinė e Financave, qė ėshtė njė pozicion mė i ulėt ministror.

Nė zgjedhjet parlamentare qė u mbajtėn javėn e kaluar ai sėrish ėshtė zgjedhur deputet nga radhėt e laburistėve.
_______________________
http://www.kohaditore.com/index.php?cid=1,6,21544


Fshatari, a je i sigurt se nuk ka gisht "shqiptari" ne kete gje?!!! Krejt ashtu po i vjen era...:biggrin:
P.S. elvio, m'duket se nuk e paske kuptuar Fshatarin dhe stilin e tij...

Guri i madh
15-05-10, 20:14
ani de fshatar mos i jap ngjyra nder gjinore ksaj ngjarje se femrat duhet me i gzue te drejtat barabar me mashkkuj

Guri i madh
15-05-10, 20:15
ani de fshatar mos i jap ngjyra nder gjinore ksaj ngjarje se femrat duhet me i gzue te drejtat barabar me mashkkuj

Prishtina-racing
15-05-10, 21:32
Masi paska pshtu skoka rrezik kurgjo :D

Hajdede
15-05-10, 21:59
Per pak s'e kemi ngjeshur ngjarjen kurre ne shqiptaret. Kjo ngjarje nuk eshte sado e madhe qe te hapet e tere nje teme. Kini kujdes forumin, tema koti na shpien drejt zhdukjeve te anetareve dukshem. E theri, e theri, porse a u mbyt?, natyrisht se jo. Ne fakt, ministri ne fjale duhet ta falenderoje te dyshuarin, ngase, tashti (ministri) ndodhet ne pushim mjekesor me pagese.

Keshtu qe, tema s'ka efekt dhe ndaj duhet mbyllur.

GURI SYLAJ
16-05-10, 17:17
Per pak s'e kemi ngjeshur ngjarjen kurre ne shqiptaret. Kjo ngjarje nuk eshte sado e madhe qe te hapet e tere nje teme. Kini kujdes forumin, tema koti na shpien drejt zhdukjeve te anetareve dukshem. E theri, e theri, porse a u mbyt?, natyrisht se jo. Ne fakt, ministri ne fjale duhet ta falenderoje te dyshuarin, ngase, tashti (ministri) ndodhet ne pushim mjekesor me pagese.

Keshtu qe, tema s'ka efekt dhe ndaj duhet mbyllur.

Jo ,ne asnje menyre me e mbylle sepse forumi do te varferohej per nje teme.
Per ne, atje ku dhurohen lule, nuk eshte interesant!!!