PDA

View Full Version : Arena Ndėrkombėtare


Faqet : 1 [2]

 1. Gjykata evropiane hedh posht matesėn e ilir dedes me oliver ivanoviēin
 2. Kancellarja gjermane e fut Kroacine n'Evropė;e pėrjashton definitivisht serbinė
 3. Obama kerkon arrestimin e "gjeneralit" serb mladiē
 4. A do tė pėrkulet Serbia para gjenocidit nė Kosovė sikurse nė Srebrenic
 5. Libia drejt Palestines >
 6. India e "Nėnės Terezė" i zgjėnjenė edhe kėsaj here Shqiptarėt
 7. (A)do t'ketė zgjedhje s'shpejti nė Serbin fqinje ? Strategjia Serbe, Humbjet/ Fitore
 8. Yes, We Can't
 9. Pas vėrshimeve nė Pakistan
 10. La Grand Nation e ngre 3.3 meter lart LENININ
 11. Ata luftuan mes vete, ata u lodhėn,ata duan tė pajtohėn, ATA DUAN PAQEN...
 12. Studentja me shami lobon pėr njohjen e shtetit tė Kosovės
 13. Deklarata raciste te Hr. Sarrazin ?
 14. Bushi pranon fajin
 15. Roli i Turqis nė Ballkan, dhe "kushėrinjėt" e refuzuar nga Evropa
 16. Gyl: Bashkimi Evropian ka nevojė pėr Turqinė
 17. Shperndan semundjen; vret; nuk pergjigjet per asgje...
 18. rompei paralajmeron zhberjen e beeeeeeeeeeee-se !
 19. Kuriozitet : Mbretėresha Britanike me shami nė xhamin.
 20. Erdoan:Turqia nuk hesht nėse Izraeli sulmon Libanin ose Gazėn
 21. Kush e furnizon me armė Al-Kaidėn ?
 22. Wikileaks, pėrfshihet edhe Shqipėria
 23. Bashkimi Evropjan pėrkėdhel serbin, serVia i fut thiken pas shpine BE-s
 24. Vėllazėrohen Peja, Kruja dhe Qyteti i Vjetėr i Sarajevės
 25. Richard Holbrook - Ndėrron jetė.
 26. Shqelmi i fundit-Ringjallja patriotike serbe
 27. Lirohet Jusuf Sonmezi, i dyshuar nė rastin Medikus ..
 28. Edhe nje Katedrale nė oborret shqiptare.
 29. Korrupcioni nė Gjermani
 30. SHBA- Evropa Perendimore vran mbi 1 Milion Arab e angazhone ti mbrojn Arabet !
 31. Kosovė, librat historik ofendojnė Turqinė
 32. Frankfurt, kosovari Arif Uka vret dy ushtarė amerikanė
 33. Dridhjet nė lindje, Islami nė veprim apo…
 34. Tėrmet 8.9 ballėsh dhe tsunami nė Japoni
 35. Sa per qind vasal miq rrogtar ka rusia ne europe
 36. Lufta ne Libi - Oreksi perendimor per energji !
 37. Lufta jo e shenjtė, por e drejtė
 38. Dhunon katėr fėmi..
 39. Si ndodhi masakra e Srebernices
 40. Masakrat serbe kunder kroacisė
 41. Peshkop Smoki trondit Belgjikėn
 42. Pse gjermanėt po bėhen myslimanė?
 43. Pjesėtarė tė EULEX-it, shuplaka nėpunėsve shqiptarė
 44. Davutollu kritikon izraelin pėr qėndrimin negativ ndaj kompromisit nė palestinė
 45. Bin Laden eshte vra!!
 46. Shtetet me pak te populluara ne bote...
 47. Synohet Mullah Omar. Vazhdon lufta kunder terrorit taleban.
 48. 100 milionė euro dhe 400 hektarė tokė pėr Universtitetin mė tė ri nė KOSOVĖ !
 49. Arrestohet Serbia! Ratko Mlladiq fiton statusin e Kandidatit per ne BE! Ooops!
 50. Kronika e zeze
 51. BE refuzon Rumanin nė SHENGEN pėr shkak tė Kosovės
 52. Holanda e “bllokon” Serbinė
 53. Ambasadori palestinez: Kosova gjithmonė ka qenė pjesė e Serbisė
 54. Bin Laden, seks me gruan pėr disa ditė resht :d
 55. Lajme Interesante
 56. Vatikani pėr abuzimin e fėmijėve
 57. Martesat Shqiptaro-Serbe !
 58. Grate ne protest ...jo seks,pa na shtruar rrugen.....
 59. Nga i vjen fuqia Izraelit???
 60. Michelle do ta braktisė Obamėn...
 61. Amerika ne bisedime me serbine...!
 62. Gruaja vdes nga alergjia
 63. BE mbron kufijt
 64. Dėnohet Betim Kaziu
 65. Aktakuzė ndaj Arid Ukės
 66. Abuzimi seksual
 67. Izraeli me Serbinė kundėr Kosovės
 68. Kryeministri i Irlandės sulmon ashpėr Vatikanin
 69. Kriza Greke
 70. USA akuzon Iranin per furrnizime me arme Al-Qaides
 71. Nė Turqi jep dorėheqjen udhėheqja ushtarake
 72. Gjakderdhje e re nė Siri
 73. Kryqi i Breivikut
 74. Sponsori i mediave serbe po na del kriminel
 75. Dsikualifikohet miss italia; vershojne reagimet
 76. Komenti/Nga Srebrenica nė Utoja, shpirti i “luftės civile evropiane”
 77. Takimi i Merkelit me UFO
 78. Turqia kerkon nje spastrim t'vockel etnik ne Kosove
 79. Gabimet e politikės perėndimore nė Libi
 80. Austri, tjetėr baba monstėr, dhunoi seksualisht vajzat pėr 41 vjet
 81. Sa kushtoi Ramazani?
 82. Dita e tmerrit
 83. Izraeli- Turqia, a kercnohet nje lufte e re???
 84. Alice,mesuese seksi
 85. CIA ua zbulon serbėve Serbinė
 86. Pushkatohen mercenaret e daēiēit ne Libi
 87. Ministrja Sllovene
 88. Miting masiv pėr Iliridėn?
 89. Shkolla serbe nė Fier !
 90. Hysen Sherifi - gjykim pėr terrorizėm
 91. Agron xhihadisti
 92. Nam pėr keq
 93. Papa i shpeton nje atentati ne Berlin?
 94. Kriteri i fundit i BE-se: separi peder, pastaj antar yni
 95. SKANDALOZE; Shqipėria heq simbolet kombėtare nga Abetarja
 96. Pėrdhunon tė bijėn
 97. Arrestohet grupi i femrave, pėrdhunonin meshkuj
 98. Kanadaja ka lshua ni flete arrestimi javen e ardhshme per XHorxh W. Bush,
 99. Super autobusi
 100. Hitleri jetoi nė Argjentinė ?!
 101. Trafikim jetimėsh / Spanja e shokuar !
 102. Fundi i aleateve te perendimit - nga bin ladeni tek gadafi
 103. Kisha Katolike kontrollon portalin Weltbild
 104. Ekstremistet Islamik nė Ballkan-Alarm nė Sarajevė
 105. Ne sofėr me grekun, shkrimtaret kosovar me njė zė u shprehen: Jemi kunder-Turqisė !
 106. Luftė nė Europė mė 2018!?
 107. Revista gjermane "Stern": “Turqia, shtet turbo”
 108. Ererat e Luftes dhe sulmimi i Iranit !
 109. Shokėt e Breiwik-ut e trazuan dje Polonin
 110. Ku shkojn shkijet, pse te na nuk rrijn ?!
 111. Shteti Islamik, perdoruesi me i madh i droges! Irani.
 112. New York Times: Bankat po pėrgatiten pėr falimentimin e Euros
 113. Vendimi tronditės: Breivik, jo pėrgjegjės pėr vrasjet!
 114. Poezi dedikuar Ben Ladenit
 115. Vėllazerija Myslimane/Muslim Brother's
 116. SHBA tėrhiqet pėrfundimisht nga Iraku
 117. Shiraku shpallet fajtor pėr korrupsion
 118. Vazhdon dhuna nė Egjipt
 119. Vdiē Enver Hoxha Korean.
 120. Viti 2012, ja cfare pritet te ndodhe...
 121. Venezuela dhe Irani kunder imperializmit
 122. Gabimet i bėra si njeri, e jo si president !
 123. Nobelisti i Paqes: “Pėrgatituni pėr Luftėn e Tretė Botėrore”
 124. Personaliteti qe ka kontribuar me shume per njerezimin
 125. Indi: Porno LIVE ne Parlament
 126. Ndertimi i shtetit- sfida me e madhe ne politiken boterore ?
 127. servija blen kandidaturen evropiane me droge...
 128. Nobelisti Gras sfidon Izraelitet
 129. serbet : psikopate e derra t'evropes
 130. Kampionati botėror i mjekrave dhe mustaqeve
 131. UFO pėr pak pėrplaset me njė aeroplan mbi Denver, Colorado, tmerrohet piloti
 132. Nga Muzeu Kombetar Bullgar: "maqedonet" le te quhen Bullgaria perendimore, Dardania..
 133. Kujdes Shqiptar, Kujdes dhe Kujtes, sepse fqinje e ke serbin
 134. Nderohet me Doc. nderi pėr diplomaci. Krijohet Ēmimi"The Hashim Thaēi Fellovship"
 135. Unioni Ballkanik, apo lufta Ballkanike !?
 136. (Pse) Do tė bie Asadi i Siris ?!
 137. Shporruni nga restorani im,Malazezi qė si duroi serbet
 138. Bjelloruset i'a dėbojn Ambasadorin Karl Bildit
 139. Spiuni i udb-se ne krye te PPD.
 140. Boyle: Karaxhiq e Mlladiq mund tė vdesin nė burg, si Millosheviqi
 141. Perendimi qe lufton per drejtat e njeriut hesht..per masakrat ne Burma
 142. Ne - Perendimi jemi TERORIST jo Muslimanet-islami
 143. Become our friend on Facebook Taksisti pėrdhunohet dhe plagoset nga 30-vjeēarja
 144. Borxhi amerikan, 16 trilionė dollarė
 145. Wesley Clark: 11 shtatori ishte mashtrim kunder botės islame!!
 146. "Filmi i mallkuar", bota arabe nė flakė
 147. Islam vs Muslim: Turqia sulmon Sirinė
 148. Zgjedhjet 2012 nė Amerik. Romney apo Obama ??
 149. Martesa e pakufi e Franēois Hollande
 150. Situata Reale Ne Gaza..VIDEO
 151. Rrezikohet hegjemonia e 3 shteteve kolonialiste te evropes perendimore
 152. Shteti Francez esht ndezesi me i madh i luftrave te kohes se re !
 153. Vojvodina Republikė
 154. Kriza Qipriote
 155. Ndėrron jetė, ish kryeministrja britanike Margaret Theēer
 156. Numri qe s'harrohet kurre : 164
 157. Tre tė vdekur e 144 tė plagosur nga shpėrthimet nė Boston
 158. Tripoli-Sulmohet ambasada franceze, lėndohen dy
 159. Tallja e radhes e serbis me viktimat e luftės nė bosnjė e herzegovin dhe gjetk
 160. Kusturica: Marrėveshja ua la armiqve serbėt e Kosovės
 161. Nga Franca vijnė nė Gjakovė pėr ta kujtuar Ali Podrimjen
 162. Hollandė, mbretėresha Beatrix ia le vendin tė birit
 163. Urime 1 Mai. Festa nderkombetare e punes
 164. Gjykata Evropiane pėr tė Drejtat e Njeriut
 165. Bie nё Evropё sekreti i sektorit bankar
 166. Organizata Evropiane e Veteraneve te luftes- Nenkryetari Shqiptar
 167. Ēfarė po ndodh nė Turqi dhe pse
 168. Ministri bullgar e shqyen flamurin e Kosovės
 169. Islamistet Boko Haram sulmojne shkolla ne Nigeri, dhjetra femije te vdekur
 170. Siria mund tė sulmohet nga Shqipėria?
 171. Greqia kėrcėnon Shqipėrinė
 172. SHBA dhe humaniteti
 173. Schumacher nė gjendje kritike
 174. Do te ndryshojn hartat gjeograifike te botes ?
 175. Ēfarė kanė thėnė Mandela, Gandi, Ajnshtajni... rreth luftės nė Palestinė?
 176. Samiti ballkanik i Berlinit, dhe dashuri*ēka pėr shqiptarėt ?
 177. E tmerrshme: Isha robėresha e Arkanit, “tigrat” e tij mė dhunuan pėr gjashtė muaj!
 178. A ėshtė "ky" fundi i qytetėrimit islam?
 179. A do tė pėrsėritet historia?
 180. Shkon ivica te bushati
 181. Kush po drejton sulmet terroriste dhe krizen e refugjatėve nė Evropė dhe pse
 182. Historia e Katalonjės dhe pėrpjekjet pėr Pavarėsi
 183. Tendosen raportet diplomatike France-Itali
 184. SHBA, Sekretari i Shtetit Pompeo: ”Kemi prova qė koronavirusi ka dalė nga laboratorėt
 185. Mattis: Trumpi pėrbėn rrezik pėr Kushtetutėn
 186. Departamenti i Shtetit kėshillon amerikanėt : Kujdes udhėtimet nė Kosovė
 187. Policia franceze bastis nė shtėpinė dhe zyrėn e ministrit tė Shėndetėsis
 188. Genjeshtrat e mirosllav lajēakut
 189. Radhė tė gjata “pėr njė copė bukė” nė Beograd
 190. Thirrje pėr protestė nė Beograd kundėr festivalit “Mirėdita, Dobar Dan”
 191. Sondazhi i CNN : Biden fiton debatin e tretė tė zgjedhjeve presidenciale
 192. Erdogan nuk ndalet: Macron ka humbur, ai duhet tė kontrollohet
 193. Mediat franceze : Sulm vdekjeprurės me thikė nė Nicė
 194. Tėrmeti i fuqishėm trondit Turqinė dhe Greqinė. Ja magnituda
 195. Lauka : Mini-Shengeni, nismė e Serbisė e mbėshtetur nga Rama
 196. Mustafa : Po favorizohet Serbia, dialogut po i humb kuptimi