PDA

View Full Version : Oferta qė duhet refuzuar...


Jana
23-02-09, 12:22
Kur dikush ju ofron desert, falėnderojeni dhe mos e pranoni. Ngjashėm veproni edhe kur t’u japin bukė shtesė.
Nė bazė tė disa analizave, nė Universitetin e Illinoisit kanė vėrtetuar se 85% e njerėzve hanė mė shumė nėse u ofrohet ushqim shtesė gjatė kohės kur janė duke ngrėnė.

Fajtor pėr kėtė gjė janė normat sociale, sepse njerėzit e kanė vėshtirė t’i thonė jonė njė ofertė qė vjen nga personi tjetėr.

E bera ket porsim se mu duk interesant se kjo te na ndodh shum shpesh...edhe mes me kon unt ta bijn buken...ose te bojn be merre edhe pak,,,,pije edhe pak...edhe me pyt dikand a je per buk noshta i vjen turp me thon Po....

Pupi
31-05-09, 20:58
Gjithashtu ti thuhet jo edhe kur dikush ta ofron nje per ta ndezur.

Jo i thuaj, nuk e ndez as edhe njė, nuk ėshtė turp , nuk ėshtė paburrni.

Pikėrisht sot kur ėshtė edhe dita ndėrkombėtare kunder pirjes sė duhanit, e gjeta kėtė Temė edhe i bashkangjita edhe kėtė "Refuzim".