PDA

View Full Version : A mund te jet edhe kjo


uck_aksh
08-10-09, 12:28
duke dashur ta kombinoj nje foto me harten e planetit tok verejta diq te quditshme


cm-z8oKBly8

jEtA_1
08-10-09, 12:37
duke dashur ta kombinoj nje foto me harten e planetit tok verejta diq te quditshme


cm-z8oKBly8
Shume sene interesante po na sjell ne forum edhe une po pys a mund te jet aq i menqur nje vendas i imi sa me duket ke pas thene je nga rrethi i Prizrenit ne mos gabohem flm per te gjitha gjithnji na befason me ato qe i sjell ne Dardani

uck_aksh
08-10-09, 12:45
Shume sene interesante po na sjell ne forum edhe une po pys a mund te jet aq i menqur nje vendas i imi sa me duket ke pas thene je nga rrethi i Prizrenit ne mos gabohem flm per te gjitha gjithnji na befason me ato qe i sjell ne Dardani


popo jam nga rrethi i Prizrenit

jEtA_1
08-10-09, 12:49
popo jam nga rrethi i Prizrenit
Me vjen mir vendas mesiguri jemi te nje rrethi gjitha te mirat per ju

4peace
08-10-09, 13:36
duke dashur ta kombinoj nje foto me harten e planetit tok verejta diq te quditshme


cm-z8oKBly8

Paske zbuluar/vertetuar dicka qe eshte e njohur (shkenca).

Nese ke kohe, provoje ta bashkosh Afriken me Europen...
...sepse edhe keto dy kontinente kane qene te bashkuara.

Afrika e Europa nuk te dalin njesoj sikur Amerika Latine me Afriken dhe Gadishullin Arabik me Azine (sic ke bere ti me kete rast), por, nese e injoron Mesdheun, edhe aty do ta perjetosh te njejten (besoj).

Tung.


*

~AnnA~
08-10-09, 16:01
duke dashur ta kombinoj nje foto me harten e planetit tok verejta diq te quditshmeUck, flm qe solle kete video , por keto s'jan sende te cuditeshme, jan sende te njohura shekuj me radhe nga shkenca...para milone vitesh s'ka qene asgje sic eshte sot dhe pas milone vitesh, gjithashtu s'do jete kjo harte qe eshte sot!!!