PDA

View Full Version : Adelina vjen nė Tiranė plot cokollatė e luleshtrydhe...


Jana
22-02-10, 23:15
Provokatore, seksi, e ėmbėl sa dhe cokollata qė mbart nė trup. Kjo ėshtė fotoja me e re e tė parezistueshmes Adelina Ismailit.
http://thashethe.me/wp-content/uploads/2010/02/Adelina-Ismailit.jpg
Mėsuam se kėngėtarja kosovare Adelina Ismaili ndodhej kėto ditė nė Tiranė pėr njė set fotografish pėr revistėn “Anabel”. Revista del sot ne treg, por ne mundėm tė shkėpusim kėngėtaren nė kopertinėn e parė, ku Adelina vjen mė e guximshme se asnjėherė tjetėr.
E lyer me cokollate te shkrire dhe me nje luleshtrydhe ne dore, kengetarja me veshtimin e saj plot joshje kthen sytė nga lexuesi i revistės.
Por dhe pėrfaqėsuesit e revistės kanė mbetur tepėr tė kėnaqur, sa nė njė nga rrjetet online shprehen se “Pershtypja jone nga Adelina ishte : Nje artiste e vertete dhe shume e disiplinuar, nje modele e papare, dhe nje grua me shume bote dhe teper e dashur”.

valiii
22-02-10, 23:22
Palidhje koka dal ne kete foto.... Si gėrbejkė !!!

emine
22-02-10, 23:24
ju shkoi jeta shqiptarve ka emintojne tjeret,iha sa monotoni se sjan vetvetja...ani thojne adelina a vetvetja vert tert......

Zeqiri
23-02-10, 00:23
eh mos te pafte syni ikeq se te bjen msyshe tije mbretneshe dhe kangen tane ezanin tan tbukur e dojne krejt shqiptaret e kosoves e tshqipnise

Legend
23-02-10, 00:35
ADELINA - KOPERTINA ME HOT NE SHQIPE

Gjate muajve janar-shkurt, Adelina Ismaili shenoi nje rekord "kopertinash" duke qene ne faqe te pare te disa prej revistave me te njohura ne Kosove dhe Shqiperi, por ka qene kopertina e revistes "Anabel" (dale kete jave) ajo e cila ka lene me goje hapur lexuesit. E mbuluar me cokollate dhe nje luleshtrydhe ne dore, Adelina i ka vene A_ne e madhe Anabeles duke e bere kete padyshim nje nder numrat me interesant te vitit. Ndersa gjithmone jemi mesuar me kopertina me lule, cica dhe kofshe me shumice, nje gje qe eshte vene re shpesh here, ka qene mosideimi i fotove. Shumica e tyre jane bukuri fotoshopi me te njejtin makiazh dhe te njejtin numer cice lol dhe pavarsisht se botohen ne reviste mode apo jo, nuk kane asnje domethenie me titujt e shkrimit. Kjo foto e Adelines tamam i flet nje mije fjale dhe ndoshta do bej qe kopertinat e ardheshme te ndryshojne tematiken nga bukuri turke ne bukuri artistike apo nga bukuri Disney ne bukuri MODE, se ne fund te fundit revista mode jane apo jo?

P.S 1 - Ne do kishim publikuar dhe disa foto te tjera nga ky sesion fotografik,por "Anabel" nuk na i dergoi ne kohe.
P.S 2 - Une shpresoj qe ky te behet dhe stili pranveror i veshjes ene te gjitha vajzat te vishen me cokollate. Mmmm...luleshtrydhe![/B]

Buqja_ch
23-02-10, 00:41
Palidhje koka dal ne kete foto.... Si gėrbejkė !!!


Ka pas kujdes mos po i bie qukullada e i duket ngjyra e trupit ..

Makresh
23-02-10, 09:57
Kerkoj t'me falni ne shprehje, po te kuka lye si me shurr lope !

Paska mu kput tu kesh Leonora :tongue:

Oltiana1
23-02-10, 11:40
Ew ew me kėtė kėngėtare ēudi hmmm mundohet me u bėrė sikur artistet e njohura e kėngėtaret , nuk e ke stilin e tyre jooo .

Zeqiri
23-02-10, 11:44
oj adelin po ta kan inativeq sije ma e bukra en krejt kosoven zoti ishallatrun prej ktyne inatzezave podojn me plas qe sjan si ti tbukra

LABI
23-02-10, 11:47
Me dhimbset ! Nga e kaluara e saj ajo ne cka me asocon kujtesa esthe NJE BANESE NJE DHOMSHE E KEMI SHUME NGUSHTE , NDAJ DHE TAVOLINEN E CELLOJ ME GRUSHT (kjo eshte Adelina e artė) .... Ndersa asocimet ne te tanishmen (prezenten)... s'di s'ka nje shprehje ne shqip , serbet e kan nje shprehjee interesant "DROLĖ"

Elina
23-02-10, 11:58
Zot jep mend aty ku s'ka!

LABI
23-02-10, 12:04
Zot jep mend aty ku s'ka!

amin :biggrin:

SANTANA-29
23-02-10, 12:34
Vetem andrra kam me pa tan naten,,:biggrin:
http://thashethe.me/wp-content/uploads/2010/02/Adelina-Ismailit.jpg

LABI
23-02-10, 12:36
Vetem andrra kam me pa tan naten,,:biggrin:NIGHTMAREEEE :eek:

LABI
23-02-10, 12:50
Tyyyy vajzeee ne kalendaree kur te shikoj... gjysme t'gjveshur, gjysem t'djegtt une te fantazoj .. Ti je nje tablete per libidon e semuree ; per masturbantin , psikopatin ti je e mireee .. Vetem sexx, vetem sexx ...

I shikojj "vithet' tuja si nje mbreteriii jane te bolllshmee "plote" aristokraci...

EE UNE PER TYY E KAM VETEM NJE OPCIONN; VETEMMM SEXXXX, VETEM SEX....

http://static.desktopnexus.com/wallpapers/96499-bigthumbnail.jpg

SANTANA-29
23-02-10, 13:01
Tyyyy vajzeee ne kalendaree kur te shikoj... gjysme t'gjveshur, gjysem t'djegtt une te fantazoj .. Ti je nje tablete per libidon e semuree ; per masturbantin , psikopatin ti je e mireee .. Vetem sexx, vetem sexx ...

I shikojj "vithet' tuja si nje mbreteriii jane te bolllshmee "plote" aristokraci...

EE UNE PER TYY E KAM VETEM NJE OPCIONN; VETEMMM SEXXXX, VETEM SEX....

http://static.desktopnexus.com/wallpapers/96499-bigthumbnail.jpg


Labi,,shoki merri ni par syza,,hahahahahaha,:biggrin: special jan kan me ta qit edhe ma mir,:tongue:

http://www.ploynt.de/uploads/newsimages/apr/brille_steamman.png

LABI
23-02-10, 13:16
o t'flm Santana qe t'paska shku mendjaa, e per mundinn...Amo endee kogja t'forte i kam :biggrin:

Legend
23-02-10, 15:10
Nuk e di arsyen e kesaj xhelozie paksa te cmendur,ndoshta papunesia e ben te veten,ndoshta jemi aq te mjere saqe pa tjeter e kemi ti shajme njerezit e suksesshem qe ta mbulojme mjerimin tone,dhe ti bejme vetes qejf POR NJE FEMER QE SHQIPERIA TA QUAN "DIVA E MUZIKES SE LEHTE" VERTET ESHTE DIVA E SUKSESEVE.
SE SA KA VLERE AJO,TREGON FAKTI SA MERREMI NE ME TE...

roadrunner
23-02-10, 15:20
ty a tka rrok papunsia qe po shkrun per to tan diten...mdoket sen tjeter sbon veq me to mirresh hahahahahahahNuk e di arsyen e kesaj xhelozie paksa te cmendur,ndoshta papunesia e ben te veten,ndoshta jemi aq te mjere saqe pa tjeter e kemi ti shajme njerezit e suksesshem qe ta mbulojme mjerimin tone,dhe ti bejme vetes qejf POR NJE FEMER QE SHQIPERIA TA QUAN "DIVA E MUZIKES SE LEHTE" VERTET ESHTE DIVA E SUKSESEVE.
SE SA KA VLERE AJO,TREGON FAKTI SA MERREMI NE ME TE...

emine
23-02-10, 19:19
ty a tka rrok papunsia qe po shkrun per to tan diten...mdoket sen tjeter sbon veq me to mirresh hahahahahahah
kaniher prej punes spo del buke me hanger lemo mu ba fanse e smute si dikush,e me i jap zor vetit si aj magari shkokerdhan,,,iha demek nam i madh mi kallxu silikonat,ani kujna xhelozi femnav qe kan operacione plastike as qe jau kisha lshu syte,tash del meq legend:tongue: te jesh e sigurte se asnje kangtarje sja kam xhelozi se jam e sigurte qe 100% kam jeten ma rehat dhe me mire se kto,,,,e per bukuri mosvet me ja pas xhelozi najkujna ma adelines hahhahhahahhahhahahahh

Gentiani
23-02-10, 19:37
shume foto e bukur, nuk e di pse po e xhelozoni ? :tongue: Vetem te kishin qene nje krahe hithera dhe ulur mbi to Adelina plus luleshtrydhja, performance Natur pur :tongue: edhe keto shkronjat kane mundur ti shkruajne nga ana e pasme e revistes, sepse nuk po duket ēokollata mire :wink: :tongue:

shfletuesi_
23-02-10, 19:49
Po njeriu kur rreshqet nga mendja qdo gje ben.

diabllo82
23-02-10, 20:08
Krralic ėshtė adelina shum femra e kan zili besa edhe meshkujt hahaha

roadrunner
23-02-10, 20:36
Du me ja vjedh qet foto me qokollad, me ja qit ne kopertine te librit te Lirikut se po thojn osht kogja patriote edhe kjoooo naj ka rujt kishe pavarsine, her me dane e her pa dane po sosht problem ajo pune se adja se ka dert, he qe per besa aty posht ku sbon mu pa hiq, du me ja qit ni pule tu pjeke ne hell, se qashtu i kish marak Lirik baca pulat e pjekta, edhe ato veq ne ni vend ne Gjermani qe po i bojshin mas miri hahahahahhahahahaha

Giovanni
23-02-10, 20:43
Iuuuuuuuuuuu qka me kanda qokolladen ...... :wink:

murrizi
23-02-10, 21:20
kaniher prej punes spo del buke me hanger lemo mu ba fanse e smute si dikush,e me i jap zor vetit si aj magari shkokerdhan,,,iha demek nam i madh mi kallxu silikonat,ani kujna xhelozi femnav qe kan operacione plastike as qe jau kisha lshu syte,tash del meq legend:tongue: te jesh e sigurte se asnje kangtarje sja kam xhelozi se jam e sigurte qe 100% kam jeten ma rehat dhe me mire se kto,,,,e per bukuri mosvet me ja pas xhelozi najkujna ma adelines hahhahhahahhahhahahahh
khuuuuu nona jem, ēka je tranu mori ti nime ?
kur e lexova postimin e par qe kishe bo pėr adelinen, hajt thash se u kon nervoz noj sen (ta fala) tash edhe ky i dyti (e valla tyben n'ta falsha).
Ēka kie bre qik qe i ki hyp n'shpin hallkut pse pi dojn Adelinen, ty bajagi nime po t'vje inat po m'duket.
Jo postera jo ē'postera, po une jo Shpin e kam plot, por edhe garazhen e kerrit, e deri edhe shpellen n'mal qė e kam e kom plot e pėrplot (arsyeja pse u "integrova" nė kėtė Temė dhe nė ēdo temė qė hapet pėr Adelinen.)
Nejse n'fakt une tu drejtova tya, se edhe tjert ma zun rrugen goxha si fort, po ju vje ju vje dita edhe atyne.

Ani qy sa mirė i paskan dhėnė nėntitullin e parezistueshme, apo si thom une e pazėvendėsueshme !

Murgesha
23-02-10, 21:22
Krejt po me doket qe disa qetu kurr femen te lakuriqume s“paskan pare! :tongue:

emine
23-02-10, 21:25
khuuuuu nona jem, ēka je tranu mori ti nime ?
kur e lexova postimin e par qe kishe bo pėr adelinen, hajt thash se u kon nervoz noj sen (ta fala) tash edhe ky i dyti (e valla tyben n'ta falsha).
Ēka kie bre qik qe i ki hyp n'shpin hallkut pse pi dojn Adelinen, ty bajagi nime po t'vje inat po m'duket.
Jo postera jo ē'postera, po une jo Shpin e kam plot, por edhe garazhen e kerrit, e deri edhe shpellen n'mal qė e kam e kom plot e pėrplot (arsyeja pse u "integrova" nė kėtė Temė dhe nė ēdo temė qė hapet pėr Adelinen.)
Nejse n'fakt une tu drejtova tya, se edhe tjert ma zun rrugen goxha si fort, po ju vje ju vje dita edhe atyne.

Ani qy sa mirė i paskan dhėnė nėntitullin e parezistueshme, apo si thom une e pazėvendėsueshme !
a le se na kalle tash,po qka shkruje une a puna jeme breh,mos u mirr me postimet e mia po njek posterat e adelines:tongue:

Buqja_ch
23-02-10, 21:27
Krejt po me doket qe disa qetu kurr femen te lakuriqume s“paskan pare! :tongue:


qasi femne qe po thu ti kan pa moj po jo te lyme me qukullad http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Murgesha
23-02-10, 21:28
qasi femne qe po thu ti kan pa moj po jo te lyme me qukullad http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif


E tybe per ashtu sme shkoj mendja, po sigurisht kan honger nojhher cokolade moj :wink:

murrizi
23-02-10, 21:30
a le se na kalle tash,po qka shkruje une a puna jeme breh,mos u mirr me postimet e mia po njek posterat e adelines:tongue:
E jo valla, nuk osht bash e jotja !
Shkruj qik per Uraten, pėr Murgeshen, ...................apo bile bile edhe pėr Jadorken !
Haj tybe n'thafsha shka je tuj bo.
E valla pėr Adelinen aty ma kadale !

Buqja_ch
23-02-10, 21:47
E tybe per ashtu sme shkoj mendja, po sigurisht kan honger nojhher cokolade moj :wink:


po edhe qukullad kane hanger po ti dije se jo te perzime femer me qukullad ,, tash bin ne dilem kah e kujt para me ja nis http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Jana
24-02-10, 00:45
Iuuuuuuuuuuu qka me kanda qokolladen ...... :wink:

Edhe mue shum...qata em pelqej kjo foto e Adeline...hahahahhaha....