PDA

View Full Version : A besoni se eksiston HENA BLU?


Brilliant
25-08-10, 19:17
Para nje kohe e kam pare kete dokumentare qe tregon se eksiston ne hapsire HENA BLU , pamjet qe paraqiten ne kete video vertet jan shokuese dhe tejet interesante. Ju kisha lutur ta shikoni me vemendje dhe me pas po deshet jepni komentin tuaj.

http://www.documentary-log.com/you-are-watching-extraterrestrials-blue-moon/


me nderime

Brilliant

Makresh
25-08-10, 23:04
Fikcion, qe disa shkenctar mundohen te gjejn nje mundesi jetesore jashttoksore ne kete drejtim deri ne vitin 2020.