PDA

View Full Version : Kafja e Forumit


Faqet : [1] 2 3

 1. Cili eshet mjeti i pershtateshem tek ju per te udhtuar
 2. cili lloj kafshe dhe shtaze pelqeni
 3. qka merrni me vete (3sende)nese udhtoni ne hane?
 4. A ma mir eshte me kon budall a i trent
 5. Pse femrat ktu ne forum nuk e japin emaillin ne profil?
 6. Ku i kaloni pushimet??
 7. Cilen vetur e preferoni me se shumti??
 8. Nje pyetje per te gjith!!!!!
 9. Nė ēfarė kohe bjen me fjetė æ?
 10. Sa i doni vjehrrat?!
 11. A e konsumoni Alkoholin apo Duhanin???
 12. Cilat janė arėsyet qė ju keni vėnė kėtė nickname?
 13. Ēka ka 3????
 14. 1 Prill, gėnjeni ketu..........
 15. Si do te ndiheshit??
 16. Sa vjet i keni?????
 17. Kush di ta lavdėroj veten mė sė bukuri!!!
 18. Cka eshte????
 19. Si e paramendoni veten pas 10 vjetėve?
 20. Ke e urreni me se shumti ne kete forum dhe pse.....
 21. Cka ju kujtohet si femije....
 22. A ju pelqejn femijt e vegjel?
 23. Hajde tregone te verteten....
 24. erdhi vera ....
 25. A e dini qe ai/ajo qė puth, jeton mė shumė....!!!
 26. Ēka mendoni pėr secilin antarė nė forumin dardania?
 27. A do te ishte me mire sikur te mos ishim njohur ?
 28. Motoja mė sexi!
 29. Po t'mos kishim ket Nick qe kemi,qfare do kishit propozuar?
 30. Kush po i bėnė kafet mė tė mira!
 31. Cilen pije e preferoni me se shumti??
 32. Kur keni kohėn mė tė lirė?
 33. qka ju bene me se shumti per te qeshe...
 34. Ēiftat e Forumit!
 35. Shėtitja e juaj e preferuar ėsht...?
 36. Sa Kohe Rrini Para Pasqyres!!!
 37. Letėrkėmbim!
 38. Ēka do tė bėni nė rast se interneti njė ditė ndalet............
 39. Sikur te gjith anetaret te ishim motra dhe vllazer
 40. "Mjeku" i kafes!!!!
 41. Ēka mendoni, a po dominojne femrat ne forumin dardan?
 42. A Ka Ndokush Ide Me Shit??
 43. HOTEL Lazdrani. Me ***** Yje.
 44. Ndėrtimi i Forumit Dardania!
 45. Ora e mesimit
 46. Mirdita, a ben vetem dy fjale ju lutem?
 47. Kush ėshtė nervozė hyni kėtu.
 48. Agjensia E Fluturimit"dardania"
 49. Pershtypje
 50. SHPALLJE TE vogla!
 51. Pas Forumit.
 52. Miss Dardania.de
 53. Frizerja e Forumit!
 54. Lugatja/Lugati i Forumit...
 55. Banka Kreditore e "DARDAN-is"
 56. Cili Komunitet Nga Diaspora -Evropa i ka Vajzat Mė tė bukura
 57. SA I BESONI BURRAV TE MARTUM
 58. Koha e pushimeve. Me ke deshironi te i kaloni???
 59. NE KERKIM E SIPER TE.....
 60. Ēka po ja u merr mendja pėr qikat e forumit?
 61. Momenti i paharruar...
 62. Testamenti...
 63. Beje hapin e pare...
 64. ME PADURIM E PRES....?????
 65. Tė takohemi me buzėqeshje!
 66. Oda e te rinjeve prej moshes 18 deri 25
 67. Oda e te rinjve prej 26 deri 62 vjeq
 68. Kur dikush ju thėrret nė telefon,si lajmeroheni!!
 69. a keni ju qen?
 70. Kerkohen pastruese per DARDANI...
 71. Tė mblidhemi kėtė vikend...!
 72. Oda e Guri Sylajt dhe Hallės sė madhe.
 73. Si Nguceni Rruges??
 74. A JE SERIOZ
 75. Mė ka humbur diku e sėn pe gjej...
 76. Agjenesia Turistike "TURISTI"
 77. Per here te pare
 78. Kush eshte ma tahmaqari?
 79. 5 minuta pauzė!
 80. Sa te kam xhan...
 81. Koha e lirė.
 82. Kontakti i humbur!!!
 83. Nėse jeni nė disponim tė mirė ejani kėtu!!
 84. Ku e keni Shtepine??
 85. Qfar Fjali perdor nese Ofendohesh nga dikush ??
 86. Kam nevojė...
 87. Haloooooooooooooooooooooo
 88. Beqar/e, I/e Martuar apo i/e dashuruar??
 89. Hajde me kallzu qka keni vesh sot ? Te kqyrmi kush ka shihje per garderob ??
 90. Meshkujt Paguajne!!!!!
 91. Firma e kujt iu pelqen me se shumti?
 92. Pse po mė shikon ashtu?
 93. Kush dinė te gėnjejė ma shumė.....?
 94. LLampa maxhike
 95. Parku i Dardani-sė Takime Biseda..Pejsazhe
 96. kėrkoj sekretaresh!
 97. Temė e lirė!
 98. me mire....se sa...!!!
 99. Te kujtojeme pake te kalumen!!!!
 100. Ne Kafene ,pa te shame nuk ben?
 101. Nėse je i mėrzitur ēka bėn?
 102. Per cilin antare e kam fjalen?
 103. Ēfare ju mungon nga e kaluara?
 104. Mė tha, mė the...
 105. Katunar e Sheherli!
 106. 1001 Nete PA/ME..
 107. Po te ishte #dardania Kafiteri
 108. Vetėm pėr mua dhe pėr ty!
 109. Dua te pyes...?!
 110. A jeni dakord?
 111. Pishina DARDANIA!
 112. Si pershendeteni ne rruge?!
 113. Kush ėshtė i uritur le tė hyn kėtu!!
 114. Pė rshkruaje veten me pak fjalė Metaforike...
 115. Cfare do benit me 100 000€ ?
 116. Hajde bėhuni shkrimtarė!
 117. Dłalog (drama N€ Dardanł)
 118. Neper rruget e Vendlindjes!!!
 119. Nje eskursion neper tojet shqiptare!!
 120. Koha e Silles
 121. Hajde more knojna
 122. Per inati....!!!
 123. Oda e muhabeteve!
 124. Ku e shihni veten ne te ardhmen?
 125. Kush , kėnd e urren kėtu ?
 126. Ēka ėshtė durimi pėr ju?
 127. Salloni i natės...
 128. Pse Meshkujt Jetojne me Pak se femrat?
 129. Na shkoj jeta..!!
 130. Kam harru!!!?
 131. Veq edhe njė herė..
 132. Qfar Harroni Zakonisht kur delni nga Shtepia
 133. Kush din me Nem,me tru mas Miri!!!
 134. Lof ehde it utshek ( Fol edhe ti keshtu)
 135. Kush kujt i ka naj borgj....?
 136. Sa mir qenka?
 137. Live kush me kende!
 138. Cili Anatare i Forumit!
 139. Pemet qe ju i preferoni!
 140. Leter Dashurit-es!!
 141. Njėra-Njėri?!
 142. Melaqet e Dites!!!
 143. si jeni
 144. Jam knaq duke qeshur.......
 145. Qetėsi!
 146. Ne Dardani.?!
 147. Jeni penduar ndonjeher per dicka?!
 148. T'ja thuash... Mos t'ja thuash!
 149. Femra dhe mahskulli ideal!
 150. Te tjeret per ty...
 151. Provokimi!
 152. Fiksimi im?
 153. Ju tėrhjek ai ose ajo sepse?
 154. Cili nga personat ne Forum gezon besimin/respektin tuaj??
 155. Kur te shoh ty...
 156. momenti me i turpshem qe keni kaluar. . .
 157. 24 Oreshi Juaj
 158. Momenti me i mire per t'i shprehur dikujt ndjenjat?
 159. Telefonata juaj e fundit,Cilit person i dedikohet?
 160. Kė doni te puthni ne oren 12 te natės sė Vitit te Ri
 161. Une per ty-E ti Per Mua
 162. Cili ėshtė mendimi juaj pėr bluzat me mbishkrime?
 163. Cilin anėtar tė forumit keni nė listėn e Injorimit
 164. Diqysh si kurqysh
 165. Me Mire Nje Mik / E Apo Nje Thesar ???
 166. Njeriu Ne Te Cilin Merrni Shembull
 167. Me cilėn kafshė do ta krahasonit njeriun qė urreni shumė....?
 168. Sofra Prishtines
 169. pse shqiptarėt nė diaspor fėmijet e tyre i pagėzojnė me emra tė vendit ku jetojnė
 170. sa perqind %
 171. Cka Punoni
 172. Qka ke pregadite per feste bajramit..??
 173. Cili vit u ka sjelle me shume gezime viti 2006/2007?
 174. Kush..???
 175. Zgjidhni njeren nga keto te pestat ?!
 176. Sa mban mend Emrin gjat prezentimit....?
 177. hajdeni qika e bojm nje party...
 178. Sa me pihet nje cigare...!!!
 179. Emri Juaj Japonisht
 180. Si do kishit reaguar....
 181. Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne celular...?
 182. Me hiqni gjithcka... por jo....
 183. Mesazhi qe nuk e fshini asnjeher.....
 184. Asnjeher nuk kam....
 185. Mė pėlqen, por urrej...
 186. Ksajde jam.....
 187. Cfare ju ben te ndjeheni mire gjate dites?
 188. Ku gjeni me shume prehje . . .?
 189. Qka pash..!!
 190. Sa tė djallezuar jeni?
 191. Cila ,lule ju pelqen me shume ?
 192. Cka dalloni nga "personi" qe jeni ne forum?
 193. Shprehja qė pėrdori ėshtė....
 194. Ti, per mua je .....
 195. Nėse jeta juaj do tė ishte libėr, ēfarė emri do tė ja venit?!
 196. Cfare ju ben te skuqeni?
 197. Ēfarė pozicioni preferon zakonisht pėr tė fjetur?
 198. Si ja kaloni ?
 199. Jam shume .
 200. Someone ....dikush .
 201. Ngjyra e syve!
 202. Emitoni anetaret ne shprehje !
 203. Sikur t'ju jepet mundėsia tė ktheni kohėn mbrapa vetėm pėr njė ditė....
 204. Po te kishit fiuar ndonje BINGO ose LLOTO, ne cka do ti kishit investuar?
 205. Party mbi 30 e kusur.............
 206. Japim me qira.......
 207. Komplimenti me i bukur????
 208. 50 gjėra qė s'mund t'i pėrjetoni po jetuat diku nė diasporė!‎
 209. Ēfar mban njė femėr nė cantėn e saj personale?
 210. cfare na lidhe ne meshkujte me ju femrate
 211. Pėrpara pasqyrės........
 212. Jo vetėm kafe .........
 213. Zhurmagjinjet e Forumit!
 214. Oda e Grave!
 215. Oda e Fjetjes!!
 216. Ēferė ke ti, qe dikush tjeter mendon se nuk e ka ??
 217. Oda e te untve !!!!
 218. Nje vallzim te lutem
 219. Qes ne shitje..!!!
 220. ...mė kujton...
 221. NJe Buzqeshje.................
 222. Pika e dobet e imja eshte......
 223. Nėse prishet lifti...??
 224. Oda e fishkėllimave, piskamave dhe grindjeve!!!!2
 225. Kendi i perkedheljeve......!
 226. Doni te dini se kujt personi te famshem i ngjani?
 227. Ēka bėni kur s'keni ēka me bė
 228. Aa do martohesh me mua ne boten qe nuk ekziston
 229. Hajde emitojm pak ..!!
 230. Ku po t`kruhet??
 231. Sot ? Qka ka“T“Re
 232. Sa vėshtirė...
 233. Sondazh mbi anetarin me ... ?
 234. Kur kalon ti...
 235. Sa te dashuruar jeni
 236. Qfar thote emri yt per ty?
 237. Ēka i mungon FD-sė??
 238. Oda e vejanave dhe vejushkave
 239. Shprehja e ditės
 240. **Nese sonte ndihesh vetem....**
 241. Dikush, dikur, diku...
 242. Citonie ndonjė thėnje tė anėtareve tė forumt .
 243. Jam une ai/ ajo qe...............!
 244. Postimet e cilit antar/e i lexoni me gjithe deshire ?
 245. Gabova.....!!!
 246. Kete apo ate ????
 247. Per ty simpati!...
 248. Muzika..!!
 249. Si shef veten momentalish ne pasqyr..?
 250. Si Ja Kishit Ngjit Emrin Vetit :)