PDA

View Full Version : Obama pushon nė Hawaii. Rusėt kėrcėnojn me luftė


Veterani
25-12-08, 23:43
“Interesat e Rusisė duhet tė sigurohen me tė gjitha mjetet nė dispozicion. Sė pari me mjete ndėrkombėtare dhe ligjore, mirėpo edhe me forcė, kur tė jetė nevoja”, ka thėnė Medvedev nė njė intervistė, e cila ėshtė transmetuar nga kanalet kryesore televizive ruse.

Kam frigėn se ende pa filluar mirė, qė nė start do tė dėshtoi Presidenti i posazgjedhur Amerikan. Nga dhe do ti'a sheh sherrin e tėrė bota.

Artisti
26-12-08, 10:30
“Interesat e Rusisė duhet tė sigurohen me tė gjitha mjetet nė dispozicion. Sė pari me mjete ndėrkombėtare dhe ligjore, mirėpo edhe me forcė, kur tė jetė nevoja”, ka thėnė Medvedev nė njė intervistė, e cila ėshtė transmetuar nga kanalet kryesore televizive ruse.

Kam frigėn se ende pa filluar mirė, qė nė start do tė dėshtoi Presidenti i posazgjedhur Amerikan. Nga dhe do ti'a sheh sherrin e tėrė bota.


Te gjitha kanalet e Gasit te shtruara ne tere Rusin, jane kercenim per vete Rusin, prandaj Medvedevi mos te qoj koken fort se fitilin e ka Obama..