PDA

View Full Version : Kafja e Forumit


Faqet : 1 [2] 3

 1. Pyetja duhet te jete me "Pse" dhe pergjigjja me "Sepse"
 2. Sonte thrrasim per Iftar.!!
 3. Kanagjeqi i Qikave !
 4. Ngris PADI !!! :@
 5. Antari antipatik i dites... ?
 6. Kam njė hall...
 7. Qfare, Dote Vizatojsh ne Zallė :P
 8. Sa vjec ishe ti kur.....
 9. shoqja tradhton shoqen per shokun por kurr shoku shokun per shoqen
 10. Mos fol............
 11. Jame ketu?!
 12. Nuk ma kishte marr mendja......se !!!
 13. Mire se vini ne Mulli
 14. Nuk Dua
 15. Shpia jan
 16. SMS gabimisht tek ju!
 17. Nata e Shtrigave!!!!!!!!
 18. Luaje .luaje Defin !
 19. Spitali i Forumit...
 20. A jeni ba gati per dimer !
 21. Ēfarė ju gėzoi apo hidhėroi sot??
 22. A Bon me Te.....
 23. Tu pi kafe e tu be llafe....!
 24. A e pat ku Ishte nga Shkoj...
 25. kush eshte kulmi i !
 26. Cilat kafshe keni deshire ti mbani ne shtepi...
 27. Kush ishte ai/ajo
 28. Qka eshte Romantike per Juve...
 29. Cka eshte e keqja me e madhe!
 30. Ty tė kam.....!
 31. Krahasoni Antaret e FD-s me nje ėmbelsirė...
 32. Ēka nuk tė bėhet kurrė mjaft ?
 33. Vetem per ata qe e kuptojne matematiken
 34. Dhurata, qe e prisni/morret per festat e fundvitit!
 35. Sa kilogram peshoni?
 36. 2008 ishte ?
 37. Sikure te ishaaaaaaa....
 38. Cka kam unė qė ti nuk e ke...
 39. Takim i Antarve
 40. Mos mendo/ni!
 41. Dua Te Heq Qafe ...
 42. Ēfare do te beja, vetem 24 ore te isha djale/vajze!
 43. Kush eshte i uritur,hajdeni ne Kuzhin te FD-s...
 44. Para lajmerime per ikjen Nga FD'
 45. Fluturon, Fluturon
 46. Kush je ti?
 47. O Popull Ku duhet me Kap dashnin per mos me lon me Ik ??
 48. Ē`mrekulli do donit tė ndodhte nė kėto momente?
 49. Kur Mendoj ne Ty ...
 50. Ku je ti?
 51. Si tė bėhėmi M i l i o n e r ....
 52. A ma jep.....?!
 53. Nje emer per Nipin tim ?!
 54. Pse ju pelqen dardania forum ??
 55. Dardania Party
 56. Qka ke ti?
 57. Ate Nate.!
 58. Tė kam...
 59. 10 gjera qe te bejne te ndjehesh mire
 60. Qka Ju Shtyn te Genjeni ???
 61. FEMRAT vs MESHKUJT
 62. Keshille..
 63. Engjejt mbrojtes qe na udheheqin???
 64. Oda pėr adoptim!
 65. Cilen Melodi apo Ringtone e leni ne Celularin tuaj ?
 66. Jetoj....
 67. Mledhi per Arkza...
 68. Jena ba...!!
 69. Mjaft....
 70. Ti je posesivi/ja apo toleranti/ja?
 71. Ēka po ja u merr mendja pėr Mashkujt e forumit?
 72. Facebook
 73. Qifti ma i Lodhun i Forumit !!
 74. A e dini pse....!!
 75. A e keni pa......
 76. Dhoma e Pajtimeve
 77. Si do ta Titullonit nje film?
 78. Vendi per beqar dhe beqaresha!
 79. Kush ėshtė mė i forti ??
 80. Cila ka qene per ju dita me e lumtur ?
 81. U plakem e hajt..
 82. Isha une.....
 83. Hacker Nickname
 84. Misi dhe mister qeshja e kafes!
 85. Pa Ty....
 86. Jeta ime nė kėtė periudhė ngjan me................
 87. 2 cent 200 euro Vlere e Pabesueshme!!
 88. Po t'ishe kafshė, ēka do tė doje te ishe???
 89. Sa kushton Emri Juaj ...
 90. Sa janė tė vėrteta maskat e antareve kėtu?
 91. Qfar Pregaditje Profesionale Keni....
 92. Sa ju Besoni Grave T“Martume???
 93. Me mirė njė gėnjeshtėr pa te keq a njė sinqeritet i ashper e direkt
 94. Fjalet e thena ne inat e siper jane ndjenjat e verteta?
 95. Eja...
 96. Sa Vlen Shoqeria Per Ju????a Do Benit Te Pamunduren Per Ate???
 97. Ēka me pa..?
 98. Bisede ne msn.
 99. Merri....
 100. Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!
 101. Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!
 102. A ja vlen te jesh i mir per qdo kend...
 103. Per ēka thoni ,,po,,, Dhe ēka thoni ,,jo,, Mė se shumti?
 104. A duhet ti thuhet Femres\Mashkullit ,,TE DUA,, ne sy apo te ja lajmi kohes?
 105. Xhelozojn me shum mashkujt apo femrat ne nje lidhje apo paralidhje?
 106. Mė para proferoni nje thikė nė zemė apo nje tradheti?
 107. Nje ēast Malli(per nje mik te vjeter)
 108. Mė mir mė te dash dikush apo me e dasht dikė?
 109. Mbrėmė
 110. Intervista per forumista
 111. Qka mendoni per shipistyle :P
 112. Eja Ti, por me njė kusht!
 113. cila lule do te qel e para ket pranver ne kopshtin tuaj...?
 114. A dini me me kallxu ju
 115. Cili eshte vendi me i frekuentuar nga ju aty ku ju jetoni..
 116. Kush pershendete i pari : femra apo mashkulli, dhe pse ? ?
 117. Miss Dardania 2010
 118. Mallė pėr dikend.
 119. Dua ta di...!
 120. Pyetje nga Femrat per Meshkujt e FD !!!
 121. Disa fjalė nga kėnga qė dėgjoni !
 122. Jam duke pritur ....
 123. Mos me thuaj..
 124. Shprehni gjendjen emocionale me ikone...
 125. Ta fali....
 126. vuaj kur ti..
 127. Kėrkojini Falje Dikujt!
 128. Ēfarė ke tė veēantė, qė i magjeps njerezit ?
 129. Avatari i postuesit sipėr jush?!
 130. Me sa duket....
 131. Nuk ia vlen te...?
 132. Me cilet nga anetaret njiheni ne forumin F/D..??
 133. Ju pelqen emri qe keni? kush jua ka vendosur ate?
 134. ēfare permban SMS-i juaj i fundit..?
 135. Te shikoj dhe..
 136. Unė tė jap... Ti mė jep...
 137. Mė premtove se ....
 138. Kush ju ka bere nervoz sot??
 139. Do doja vetem nje here ne jete...
 140. Per ke po mendoni tani??????
 141. Me fal!...
 142. Cfare keni planifikuar per diten e neserme?
 143. Nuk do harroj " kurr " ,,,
 144. Sikur te isha tani me ty.
 145. Asnjehere nuk kam ...
 146. Pyzhama party
 147. I mbani fshehtesite ....?
 148. Hajde lujna msheftas...
 149. Ne forum erdha per/se...
 150. Vlerėsoj.....
 151. A Jeni Vetvetja?
 152. A ndikojne thashethemet ne jeten tuaj te perditshme ?
 153. Cfare ju ka bere pershtypje sot ?
 154. Si e kaluat natėn?
 155. Sot kisha nje Blic Simpati..
 156. Vendi i njohjeve/paraqitjeve!!! haha
 157. Merr guximin....
 158. Dhoma e rrėfimeve
 159. Autobusi Dardan
 160. palidhje !!!
 161. Pse?
 162. Kisha pasė dėshirė!
 163. Respekt pėr.....
 164. A bėn?
 165. Cfar ju mungon ne kete nate...?
 166. E arrin gjithmone ate qe do?
 167. Ėshtė pasuria gjithēka....
 168. Nėse!!!
 169. Shqetsohem....
 170. Dhoma e qetesise shpirterore....
 171. Moti ,,,, apo nuk e mbaj mend ....
 172. Cilat qytete i ke vizitu?
 173. Ti je.....
 174. Me mir te haroish , apo te falesh ???
 175. Pres.....
 176. Qfar nuk pelqeni te personit me lart-?!
 177. A je rrejti kush sod a jo a per Aprililililililili
 178. Neser..
 179. Sa e sa....!
 180. Kush jane yjet e forumit???
 181. Miremengjesi,Miredita, Mirembrema
 182. Demokraci eshte....
 183. Kujtim mė mbeti.....
 184. Zéri i .. saj / i tij !
 185. Ndodhe qe ....
 186. S“kuptoj
 187. Sa ?
 188. MsN (sa janė ON, kush janė, ēfarė thanė...)
 189. Cfar kishe bere me kete me lart?
 190. Ti, ike ... ...
 191. ..kisha dasht té béhem ....
 192. Me kė nė Forum doni ta kaloni njė Mbrėmje tė bukur?.....
 193. Cfare do shkruani ne xham te veshur nga avulli?
 194. Tė qeshim sė bashku
 195. Ēka po ja u merr mendja pėr gratė e forumit?
 196. Sonte
 197. Me ty.....
 198. Njė!
 199. Te them...
 200. Mos.................
 201. Pyetje - Pergjigje
 202. Ēka keni veshur pėr momentin ..?
 203. Tani...
 204. SoT !
 205. Nganjėherė !!!
 206. Nėse njė ditė do tė takohemi.
 207. Du me ju tregu
 208. Shpejtėsia ?
 209. Njoftim !!!
 210. Thirre dikend
 211. Ti ishe dhe do mbetesh
 212. Si mendoni, kush vret me shum heshtja apo fjala?
 213. Atje larg.
 214. Mendime momenti.
 215. Atmosfera nė forum?
 216. Erdha - Shkova !
 217. Reputacioni. Si eshte gjendja, sa reputacion keni?
 218. Antari i dites!
 219. Ēka mendoni ?
 220. Ēudi!
 221. Unė!
 222. Cfar kishe dashur ne keto momente?
 223. 1 pridhi !
 224. Po pritoj..!!
 225. Dikush..!
 226. Marketing!
 227. Ledri, e paska lon muziken :O:O
 228. Sa keni ndryshu ??
 229. Deshiroje dicka te bukur anetarit me larte ..
 230. Impresione nga pushimet Verore!!!
 231. Pyetje Dhe Pergjigje...
 232. Cfare merni me vete kur Udhetoni ?
 233. Ju peleqen mbiemri juaj?
 234. Cfare ngjyere te syve keni/cfare deshiro ti keni..??
 235. Ēfarė jeni duke bėrė pėr momentin?
 236. Kafja e FD-se
 237. Dikujt do ti thoja ..
 238. Cka mendoni pėr anėtarin/en sipėr jush?
 239. Mburrem/Turperohem...
 240. Fakte.
 241. Kush do tė dėshiroje tė shkruante pas teje?
 242. Shaje pustusin para teje !
 243. Nese ky apo kjo lart do te ishte i/e dashuri/a juaj III?
 244. Mė mungon...
 245. Me pelqen...................
 246. ēikat pyesin,gjemtė purgjigjen!!!
 247. Extra/Enkas
 248. Kush qfar profesioni dhe pune ka
 249. Ah sikur...!
 250. Eurovizioni