PDA

View Full Version : Biznesmeni amerikan i dashuruar nė Sonin ...


Jana
04-07-08, 18:51
http://www.telegrafi.com/data/image/sonimalaj02.jpg

Interneti sot ėshtė mė shumė se njė urė komunikimi. Kėshtu ka rezultuar tė paktėn pėr Soni Malaj. Nė njė anketim nė Internet pėr femrat beqare mė tė bukura, kėngėtarja Malaj ėshtė klasifikuar e para.
Titulli i madh ka tėrhequr jo pak meshkuj. Kaq ka mjaftuar qė nė fotot e kėngėtares tė klikojnė pa fund. E mes tyre edhe njė biznesmen amerikan, i cili ėshtė tronditur nga bukuria e Sonit. Ai ėshtė marrosur kaq shumė sa pasi pa fotot e saj, shkarkoi kėngėt e saj dhe nuk e bėri tė gjatė por u nis nga Shtetet e Bashkuara tė Amerikės, pėr nė Shqipėri nė kėrkim tė ėndrrės.

E ka ndjekur nėpėr koncerte dhe konkluzioni ishte “Soni ėshtė e mrekullueshme”. Jo vetėm e bukur por edhe profesioniste nė muzikė.

Amerikani i dashuruar

Ėshtė kthyer nė njė obsesion pėr tė dhe ka gjetur tė gjitha mundėsitė qė tė lidhet me kėngėtaren. Deri mė tani kjo ėshtė bėrė pėrmes telefonit thonė miqtė e kėngėtares. Amerikani ėshtė ēmendur totalisht pas Sonit. Nga ajo ēfarė tregojnė miqtė e saj, amerikani tė cilit nuk i bėhet i ditur emri ėshtė pronar nė Amerikė i njė kompanie hekuri. “E ka parė pėr herė tė parė nė internet, ka shfaqur interes tė madh pėr tė dhe ka ardhur e ka parė nė koncert. E di qė ėshtė beqare dhe Soni ėshtė e njoftuar pėr kėtė gjė”, tregojnė miq konfidencial tė Sonit, tė cilėve artistja u ka mirėbesuar kėtė komunikim me fansin e saj.

Pas kėsaj kemi komunikuar me kėngėtaren, e cila nuk e ka mohuar njė fakt tė tillė, por edhe ėshtė pėrpjekur tė mos e bėjė tė madh, pasi pėr tė ėshtė thjesht njė fans. “Pas daljes sė klasifikimit nė internet si “Beqarja mė e bukur” kanė qenė tė shumtė njerėzit qė marrin nė telefon, qė kėrkojnė tė kenė njė pikė kontakti por mendoj se kjo ėshtė normale. Nuk ėshtė mė shumė se njė fans pėr mua, pavarėsisht se ēfarė mund tė ėndėrrojė ēdokush”.

Gjumashja
05-07-08, 09:00
A nuk eshte kjo ne lidhje me florin///

lovely
15-08-08, 08:33
A nuk eshte kjo ne lidhje me florin///


jo mori gjumashe, ti koke kan tu flejt, se kjo o da me Florin tybe :tongue: