PDA

View Full Version : Personalitete publike


Faqet : 1 [2]

 1. Zanfina Ismajlit
 2. Labinot Tahiri i shpėton atentatit
 3. A eshte praktikuar ne Amerike teknologjia hapesinore Jugosllave e shitur nga Tito?
 4. Ndėrron jetė Whitney Houston
 5. Elvis Gjini - Big Brother Albania 5
 6. Vanesa Krasniqi ne DSDS
 7. Kuriozitete VIP-ish
 8. Ish i dashuri i Dafinės rrah Ledrin
 9. Rita Ora
 10. Kush e rrehi Lilen (Halil Matoshin) ?
 11. Aktuale nga Personalitetet Publike
 12. Ali Podrimja 1942-2012
 13. Alban Skenderaj
 14. Kush ėshtė politikania mė seksi nė botė
 15. Argjentina Ramosaj!
 16. Shkėndije Mujaj
 17. Kengetarja ADELE
 18. Tuna ne aksion ...
 19. Vaēe Zela
 20. Amy Winehouse!
 21. Emeli Sande
 22. Burak Ozcivit !!!
 23. Cufaj shpėrblehet nga Stuttgarti pėr "[email protected]"
 24. Jetimėt mė tė famshėm tė historisė
 25. Sabri Fejzullahu
 26. Rita Ora me flamur
 27. Femrat qė vdekja i bėri tė famshme
 28. Masiela Lusha
 29. Iris Shala, shqiptarja e parė nė Playboy
 30. Ndahen, Nora dhe Roberti
 31. Arta Dobroshi