Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Video > Video
Emri
Fjalėkalimi
Video Kėtu do tė postohen video : Humor , Sport , Video Klipe etj ( Videot duhen tė jenė vetėm nga Youtube.com )Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 09-02-10, 00:39   #1
Video
 
Anėtarėsuar: 09-02-10
Postime: 15
Video i vlerėsuar jo keq
Gabim [Histori] Misteret e 28 Nentorit 1912

Top Story 29.11.2007
Nga cila rruge kaloi Ismail Qemali per ne Vlore? Cfare i ndodhi? Ku u ngrit flamuri? Ku ndodhet sot ky flamur? Kush e shkroi Aktin e Pavaresise? Kush e firmosi dhe ku gjendet sot ky dokument? Disa pergjigje te ketyre pyetjeve dihen, disa nuk dihen dhe disa kane me shume se nje version. Keto dhe te tjera pyetje rreth asaj kohe mundohet t'u pergjigjet ky dokumentar i Top Channel

Pjesa 1


Pjesa 2


Pjesa 3


Pjesa 4


Pjesa 5


Pjesa 6


Video Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:26.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.