Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Poezia
Emri
Fjalėkalimi
Poezia Emocionet qė lind kjo forcė magjike, dėshirėn pėr tė na ndryshuar ...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 02-04-04, 11:23   #1
BESA
 
Anėtarėsuar: 01-12-03
Postime: 5
BESA e ka pezulluar reputacionin
Gabim Pse kalon jeta ime keshtu???

Gjdo dit ulem, dhe mendoj,
pse jeta ime keshtu kalon???
Gjdo here kam merzi, rrall knaqesi....
Smundem askujt “per problemet e mia
ti tregoj, dhe e lus gjdo dit zotit, jeta ime keshtu te mbaron.
Te gjith menojn se jam teper e lumtur, por
nuk din se zemra ime gjdo dit vuan...BESA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 15-04-04, 08:10   #2
BESA
 
Anėtarėsuar: 01-12-03
Postime: 5
BESA e ka pezulluar reputacionin
Gabim Ai me harroi!!!

Nje dit Zemra me ndaloi, djali qé e deshta shkoi,
djali mé harroi. Sdo te mund te dua tjeter,
nuk ka tjeter si ai, mé mungon sa mé mungon
oj Zemer ti nuk e kupton.....


BESA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:45.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.