PDA

View Full Version : Christina Aguilera nuk njihet pa truk?


Jana
09-02-10, 11:54
E njihni? Eshte Christina Aguilera, ne sheshxhirimin e «Burlesque», e cila i ka dhuruar fotografeve nje prezantim te rralle pa tualetin e zakonte.
http://thashethe.me/wp-content/uploads/2010/02/Christina-Aguilera-300x160.jpg

Interpretuesja superseksi e “Genie in a Bottle” eshte transformuar per nevoja te muzikalit dramatik ku ne krah te Cher, Aguilera eshte ne rolin e Ali, nje vajze e thjeshte qe transferohet ne Los Angeles, ne kerkim te fatit…ajo punesohet ne klubin Burlesque.
Kengetarja nuk e ka fshehur asnjehere pasionin e saj gati prej manjakeje ndaj produkteve estestike, sidomos per buzekuqin e ndezur qe e ben te duket shume e embel.

Sa e shemtuar...jam befasu...

~AnnA~
09-02-10, 13:32
O je....mire qe jan Makeup-s , se te shtine panikun po i shikove nga afer...

Ja dhe ca foto te VIP-ave pa shminkuar...

Sharon Stone

http://www.bild.de/BILD/unterhaltung/leute/fotos/sammel/stars-ungeschminkt-2009-04-06/2009-12-09/sharon-stone-ohne-makeup-14280218-mfbq,templateId=renderScaled,property=Bild,height= 349.jpg


Rene Zellweger

http://www.y-style.de/cms/media/img/content/magazin/stars___news/stars_ungeschminkt/AUF_Stars_Ungeschminkt.jpg


Topmodelja Claudia Schiffer

http://www.bild.de/BILD/unterhaltung/leute/fotos/s/schiffer-claudia/2009-05-14-ungeschminkt/claudia-schiffer-ungeschminkt-12258562-quer,templateId=renderScaled,property=Bild,height= 349.jpg

http://www.bild.de/BILD/unterhaltung/leute/fotos/s/schiffer-claudia/2009-05-14-ungeschminkt/claudia-schiffer-12179213-quer,templateId=renderScaled,property=Bild,height= 349.jpg

Oltiana1
09-02-10, 13:49
Uaaaa sa tė frigojnė me i parė pa grim kėto fytyra tė njohura , shumica e femrave kanė dy fytyra njėrėn kur janė me grim tjetrėn pa grim , sa mirė qė ėshtė grimi pėr dikė :)

doGzona
09-02-10, 14:04
Mosha ore e bene te vehten,auu po une dukem shume me bukur pa grim se me, po ta veje une ate buzekuq te ndezur si te Christinas, nuk shifem me sy ! :D I bera dhe une pak reklame vehtes, apo bre Panta ?! :D

Christina me duket shume me e bukur pa grim,pa ate buzekuq te ndezure, shume me natyrale dhe e lezetshme ne foton e pare!

Xuki
11-02-10, 09:19
Zoti njė ditė nuk kish ēka me bo....qaty tu nejt palidhje...i thotė vetit "po pse nuk krijoj diēka...do figura.....njeriun!!!". Taka-tuk u kry mashkulli...bum-taka-tuk u kry femna!

Zoti tu i kqyrė kėto figurat....sė pari mashkullin....*phaaa...sa mirė* dhe ia rrah vetit kraht..perfekt! Tani e kqyrė femnėn: "hajt se ti shminkates" i thotė! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Makresh
11-02-10, 10:00
E njihni?http://thashethe.me/wp-content/uploads/2010/02/Christina-Aguilera-300x160.jpg


M'doket qe po, mos ka lujt te spidermeni ?

Jana
11-02-10, 22:36
Zoti njė ditė nuk kish ēka me bo....qaty tu nejt palidhje...i thotė vetit "po pse nuk krijoj diēka...do figura.....njeriun!!!". Taka-tuk u kry mashkulli...bum-taka-tuk u kry femna!

Zoti tu i kqyrė kėto figurat....sė pari mashkullin....*phaaa...sa mirė* dhe ia rrah vetit kraht..perfekt! Tani e kqyrė femnėn: "hajt se ti shminkates" i thotė! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

O Shaci...tash ka ndryshu koha...edhe meshkujt po perdorin grimin shum...keshtu qe edhe pak vite po kam frik qe s'kan mu dallu cilt jan meshkujt nga pamja Fizike...

thellenza
12-02-10, 15:47
E njihni? Eshte Christina Aguilera, ne sheshxhirimin e
http://thashethe.me/wp-content/uploads/2010/02/Christina-Aguilera-300x160.jpg

Sa e shemtuar...jam befasu...Valla me e bukur po duket pa grim seriozisht,.. disa femra duken me mire kur nuk vnojn shume.
Zoti njė ditė nuk kish ēka me bo....qaty tu nejt palidhje...i thotė vetit "po pse nuk krijoj diēka...do figura.....njeriun!!!". Taka-tuk u kry mashkulli...bum-taka-tuk u kry femna!

Zoti tu i kqyrė kėto figurat....sė pari mashkullin....*phaaa...sa mirė* dhe ia rrah vetit kraht..perfekt! Tani e kqyrė femnėn: "hajt se ti shminkates" i thotė! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifQe kjo forja qe e kan maru mashkujt e nuk tuten me fol kshtu per Zotin, se kishe Ai ka thone kshtu. :rolleyes: :biggrin:

Xuki
12-02-10, 23:00
O Shaci...tash ka ndryshu koha...edhe meshkujt po perdorin grimin shum...keshtu qe edhe pak vite po kam frik qe s'kan mu dallu cilt jan meshkujt nga pamja Fizike...

Oooo Shaaciii....mirė e ki, se nime kan nisė mi nukė vetullat dhe mi rru kamt! hahahhahahaha

Xuki
12-02-10, 23:02
Valla me e bukur po duket pa grim seriozisht,.. disa femra duken me mire kur nuk vnojn shume.
Qe kjo forja qe e kan maru mashkujt e nuk tuten me fol kshtu per Zotin, se kishe Ai ka thone kshtu. :rolleyes: :biggrin:


Oo unė nuk isha aty kur ka thėnė zoti, por qishtu thojnė ata tė parėt! hihihi