PDA

View Full Version : Vlerėsimi i postimeve


illyria
13-11-09, 17:35
Tė nderuar drejtues tė diskutimeve, propozimi im ėshtė qė tė bėhet i mundur vlerėsimi i ēdo postimi qė e bėjnė anėtarėt nė tema tė ndryshme.
Nė fund tė ēdo postimi tė kemi mundėsi ta vlerėsojmė ate me pozitiv ose negativ.
Nė kėtė mėnyrė mė sė miri dhe mė sė lehti shihet opinioni i diskutantėve dhe vizitorėve tjerė tė forumit/diskutimit pėr ēdo postim dhe mėnjanohen polemikat e gjata sepse qartė shihet opinioni i tė gjithėve pas ēdo postimi.
Pėr shembull, kėtė temė apo postim timin me pozitiv e klikojnė 8 persona kurse me negativ e klikojnė 12.
Unė nė kėt rast e kuptoj qė e paskam pas dallash dhe anasjelltas.
Shpresoj qė propozimi im tė hasė nė miratim nga ju.

roadrunner
13-11-09, 18:45
Po veq duhesh me dit se ktu ka njerz qe ta fusin negativ veq pej pikes qefit, tani duhesh me dyshu ne vehte mos je ti diqka dallash, kshtu qe nuk funksionon ashtu qysh ti po mendon se rekomandimet mund te jene edhe sipas disponimit te personit, apo veq ja fut qashtu per pik qefi :D


Tė nderuar drejtues tė diskutimeve, propozimi im ėshtė qė tė bėhet i mundur vlerėsimi i ēdo postimi qė e bėjnė anėtarėt nė tema tė ndryshme.
Nė fund tė ēdo postimi tė kemi mundėsi ta vlerėsojmė ate me pozitiv ose negativ.
Nė kėtė mėnyrė mė sė miri dhe mė sė lehti shihet opinioni i diskutantėve dhe vizitorėve tjerė tė forumit/diskutimit pėr ēdo postim dhe mėnjanohen polemikat e gjata sepse qartė shihet opinioni i tė gjithėve pas ēdo postimi.
Pėr shembull, kėtė temė apo postim timin me pozitiv e klikojnė 8 persona kurse me negativ e klikojnė 12.
Unė nė kėt rast e kuptoj qė e paskam pas dallash dhe anasjelltas.
Shpresoj qė propozimi im tė hasė nė miratim nga ju.

Peja-Boy
13-11-09, 20:02
Ja per qetu mua po me Mytkan me te Kuqe ...se asnje Postim se kom lidhje me temat !!

~AnnA~
13-11-09, 20:29
Tė nderuar drejtues tė diskutimeve, propozimi im ėshtė qė tė bėhet i mundur vlerėsimi i ēdo postimi qė e bėjnė anėtarėt nė tema tė ndryshme.
Nė fund tė ēdo postimi tė kemi mundėsi ta vlerėsojmė ate me pozitiv ose negativ.
Nė kėtė mėnyrė mė sė miri dhe mė sė lehti shihet opinioni i diskutantėve dhe vizitorėve tjerė tė forumit/diskutimit pėr ēdo postim dhe mėnjanohen polemikat e gjata sepse qartė shihet opinioni i tė gjithėve pas ēdo postimi.
Pėr shembull, kėtė temė apo postim timin me pozitiv e klikojnė 8 persona kurse me negativ e klikojnė 12.
Unė nė kėt rast e kuptoj qė e paskam pas dallash dhe anasjelltas.
Shpresoj qė propozimi im tė hasė nė miratim nga ju.

Pershendetje illyria!
Propozimi i mire, por mendoj se s'ka nevoje ne forum te shtohet dhe kjo mundesi perderisa,per te vleresuar nje person(kuptohet, ne baze te postimeve) ne kemi Reputacionet.

pirro
13-11-09, 22:50
Pershendetje illyria!
Propozimi i mire, por mendoj se s'ka nevoje ne forum te shtohet dhe kjo mundesi perderisa,per te vleresuar nje person(kuptohet, ne baze te postimeve) ne kemi Reputacionet.

Qikjo AnnA gjithmone ja qellon bree, edhe une pajtohem me anen:wink:

murrizi
22-11-09, 12:13
Qikjo AnnA gjithmone ja qellon bree, edhe une pajtohem me anen:wink:
Po m'doket qe edhe une fort jam kah ja qėlloj bre diēka.
Pse po e them kėtė (tube skeni bo mir qe e keni myll reputacjonin) ?!
Te une baco t'ka que zoti bereqet , e t'mė ėshtė shtue reputacjoni, kurrė me men se kisha marrė qė jam kaq i meqem, une shkruj njerzia fap repuatcjon, une shkruj njerzia fap fap ka dy ka dy. mo kur po vijn do dhjetfish t'ronda, phaaaaaaaa qato seeeeeee....
Shkurt e shpi ish kon vit bereqeti ky vit e hajt:Keni fituar 1159 pikė, asi

Reputacione

Artisti
22-11-09, 13:50
Po m'doket qe edhe une fort jam kah ja qėlloj bre diēka.
Pse po e them kėtė (tube skeni bo mir qe e keni myll reputacjonin) ?!
Te une baco t'ka que zoti bereqet , e t'mė ėshtė shtue reputacjoni, kurrė me men se kisha marrė qė jam kaq i meqem, une shkruj njerzia fap repuatcjon, une shkruj njerzia fap fap ka dy ka dy. mo kur po vijn do dhjetfish t'ronda, phaaaaaaaa qato seeeeeee....
Shkurt e shpi ish kon vit bereqeti ky vit e hajt:Keni fituar 1159 pikė, asi

ReputacioneHaaaaaaaahahahahahaahaha


faaap

faaaappp

faaaappp ka dy tri


hhhahhahahhahaaaaaa


jadore do te thoshte, nuk je ne mendje ti hahahahhahaaaaaaa


.

murrizi
22-11-09, 17:51
Haaaaaaaahahahahahaahaha


faaap

faaaappp

faaaappp ka dy tri


hhhahhahahhahaaaaaa


jadore do te thoshte, nuk je ne mendje ti hahahahhahaaaaaaa


.
Jadore ka vendosur pėr t@mos thėnė mė gjė, ajo mendon qė i ka thėnė qė tė gjitha ato ēfar ka patur ti thotė, dhe qė nga para disa ditėsh ka vendosur ta vazhdoj luftėn e sajė nė HESHTJE !

jadore
22-11-09, 21:00
Jadore ka vendosur pėr t@mos thėnė mė gjė, ajo mendon qė i ka thėnė qė tė gjitha ato ēfar ka patur ti thotė, dhe qė nga para disa ditėsh ka vendosur ta vazhdoj luftėn e sajė nė HESHTJE !

ku e dite ....?
... ani prej ati dakiki kur ta lexova ( hala e kishe ) postimin tek 28 Nentori .. kam frig edhe emrin te ju permendi , ju frigohem baktereve nga gjithe ajo ndytesire ..

pirro
22-11-09, 21:21
Po m'doket qe edhe une fort jam kah ja qėlloj bre diēka.
Pse po e them kėtė (tube skeni bo mir qe e keni myll reputacjonin) ?!
Te une baco t'ka que zoti bereqet , e t'mė ėshtė shtue reputacjoni, kurrė me men se kisha marrė qė jam kaq i meqem, une shkruj njerzia fap repuatcjon, une shkruj njerzia fap fap ka dy ka dy. mo kur po vijn do dhjetfish t'ronda, phaaaaaaaa qato seeeeeee....
Shkurt e shpi ish kon vit bereqeti ky vit e hajt:Keni fituar 1159 pikė, asi

Reputacione

Jo jo i ke ra ne fije spo shkrun ka politika edhe ti hahhahaahhaahaaa aty faaaap faaaaap jadorja te kuqe kiiip haahhahahahahaa

Urata
22-11-09, 21:41
Tė nderuar drejtues tė diskutimeve, propozimi im ėshtė qė tė bėhet i mundur vlerėsimi i ēdo postimi qė e bėjnė anėtarėt nė tema tė ndryshme.
Nė fund tė ēdo postimi tė kemi mundėsi ta vlerėsojmė ate me pozitiv ose negativ.
Nė kėtė mėnyrė mė sė miri dhe mė sė lehti shihet opinioni i diskutantėve dhe vizitorėve tjerė tė forumit/diskutimit pėr ēdo postim dhe mėnjanohen polemikat e gjata sepse qartė shihet opinioni i tė gjithėve pas ēdo postimi.
Pėr shembull, kėtė temė apo postim timin me pozitiv e klikojnė 8 persona kurse me negativ e klikojnė 12.
Unė nė kėt rast e kuptoj qė e paskam pas dallash dhe anasjelltas.
Shpresoj qė propozimi im tė hasė nė miratim nga ju.


ketu po flitet qe edhe deshmitareve mos t'iu besohet...! sinqerishte, kane fillue nje studim te thekun dhe mbi deshmine...!

Dy persona e shohin te njejten gje, mirepo nuk e kuptojne qe te dy njejte...! Njerit i funksionon me larte LOBI I DJATHTE i TRURIT e tjetrit LOBI I MAJTE...! dhe interpretimi pastaj behet i ndryshem....!!!

murrizi
22-11-09, 21:47
ku e dite ....?
... ani prej ati dakiki kur ta lexova ( hala e kishe ) postimin tek 28 Nentori .. kam frig edhe emrin te ju permendi , ju frigohem baktereve nga gjithe ajo ndytesire ..

eh dyje, he dyje.

Po bohen pes vjet moj shoqe gati qe jemi bashk......(tybe me tri gra qė kam qenė i martuam nuk kam jetuar kaq gjatė me to, s'kan mujt me m'durue).
Nė pėrkthim i bie:
edhe po ti kishim patur asokohe 15 vite, sot do ta kishim kaluar moshen e teenegjerav dhe nė vendė tė TEEN's do na thonin tween's, apo ?
E po i patėm mė shumė ?
shuj se u marrova pėrbesė, ta ha dreqi ta ha.

roadrunner
22-11-09, 21:57
Mos u merzit o aga Murriz, se tyben e tybes qikjo osht ni kashore kulltur qe po i thojn ka le pej kohes kur je kan TEEN, e dove dove po i percjell edhe kah pleqnia. Ma e keqja e se keqes po osht kur po ju perzihen ato ndjenja, e tani spo mirren vesh cili karakter po fol, aj i njomi, apo aj me dy brina e me bisht me ni liber ne dor ka ta knon tallkinin per s'gjalli


eh dyje, he dyje.

Po bohen pes vjet moj shoqe gati qe jemi bashk......(tybe me tri gra qė kam qenė i martuam nuk kam jetuar kaq gjatė me to, s'kan mujt me m'durue).
Nė pėrkthim i bie:
edhe po ti kishim patur asokohe 15 vite, sot do ta kishim kaluar moshen e teenegjerav dhe nė vendė tė TEEN's do na thonin tween's, apo ?
E po i patėm mė shumė ?
shuj se u marrova pėrbesė, ta ha dreqi ta ha.

Estella
23-11-09, 21:13
UN e pata be nje pytje ketu ..po e paskan fshi

murrizi
13-05-12, 14:43
Lyp e lyp,
e lyp dhe e gjene kan thene gjithmone, dhe ja qe e gjeta vertete ate qe kerkova.
E dini pse e gjeta ?
Sepse e kerkova !

Po pse e kerkova ?
Sepse mu desh !

Pa ma thoni ju lutem, ku tjeter do te mund te vleresoje njeriu nje postim qe vie nga fundi i barkut, e jo nga lart siq do te duhej te ishte ?!
Nuk i dua njerzit qe vlesojn me ndjenja, me emocjone ne forume.
Emocjonet nuk jan veti edhe aq te keqija, por ato se kan vendin ne forume, emocjonot duhet ti ruajm per jeten e perditshme.
Forumet une per vete i shoh si nje gje ku njeriu lufton per te miren e te gjithve, thjesht shkep mend e ide me te dy duart per te tjeret, (njekohesisht merr poashtu nga te tjeret).


Po i pati kuptohet,
Apo me mir te themi i ka gjithsecili me takatin e vete,
Apo edhe me terheqese e thene: duhet ti kete gjithsecili, apo se paku te besoj thelle ne ato qe beson qe i ka !

Nuk do ta kisha verejtur nje postim te tille, e per ta sjellur e vleresuar ketu, po te mos ishte njeriu qe me se paku prisja nje gjakvlimesi te till virtuale.


fjala eshte per postimin:#13 (http://dardania.de/vb/upload/showpost.php?p=2216490&postcount=13)

lovely
15-05-12, 22:27
Mixha Murriz, kallxona shyp qka ke dashte me tho qitu? Qka po vlersojna? :rolleyes:

murrizi
16-05-12, 18:18
Mixha Murriz, kallxona shyp qka ke dashte me tho qitu? Qka po vlersojna? :rolleyes:

Shiqo zemer, shko futja ti nji Intervju-je se atje je e fort a !
Nuk o patjeter, dhe e doemosdoshme mi njoht dhe mi dit njeriu tė gjitha, nigo balin.

lovely
16-05-12, 21:54
Shiqo zemer, shko futja ti nji Intervju-je se atje je e fort a !
Nuk o patjeter, dhe e doemosdoshme mi njoht dhe mi dit njeriu tė gjitha, nigo balin.Mixhe,

pika e pare nuk e pasna dite qe mu jena tu m vleresu

pika e dyte, mos me thirr zemer

pika e trete, po m doket as vet nuk po e din qka ke dashte me thane, perndryshe pse nuk iu pergjegj kerkush pytjes tane? qka po ta merr menja ty qe patjeter dhe domosdoshmerisht po ta merr menja se po i njeh dhe po i din te gjitha?

pika e katert, nuk e kam njet me te marr ne interviste :tongue:

pika e peste dhe e fundit; ti nuk ke ide per "fortsine" time!