PDA

View Full Version : Hajde pėrhajr na lindi Teuta alias Saranda e Kafenes.


niemand
27-04-10, 15:29
Blero behet baba. Teuta Krasniqi lind vajze


http://bw.balkanweb.com/upload/gallery/9642.jpg

Blero bėhet baba. Kėngėtari i njohur nga Kosova ka pėrcjellė sot paradite lajmin e lindjes sė vogėlushes nė facebook. “Im sooooooooooooo happyyyyyyyyyyyyy . Sot esht dita ma e LUMTUR e imja ne jeten time. Une dhe Teuta u bekuam dhe u bem prinder te nje bukuroshje te vogel”- shkruan Blero nė status. Menjėherė mė pas kanė vėrshuar dhe urimet pėr jetė tė lumtur pėr Blero Muharremin dhe aktoren kosovare Teuta Krasniqi. Lidhja mes tyre nisi vitin e kaluar dhe bashkėjetesėn e ciftit do ta pėrforcojė lindja e princeshės sė vogėl

Giovanni
27-04-10, 16:03
Hajde URIME URIME
Po si ja ngjiten emrin bre...:?

instruktori
27-04-10, 19:01
hajde per Hajr

Guri i madh
27-04-10, 22:10
nuk ja vlen me diskutue , ka shum lindje ne kosov qe at,her duhet per secilen lindje nga nji tem me e hap

Prishtinasja_
27-04-10, 22:48
Sa mire ! Bebushi paska ardh sot ne jete....bashk me nipin tim Ledrin!:biggrin:
Paēin jete te gjate:wink:

niemand
28-04-10, 12:40
nuk ja vlen me diskutue , ka shum lindje ne kosov qe at,her duhet per secilen lindje nga nji tem me e hap

Nėnforumi-n personalitete publike besoj qė e kupton dhe ti ;-)


E ti e din pak a shumė se kush ėshtė Blero dhe TeutA.

Prishtina-racing
28-04-10, 12:42
Hajdee perhajr :P