PDA

View Full Version : Britani, 13-vjecari behet baba


Fokus
14-02-09, 16:59
Britani, 13-vjecari behet baba

http://www.top-channel.tv/new/artikull.php?id=143018

http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/13vjec-baba.jpgNje djalosh britanik 13-vjecar eshte bere baba. Alfie Patten dhe e dashura e tij 15-vjecare, Chantelle Steadman, jane bere prinder te nje vajze, Maisie Roxanne.

Babai i ri deklaroi se ishte gje e bukur qe kishte femije, edhe pse ishte shume e veshtire per ta mbajtur, pasi e ema zakonisht nuk i jep me shume se 10 sterlina kur i nevojiten. Ai jeton ne qytetin Eastbourne, ne kontene East Sussex.

"Donim shume te kishim nje femije, por ishim te shqetesuar per reagimin e njerezve”, tha 13-vjecari. Megjithate ai nuk eshte babai me i ri ne Britani. Rekordin e ka shenuar Sean Stewart, qe u be prind ne moshen 12-vjecare.

pirro
14-02-09, 22:58
Po kur ti ban ky djali 60 vjet ku me e ite sa thmi ka me i pas.

Oqeani
14-02-09, 23:01
Eh - kur te dalin ne "teren" babė e evlad !!!!!!!!!

Trina_1
14-02-09, 23:10
Jo hee :biggrin: .... e paka mbas kohe pak :biggrin: por ishalla me ymer e ka e i rritet ...

Eleon
14-02-09, 23:40
Haha shume storie funny, ky tipi kur ti ben 35 vjeq djalin e ka 22 vjeq, edhe djal edhe shok.

mergimtar_akoma
15-02-09, 16:23
baba ne moshen 13 vjec? po cfare babai mund te behet ai ? ai ka nevoje vete per kujdes dhe jo me te kujdeset per femijen e tij? eshte kollj me be seks por per pergjegjesira prinderore se besoj se ai femij do jete i zoti qe ti plotesoj..femija i tij do te rritet nga babai apo nena i tij me ndihma nga shteti...ai thote se eshte i lumtur....ai kujton se eshte fun te qenit prinder apo kujton se do te kete nje shok me luajt play station 3...aman aman...po shkon kjo bote drejt dreqit...

selvija
15-02-09, 17:41
se kemi larg kijametin jo..qysh i ka shku ajo mendja se

http://www.youtube.com/watch?v=s7ux_DFDGmE&feature=related

Guri i madh
15-02-09, 20:04
lavdi i qoft per vepra patriotike

Fshatari
16-02-09, 10:49
Une kam pas menu se vetem do fare "jevxh" (indian...) e disa muslimanė martohen e bejne femije ne ate moshe aq te re!
Keta dy shembuj britanik deshmojne se e paskam pas gabim!Islami nuk paska lidhje me kete dukuri fare...!

krijuesiii
16-02-09, 12:51
...jo tash kishin que zo shoqnija e ti se nuk eshte ai baba se ajo paska pas pune me shume se jo veq me ta e ishe perzie le.. aty shume...tungiii

Guri i madh
20-02-09, 15:58
nuk po dihet ajo fisnikja me kan e ka marue evladin ajo ish ul nė tub te BUBRRECAVE

DEA
20-02-09, 17:04
Eshte dicka e patolerueshme, mungese edukate apo ku ta di une, une mendoj se femijet duhen te jene femije e te luajne me lodra ende , e jo te merren me punet e te rriturve, nuk e di se a eshte mungese e edukates familjare apo ndikim i rrethit te dobet, po dicka e till e patolerueshme........

Albonita
23-02-09, 21:12
Jo hee :biggrin: .... e paka mbas kohe pak :biggrin: por ishalla me ymer e ka e i rritet ...


Aahahhahah


Ky qenka tregua Trime... FEMIJA ME RRIT FEMI:biggrin:

Makresh
03-03-09, 16:45
Aahahhahah


Ky qenka tregua Trime... FEMIJA ME RRIT FEMI:biggrin:

Qysh be trim ? PO ti a lakmi po i mer a ? :biggrin: