PDA

View Full Version : Talebanet Emitojne incizimin e heqjes se kokes se shtetasit polak


LABI
10-02-09, 18:48
Talebanet emitojne incizimin e heqjes se kokes se shtetasit polak Piotr Stanczak

Nje gjeolog i rrembyer para kater muajsh derisa po punonte ne distriktin Attockm afer provinces veriperendimore te Pakistanit ku militantet talebane kane marre kontrollin ...

Pak minuta ai para se ai te vritej , nepermjet nje video-incizimi , inxhinieri polak u ka kerkuar institucioneve te vendit te tij qe te mos dergojne trupa ne Afganistanin fqinj.


Polonia premton marrjen e hakut ... !

http://www.youtube.com/watch?v=6pT7Ggg-SuI&feature=related

hasanmehmeti
11-02-09, 23:35
Talebanet emitojne incizimin e heqjes se kokes se shtetasit polak Piotr Stanczak

http://www.youtube.com/watch?v=6pT7Ggg-SuI&feature=related (http://www.youtube.com/watch?v=6pT7Ggg-SuI&feature=related)


Nuk e pashe aktin !!!,ndoshta do ishte mire ti nderrohej titulli.

AlbaSoft
12-02-09, 00:12
As un nuk pash qe ju pre koka...

pirro
12-02-09, 17:29
Para disa minutash u transmetua ne lajme se Polakit i eshte prer koka

hasanmehmeti
12-02-09, 18:11
Para disa minutash u transmetua ne lajme se Polakit i eshte prer koka

Zoti na lasht shnosh e mire neve ketej.Amin.

Po c'ka paska pa lyp ky atje more?, me shkep bibla neper guret e tora bores a.

Me vjen keq per te , por atje eshte lufte, po vrahen per dite femij e gra nga raketat e "paqellimshme" te Koalicionit shkaterrues te kryesuar nga USA dhe nga ekstremistet "islamik" qe i jane qorruar syt e ballit qe spo kane qka i bejne Kalit e bum Samarit, e le misionare t'vatikanit.

Shkurt e trup "Lamsh" eshte tu shku edhe atje, spo e "di kush" ka sa po shkon pasuli.

All-llahu i ardhet hakku c'do te padrejti ne mase.

me t'mira
Hasani

pirro
12-02-09, 18:22
Po thu Hasan se tuj shkep Bibla osht kane aa?? eee valla nese asht kane tuj shkep bibla mire ja paskan bo, kerkush Hasan ska drejt me bo propagad fetare, ose kane te drejt me shkep bibla e kurana mirepo nese kapen po u dashka me ju pre koka .

hasanmehmeti
12-02-09, 18:35
Po thu Hasan se tuj shkep Bibla osht kane aa??

Thash...po tham....amo qe thash nuk dmth qe eshte 100% e thame e sakt, veq talebant kane nevoj se pari me msu vet Kur'anin mire, e s'kan kohe per libra tjera.

Po mundem edhe tjeter me thone... se nashta eshte viktime e "paqellimshme,rastesisht" sikur familjet afganistaneze nga Koalicioni i "paqes".

Mandej misionarizmi ne paqe dhe lufte ka dallime, se ne lufte shpesh'here pesojne edhe ata qe skan te bejne asgje me luften, fatekeqesisht, per kete shpreha keqardhje se mund te kete qene diqka e tille me kete person, se po te ishte vrare ndoj ushtare i "kualicionit te paqes" nuk kisha shpenzu kohe me shkru ketu per "Kryeshnosh" ne kete "Te Pame".

Sidomos neve qe jemi large vendit te ngjarjes mundemi me u lodhe tu shkru me thashe-e-t'thana.Ku me dite si po zihet atje :confused: .


Hasani.