PDA

View Full Version : Cana jep 10.000 € pėr shkodranėt...


Jana
28-01-10, 12:18
Futbollisti shqiptar nga Kosova, Lorik Cana, ėshtė solidarizuar me shkodranėt qė u goditėn nga pėrmbytjet e dy javėve tė fundit.

Lorik Canaka kontribuar me 10 mijė euro nė ndihmė tė atyre banorėve qė kanė tokėn dhe shtėpitė nėn ujė.
Cana, qė aktualisht po luan me skuadrėn angleze Sunderland, ka bėrė thirrje qė edhe tė tjerė shqiptarė tė solidarizohen me sa munden me ato familje qė pėsuan dėme nga pėrmbytjet.
Lorik Cana ėshtė i njohur pėr veprimtarinė e tij bamirėse, sidomos pėr fėmijėt.

Prishtinasja_
28-01-10, 22:37
E pergezoj Canen per kete veprim.
Nuk do ishte keq edhe keta "canat" tjere me ju ndihmua....me than qe s'po kan.....!

Uragani_99
01-02-10, 03:02
Perendija te ndihmofte dhe qofsh faqebardhe,je zemer shqiptari dhe patriot i vertete qe e ke ne zemer kombin tend.Zoti te bekoft i nderuari z.Cana....me nderime ....Uragani_99

King_Gentius
01-02-10, 04:29
Per ata qe duan te japin donacion ndiqni linkun e meposhtem, esht shum e thjesht, un dergova $20 :)

http://albchurch.com/floodrelief/