PDA

View Full Version : Personalitete publike


Faqet : [1] 2

 1. Cfar mendoni per Adelina Ismajlin?
 2. Ēka mendoni per Xhoana Nanon
 3. Ēka mendoni pėr Zanfina Ismailin?
 4. Ilir Shaqiri
 5. Edona Llalloshi ndahet nga burri
 6. Adelina dhe Genta puthen ne buze!
 7. Njė video ku shihet Nikollė Lesi nė skena tė nxehta ledhatimesh
 8. Condoleezza Rice, flirt me ministrin kanadez
 9. Ēfarė mendoni pėr Ermal Fejzullahun
 10. Cka mendoni per Mehedin Pergjeqaj MEDEN?
 11. Nexhmije Pagarusha, legjendė e kėngės shqipe
 12. Mekati i Rovenes - Ne kerkim te fames, per te shpetuar nga provinca
 13. Genta Ismajli ka femije ne USA e vertet apo genjeshter ??
 14. Ramadan Krasniqi-DANI
 15. Shpat Kasapi i shkurton veshėt
 16. Nora Istrefi & xhelozitė...
 17. Mendim Rugova martohet
 18. Leonora Jakupi, njė miqėsi ndryshe me LUAN KRASNIQIN
 19. Ēka mendoni pėr SINAN VLLASALIUN,dhe pėr vlerat e tij si kėngėtar?
 20. Christina Aguilera me prejardhje shqiptare
 21. Shumė e pėrfolura -GJYSTE VULAJ!
 22. Ēka mendoni pėr Gazmend Ramen !
 23. Qfar Mendoni per Misin Rogova??
 24. Qka mendoni per Muharrem Ahmetin
 25. Stupcat
 26. Rrahja e Personaliteteve Publike
 27. Komenti juaj per: Shkurte Fejza - Behluli
 28. Vdes aktori i madh Faruk Begolli
 29. Te rejat mbi fytyrat publike"Promis"
 30. Saimir Strati pėr herė tė dytė drejt librit Guinnes
 31. A din dikush dicka Lidhur me "Unikkatil"
 32. Shpati Vs. Ermali
 33. Leonora Jakupi shoqerusese dhe bashkpuntore e Krimineleve
 34. Alban Skenderaj ! shikojeni videon ...
 35. Ēiljeta e dashuruar nė njė cigan!
 36. Edi Krasniqi
 37. Shqiptari ēė u bė pjesė e njė enciklopedie shkencore
 38. Nikolas Sarkozy & Tinka Milinkovic nė lidhje intime
 39. Fejohet Shpat Kasapi!!!
 40. Kopjet e Adelina Ismajlit
 41. Soni & Flori
 42. A esht e vertet kjo....
 43. E qka mendoni per Adelina Tahirin
 44. Genta Ismaili kopjon Zanfinen pas 3 vjeteve
 45. Top 10-shi i kėngėtareve mė tė zhveshura shqiptare
 46. Kristina Aguilera bėn synet foshnjėn e posalindur
 47. Penelope Cruz nė panik – ka humbur aparatin me foto intime
 48. Zajmina Vasjari
 49. Blero provon duetin me Leonora Poloskėn
 50. Xhon Kenedi ka njė djal nga lidhja jashtmartesore
 51. Ushtria e Kosovės
 52. Big Brother--Fiton ARBERI.....
 53. Kėngėtari 98 vjeqar nė festivalin Ballkanik
 54. Zana Krasniqi ne Miss Universe
 55. Robbie nuk kthehet mė nė skenė?
 56. Kosova dhe Shqiperia veshjet me te bukura ne Univers ...
 57. Almeida Abazi zgjidhet Miss Shqipėria 2008 ...
 58. Teuta nuk flet me Fjollėn ...
 59. Biznesmeni amerikan i dashuruar nė Sonin ...
 60. Lirimi i pengjeve e bėn Shakiran krenare ...
 61. Arta Muēaj ec me tė dashur nėpėr Prishtinė?
 62. Martohet Memli Krasniqi ...
 63. Dafina Zeqiri
 64. Shyhrete Behluli
 65. Arta Bajrami!
 66. Perditshmeria e VIP-ve
 67. Ish-e dashura i kėrkon shpjegim Polit ...
 68. Miss-et e Shqipėrisė: Cilat zgjodhėn spektaklin dhe cilat familjen ...
 69. Beyonce
 70. Elvana Gjata
 71. Bledi Strakosha I passionuar pas Ema Ismajlit
 72. Shpati Kasapi & Aferdita Dreshaj, ju tregojmė sekretet e lidhjes tonė..
 73. Fejohet Tuna me vellain e Bertan Asllanit...
 74. Lorena: Miss Shqipėria qė trondit Italinė me fotot nudo ...
 75. Valbona Ēoba: Kam qenё e dashuruar qё nё moshёn 8 vjeēare ...
 76. Big Mama: Jam ende e virgjėr ...
 77. Arita e paarritshme ...
 78. Kėngėtaret flasin pėr veshjet e brendshme ...
 79. Milaim Zeka
 80. Blerim Destani sė shpejti nė njė film hollywoodian...
 81. Vlera Xhakla nė posterat e Barack Obamės...
 82. Fahri Musliu dhe shqiptaret ne Beograd.
 83. Almeda Abazi fiton kuroren e "Miss Globe"
 84. Shih Ermalin dhender!
 85. Darsma e Medes...
 86. Talent se jo mahi -Zbulohet talentja Shqiptare Vanessa 13 vjece, RTL Supertalent 2008
 87. "403" njė koncert pėr studentėt
 88. Njė vizitė imagjinuese tek Pėrsonalitetet e FD-sė!
 89. Artnesa triumfon nė Ford Super Model of Kosova 2008 ...
 90. Lidhjet e fshehta tė Sonit
 91. Adelina kėngėtarja mė e mirė e vitit ...
 92. Artistja qė flet pa dorėza!
 93. Politika, shkėndija qė s’fiket pėr Leonorėn ...
 94. Me ritmin e Gentės...
 95. Agnesa Vuthaj, njė imazh i ri ....
 96. Filan Fisteku Shqiptar !
 97. Diellza...Nėna ime ėshtė 100% shqiptare ...
 98. Big Brother 2
 99. Rihanna e dhunuar, publikohet fotoja e sulmit...
 100. Zoti i do shqiptarėt
 101. Mijėra ngushėllime pėr Ramadan Krasniqin-Dani...
 102. Gresa mes bukurisė dhe filmit ...
 103. Klip i pėlqyeshėm i Afėrdita Dreshaj...
 104. Ramushin e dua, jo se ėshtė politikan, por se ėshtė burrė!
 105. Ramushin e dua, jo se ėshtė politikan, por se ėshtė burrė!
 106. Teuta Nga Saranda!
 107. NJOMZA, pėrherė me bukuri tė njomė!
 108. Kosova fiton vendin e shtatė nė Top Model of the World ...
 109. Dafina qė po thur kurorėn e lavdisė!
 110. I forti i “Kafenesė...”
 111. Interpretimi i "rrezikshėm" i Kejsit ...
 112. Loreta pėrtej oqeanike!
 113. Soni refuzon lulet e Beckham me kompleksin e mediave ...
 114. PSHuR-anat Kosovare(VIP-it)
 115. Berlusconi, “tė japė dorėheqje”
 116. Pitt dhe Jolie dhurojnė njė milionė euro ...
 117. Memli Krasniqi
 118. qka mendoni per Bexhet Pacollin???
 119. Anjeza Branka: U ndava nga burri tash do tė kėnaqem!
 120. Vesa: Nuk pendohem pėr asnjė veprim timin
 121. Prof. PETRO FUNDO
 122. Obama 'kapet mat" ne Aquila
 123. Sali Bajrami-krasniqi
 124. Jehona Sopi: Nuk jam penduar pėr asgjė nė jetė
 125. Anton Qeta
 126. GILI: Puthja e parė... 17 vjeēe ...
 127. Koka martu Arta Bajrami
 128. Letėr e Hapur. Letrat e Hapura...
 129. Nxėnėsja e diskriminuar nga Gruevski, merr bursė studimi nga qeveria shqiptare
 130. Olta e shqetėsuar pėr vjedhjen e kėngės ..
 131. Foto e vitit 1979 kur Berisha ndodhej ne Paris me nje grup mjekesh.
 132. Marigona qė qėndisi bukurinė ...
 133. Arbri dhe Marsida, me ‘ethet’ e njė bashkėjetese...
 134. Mbrėmja e veēantė e Adelina Thaēit ...
 135. Intrigat E Canės Nė Moshėn E Thyer
 136. Bekimi refuzon Britney-in
 137. MEHMET KOSOVA ne GJAKOVE!!
 138. Vesa & Bleta Vuniqi
 139. 50 Shqiptarėt mė tė famshėm nė botė
 140. Adelina: Kėngėtaret i kėrkojnė regjisorit klipe si tė miat ...
 141. LUTFI HAZIRI: Njė djalė, amanet nga Presidenti Rugova...
 142. Albani dhe Miriami, dashuria qė lindi nga muzika ...
 143. Playboy gjerman i bėn ofertė Anjeza Brankės ...
 144. Me kapele te UCK-se,Rachel Uchitel
 145. Dhurata Lipovica pėrcjellėsja e parė nė Best Model of the World...
 146. Alban dhe Miriam cifti prezantues i Festivalit tė Kėngės nė Radio Televizion...
 147. Miloti e tradhetoi Genten me njė modele..
 148. Lorik Cana: Personalitet i Vitit..
 149. Michael Jackson u vra?
 150. Malda SUSURI
 151. Gjebrea: Asnjėherė nuk kam pėrdorur drogė..
 152. Zana dhe Matilda nė pishinė me Roberto Cavallin ...
 153. Agnesa do tė adoptojė njė fėmijė nga Haiti...
 154. Rita Sahatēia: Talentja kosovare e Londrės...
 155. Cana jep 10.000 € pėr shkodranėt...
 156. Labinot Tahiri ka organizuar katėr koncerte humanitare...
 157. Serxhio Prelasi flirton me Paris Hilton
 158. Rona, mes muzikės e gazetarisė ...
 159. Christina Aguilera nuk njihet pa truk?
 160. 25-vjetori VIP I Ēilit...
 161. Dafina dhe Krenari tregojnė sekretet e lidhjes sė tyre ...
 162. Emine Ēunmulaj ka pozuar pėr revisten “Elle”
 163. Adelina vjen nė Tiranė plot cokollatė e luleshtrydhe...
 164. Teuta kthehet “....mes nesh”
 165. Tuna martohet nė prill?
 166. Genta Ismajli dhe Dafina Zeqiri i shpallin luftė tė hapur njėra-tjetrės
 167. Bleona nxjerr gjoksin dhe albumin e saj nė anglisht...
 168. Sė shpejti nė ankand shiringa qė vrau Jacksonin ...
 169. Dhuntitė e Ēiljetės ...
 170. Pirro Cako: Merr 3 shtėpi nga Inva pėr divorcin
 171. Hajde pėrhajr na lindi Teuta alias Saranda e Kafenes.
 172. Arrestohet nga Interpoli humoristi Bujar Bobani - Buki
 173. Ėshtė ndarė tragjikisht nga jeta ikona e filmit, Bekim Fehmiu
 174. Si eshte te jesh afrikan ne Shkoder?
 175. S. Radogoshi: Kush luan me mua - bėhet i madh ...
 176. Haziri themelon ēmimin “Bekim Fehmiu”
 177. Klodi: Ndihem i internuar nė vendin tim..
 178. I vdes gruaja Ministrit Limaj
 179. Ardit Gjebrea
 180. Nuk eshte Bekim fehmiu po edhe me i madh !
 181. Linda Halimi vs.Dafina Zeqiri Cila ka vokal me te fuqishem?
 182. Ēanta e sherrit
 183. Pa skenar!
 184. Jolie nė Sarajevė
 185. Radio Televizioni Shtetror i Kosovės dhe folėsit amator
 186. Lartmadhėria e tijė Mbreti Zogu zyrtarizon fejesėn e trashėgimtarit tė Mbretėris
 187. Altuna Sejdiu ''Tuna'' Talk
 188. Risitė e vitit 2010 ...
 189. Ndarjet VIP te 2010-es...
 190. 9 dasmat qe i dhane shkelqim vitit 2010...
 191. Shota Baraliu rrezikon humbjen e shikimit...
 192. Shqiptaret dhe Hollivudi
 193. Naim & Mihrija: Dashuria qė ndajmė bashkė ...
 194. Calvin Klein zgjedh shqiptaren Rita Ora
 195. Vdes kengetarja Emmy...
 196. Tatlises nė gjendje kritike pas plagosjes ...
 197. Sinan Vllasaliu, 30 vjet rrugėtim me kėngėn ...
 198. Te gjitha te dashurat e Berluskonit...
 199. Nderron jete Elizabeth Taylor...
 200. Ardian Bujupi nė top-katėrshe tė DSDS
 201. Kate dhe William bejne betimin...
 202. Gerta Heta behet nene, vjen ne jete Luna...
 203. Angela Martini
 204. Soni Malaj shtatzene me balerinin italian Mirko...
 205. Divorci i Schwarzenegger, 200 milionė $
 206. Marie Logoreci
 207. Elsa Lila: Une dhe Evita...
 208. Merr fund martesa nje vjecare e Tunes...
 209. Elvana Gjata
 210. Shakira
 211. "Skandal" Angela Martini pa tė brendshme
 212. Lee Ann Liebenberg
 213. Shpėrthen’ Gili nga kilet e tepėrta
 214. Bekim Fehmiu
 215. Lorena Cika
 216. Zbulohet lidhja 7-vjecare e Zanfina Ismajlit me Fatonin...
 217. Enver Petrovci feston fitoren e Dancing With the Stars...
 218. Michael Jackson - 2 vjet pas
 219. Antonieta Nikprelaj(Kalaj)
 220. Lajme - thashe e thėme
 221. Ndėrron jetė Teki Dervishi
 222. Eli Fara nė lidhje me Fatmir Mediun? :eek:
 223. Mirjeta Bajramaj
 224. Mos beso po deshe.
 225. Adelina Berisha pa tė brendshme nė koncert
 226. Fejohet Mirsa...Fejesa jonė do tė bėhet sipas traditave tona Shqiptare
 227. Blerim Destani: E verteta per Albana Osmanin
 228. Pas lindjes, Edona Llalloshi shfaqet duke kenduar ne dasma..
 229. Femrat me te pushtetshme ne planet...
 230. Behxhet Pacolli
 231. Shqiptarja, studentja mė e mirė e arkitekturės nė Gjermani
 232. Eliza Dushku
 233. Manna: Unė isha e fejuara e Berlusconit ...
 234. Mula e Papavrami
 235. Diellza Kolgeci
 236. Adrian Gaxha fiton vendin e parė nė gara dhe si shpėrblim merr njė Ford Focus
 237. Inva Mula
 238. Rudina Xhunga martohet
 239. Flor Mumajesi
 240. Amy winehouse vdqi nga alkooli
 241. Johnny Depp,14 vjet i dashuruar marrezishtt
 242. Jessica Alba ne parajsen e saj!
 243. Marilyn Monroe topless,fotoja shitet 5 mije paunda
 244. Rozana Radi & Mc Kresha - PRANOJN LIDHJEN NE KENGA MAGJIKE 2011
 245. Tradhėtitė e Ismail Kadaresė
 246. Mihrije Braha
 247. Martohet Burimi i AAK-sė
 248. Besim Kabashi 1976-2011
 249. Gazetari legjendar me origjinė shqiptare
 250. Winona kqyr knej "Thaēi mė i bukur se Tadici, Topi mė i bukur se Thaēi "