PDA

View Full Version : Pėrshėndetje dhe Urime


Faqet : 1 [2]

 1. LaCoStA
 2. drytty
 3. pershendetje Rikthimeve...
 4. Alfred
 5. Xnjeri
 6. natyra...!
 7. Oqeani
 8. Nico
 9. Ujori73
 10. Jim Belushi
 11. Tirana!
 12. Peja-Girl
 13. *Urime ma Specifike Familjare*
 14. URIME 8 Marsi dita e Gruas
 15. Estella
 16. Adina-R.Ks
 17. teutaA
 18. qiki`pr
 19. Nora,
 20. emine
 21. Albanian
 22. Bashkim-de
 23. Diva
 24. Breshka
 25. Avan_Turist
 26. Dukagjinas_i
 27. qika_pejes
 28. Jana
 29. shaban cakolli
 30. Lendi1....
 31. Melania
 32. Lola
 33. Shpat
 34. Wolf
 35. Helena
 36. Llapjani_HH
 37. Thėllėnza
 38. Alkimisti_Ch
 39. Penelope
 40. Melita
 41. Barbaroza, pranoni pėrgėzimet tona me rastin e martesės!
 42. dredhajka!
 43. Inxhja Karimon
 44. Intela.
 45. Skyfter
 46. Rizuana
 47. Trina_1
 48. Ante
 49. Nait
 50. Tinky-Winky
 51. romansa
 52. Big
 53. limpx
 54. Beni 08
 55. Roza-
 56. Flutura
 57. Zogu_1
 58. deti_om :-)
 59. Oltiana
 60. Arb,Urime Martesa!!
 61. princeshaa
 62. Shqiptare_ne_Turqi
 63. Arisa
 64. Ritta
 65. Kullerkaa
 66. Dallandyshja_718
 67. Memphisx-Te uroj sherim sa me te shpejt...
 68. *ZaNa*
 69. Ł ć νd ī ĵ ä
 70. ~AnnA~
 71. AlbaSoft
 72. Lola-pr
 73. Dua
 74. Eddi
 75. Pershendetje..!!
 76. iDeeaLi
 77. shfletuesi_
 78. E embla
 79. Gezuar 2009
 80. Panta_rhei
 81. Guriko
 82. Terminatori
 83. Action
 84. Receta per nje vit te mbare
 85. Urime 2009!!!!
 86. Dushku
 87. Konti1
 88. desert
 89. Adi_pe
 90. lyraa
 91. Qika^Me^Kule
 92. Zhaneta
 93. Qorri!
 94. kaltrina79
 95. Isincerti25
 96. Ghost.
 97. Urime fejesa Arkza!
 98. YanYan
 99. lola.G
 100. Vllau I Madhe
 101. Loqka_Girl
 102. Tropoja
 103. Kaqanikasja
 104. Makresh....
 105. Ignis
 106. daniel00
 107. Arta-
 108. ALIma
 109. Mireabella
 110. Qika_DugagjiniT.
 111. Erėlehta
 112. Arkza Urime Martesa... !
 113. Fjollė
 114. Engjellusha
 115. Gazi-De & Diana007 ----> Urime Fejesa.
 116. selimja magjupja
 117. Secretja
 118. Urata......
 119. Murriz
 120. Premium
 121. Roadrunner....
 122. Me Fat Fiter Bajrami 2009
 123. Radio Televizioni I Kosovės 10 Vjetori
 124. Linda21
 125. Emma
 126. Lo-la Jone
 127. Rrushja^^
 128. Shkodranja
 129. MaGnuM
 130. ~AnnA~ tė urojmė titullin akademik (magjistrimin)
 131. Si Mund.....
 132. Urime zgjedhejt e para pas shpalljes sė pavarsisė Kosovė, i gėzofshim
 133. Sy -shkruara
 134. Zeshkanja.CH
 135. Lapsi
 136. Engjelli I Vogel
 137. Nero
 138. LaCosta...Urime Fejesa...
 139. Sibora
 140. ~Aurora~
 141. Aurora
 142. Elvio
 143. Lucifer
 144. god father
 145. Diti19
 146. Kaltrina
 147. Prishtina-Racing
 148. Libr!
 149. Gezuar Pashket
 150. Fadili
 151. Hajdede
 152. Suelaa
 153. Antika
 154. Kalimtare
 155. zemra_bostanit
 156. arTiiola_
 157. Inposible
 158. Mirja
 159. Diana007 dhe Gazi-de Urime Martesėn !
 160. tipi engjellor
 161. Marco
 162. AliSia
 163. premium
 164. bIgEr Urime
 165. pershendetje
 166. Shenjestra!
 167. LiliPeje
 168. Daglasi
 169. RasTesisht
 170. VoOoglushja
 171. Lapsi, Urime Fejesen!
 172. Afrim- Lajqi!!
 173. Urime martesa LaCoStA ...
 174. winona
 175. Gega 1
 176. Jonuzi
 177. LaDy_Diaspora
 178. Kalimero
 179. Urime Fejesa Adi_pe ...
 180. e-uritura
 181. Monna.B
 182. Idealist
 183. Ardea
 184. Lugatja
 185. Caki74
 186. Urime 28 Nėntori
 187. Gjiki
 188. Lepurushe
 189. Urime festat e fundvitit 2011
 190. Lamtumilė Daldani!
 191. Bajlozi i zi
 192. Pershendetje
 193. King Street
 194. Stuhi Rere
 195. A ka dikush tjeter prej jush qe paraqitet me dy nicka ne forum te dardanise dhe pse?
 196. Denim
 197. Dardanesha
 198. Pershendes te gjith anetaret nga Gjakova_CiTy
 199. Gėzuar 100 vjetorin e pavarėsisė
 200. Urime festat e fundvitit 2012.
 201. zanaa
 202. LuLjaa __ Urime Fejesa ..
 203. Le jardin des disparus
 204. Urime Lindja e Vajzave LaCoStA ...
 205. Urime fejesa LaDy_Diaspora
 206. Gėzuar 2014
 207. Pershendetje Dardania!
 208. Gezuar lovely !
 209. Gezuar rezi80006 !
 210. Pas shumė vitesh...
 211. 1 pershendetje selektive...