PDA

View Full Version : Ēka mendoni per Xhoana Nanon


Hitleri
25-12-04, 15:45
Ajo eshte nje k.... nje prosti qe ka punu rrugeve te athines, e me pas u infiltru nga Sigurimi grek. Ajo eshte Nje Vorio-Epiriote sic e ka deklaruar edhe vete. Osht maru me F Nanon vec per pare e me e infiltru edhe ate ne Sigurimin grek. MALLKUAR QOFTE PUTANA E M>>>

Tomori
27-12-04, 18:36
-Putane a jo putane per momentin ajo na mban neve all?!!!
-Besoj qe me kupton ja ku kemi aritur, z. Firer
Nuk kam koment o vllaim jem
Labet e kan nje shprehje:

-E keqja esht kur zdallon KEKIN prej BUREKIT

- Se kam per ty fjalen O Hitleri nderuar them ne pergjithsi se na kan hallakat tej e pertej,,,,edhe kalamajt kan fillu me u mar me politik qe me beso nuk e kan Iden se qka flasin radh te par nuk njofin termologjin e fjalorit politik,,,, e prandaj jemi ku jemi dhe mos dot vje habi se infletrohen te tjerit ne politiken Shqiptare si rasti e Xhovanes kjo pun keshtu shkon me radh Nanoja ja fut Xhovanes e Xhovana ja fut kombit ton si mua po ashtu edhe ti mor Hitler?!!!
-Ska problem jemi mesuar kemi kriju imunite le tna fusin,,,hahaha Hitler
por kemi fat se qelloj femer njekohsisht edhe neve na komvenon e din ti ma kte pun si shkon?!!!
-Po te kishte qellu mashkull O zot na ruj prej ma te keqes!!!!
-Hitler te pershendes po ja kam fut kot mor burri dheut por ka te verteta ne shkrim si thua ti mor Hitler :wink:

beku
28-12-04, 23:45
HAJ Hitleri shqiptar
Je korrek, kur e vė nė spikam, rrospen e kokonajkos. Ajo mbese ėshtė i pulė greku, perpos k.. dhe spiunllėkut e meriton me u debu nga vendi i rracės shqyptare. Bashkė me atė magjypin e bashibuzukun Nanodrashkoviq-n. Se kėsi farė Idiotash s ban ma dhe as me pas Shqypnia. Turruni Shqype bashibuzukve se mbaroi Kombi prej ktyne ndytsinave SLLAVO GREKO KOMUNISTE