PDA

View Full Version : Bekimi refuzon Britney-in


pirro
17-09-09, 14:28
Bekimi refuzon Britney-in


Nga Express mė 17.09.2009 nė ora 11:16

Kėngėtarja Britney Spears, pas prishjes sė romancės sė saj me Jason Trawick, ka hasur nė vesh tė shurdhėr edhe tė modelit kosovar, qė jeton nė SHBA, Bekim Trenovės.

Sipas gazetės, New York Daily News, ajo kishte shprehur simpatinė e saj pėr modelin e kompanisė Ford, kosovarin Bekim Trenova (flokėt: tė kafta; sytė ngjyrė lajthi).

Gazeta ka pėrdorė burime tė brendshme ku thuhet se Spears kishte pėrdorur agjentėt e saj qė ta ftojnė bukuroshin 24 vjeēar nė njė kinse “audicion” pėr njė video muzikore nė LA.
“Kur ai ka shkuar atje, nuk ka parė ndonjė kamerė por e ka gjetur veten brenda njė dhome me Britney”, ka thėnė njė burim i gazetės, “New York Daily News”.

“E tėrė kjo skenė ju ka dukur Bekimit si njė skenė e tmerrshme. Ai ishte i qetė dhe nuk ka qenė i interesuar pėr kėngėtaren. Ai i ka kėrkuar falje dhe ėshtė larguar nga ajo”, ka thėnė ky burim.

lovely
17-09-09, 15:22
Bekimi refuzon Britney-in


Nga Express mė 17.09.2009 nė ora 11:16

Kėngėtarja Britney Spears, pas prishjes sė romancės sė saj me Jason Trawick, ka hasur nė vesh tė shurdhėr edhe tė modelit kosovar, qė jeton nė SHBA, Bekim Trenovės.

Sipas gazetės, New York Daily News, ajo kishte shprehur simpatinė e saj pėr modelin e kompanisė Ford, kosovarin Bekim Trenova (flokėt: tė kafta; sytė ngjyrė lajthi).

Gazeta ka pėrdorė burime tė brendshme ku thuhet se Spears kishte pėrdorur agjentėt e saj qė ta ftojnė bukuroshin 24 vjeēar nė njė kinse “audicion” pėr njė video muzikore nė LA.
“Kur ai ka shkuar atje, nuk ka parė ndonjė kamerė por e ka gjetur veten brenda njė dhome me Britney”, ka thėnė njė burim i gazetės, “New York Daily News”.

“E tėrė kjo skenė ju ka dukur Bekimit si njė skenė e tmerrshme. Ai ishte i qetė dhe nuk ka qenė i interesuar pėr kėngėtaren. Ai i ka kėrkuar falje dhe ėshtė larguar nga ajo”, ka thėnė ky burim.

qyqy :P

shfletuesi_
17-09-09, 15:50
Bekimi refuzon Britney-in


Nga Express mė 17.09.2009 nė ora 11:16

Kėngėtarja Britney Spears, pas prishjes sė romancės sė saj me Jason Trawick, ka hasur nė vesh tė shurdhėr edhe tė modelit kosovar, qė jeton nė SHBA, Bekim Trenovės.

Sipas gazetės, New York Daily News, ajo kishte shprehur simpatinė e saj pėr modelin e kompanisė Ford, kosovarin Bekim Trenova (flokėt: tė kafta; sytė ngjyrė lajthi).

Gazeta ka pėrdorė burime tė brendshme ku thuhet se Spears kishte pėrdorur agjentėt e saj qė ta ftojnė bukuroshin 24 vjeēar nė njė kinse “audicion” pėr njė video muzikore nė LA.
“Kur ai ka shkuar atje, nuk ka parė ndonjė kamerė por e ka gjetur veten brenda njė dhome me Britney”, ka thėnė njė burim i gazetės, “New York Daily News”.

“E tėrė kjo skenė ju ka dukur Bekimit si njė skenė e tmerrshme. Ai ishte i qetė dhe nuk ka qenė i interesuar pėr kėngėtaren. Ai i ka kėrkuar falje dhe ėshtė larguar nga ajo”, ka thėnė ky burim.

Po de po... Tuxani keq ncncnc na e paska pas marr fytyren.

emine
17-09-09, 16:16
Ky qenka per ta simpatizu,brravo Bekim nese eshte e vertet :cool:

pirro
17-09-09, 16:26
Po de po... Tuxani keq ncncnc na e paska pas marr fytyren.

Valla marre i koft bekimit, po asimilohen bre shqiptart kur po dalin jasht

shfletuesi_
17-09-09, 16:38
Valla marre i koft bekimit, po asimilohen bre shqiptart kur po dalin jasht

Qe de ska dite eshte ka me shkon mendja mos eshte ... spo flas ma mire me pas ftu psh elton jon ndoshta kish shku - hahhahhaha-

pirro
17-09-09, 16:43
Qe de ska dite eshte ka me shkon mendja mos eshte ... spo flas ma mire me pas ftu psh elton jon ndoshta kish shku - hahhahhaha-

Mire e ke mendu ti, mirepo ka mundesi qe bon pjese ne qata 150.000 veta ( tema me larte) hahahha e osht tut me hy asajde

shfletuesi_
17-09-09, 16:44
Mire e ke mendu ti, mirepo ka mundesi qe bon pjese ne qata 150.000 veta ( tema me larte) hahahha e osht tut me hy asajde


Edhe mu me shkoj mendja qashtu edhe ka shku per kurim ne USA - hahahaha- Ose ka dasht me tregu frajerllak more qy..

Arb
17-09-09, 16:47
Edhe kjo Britney don me dal pune, s'don me met pjesetari te nje populli ne bote, pa ia jep.

Bekim, he burre, na paske qit faqen e zeze...

emine
17-09-09, 16:49
qy kta sune e kuptojne se jan gjymerta ne kso senesh:tongue:

valla une u knaqa qe paska meshkuje te tille:cool:

pirro
17-09-09, 16:52
Edhe kjo Britney don me dal pune, s'don me met pjesetari te nje populli ne bote, pa ia jep.

Bekim, he burre, na paske qit faqen e zeze...

ahhahahaah e re osht Arb, besoj qe ka me ja dal me i provu krejt kombesit, veq ishalla heren tjeter del naj shqiptar taman , pa te meta

shfletuesi_
17-09-09, 16:56
ahhahahaah e re osht Arb, besoj qe ka me ja dal me i provu krejt kombesit, veq ishalla heren tjeter del naj shqiptar taman , pa te meta

Hiq s'ka shqiptar me vepra me kan me fjale po aaa nime me pas kan Turisti jon ose Tomori be po te baj edhe CNN kishin shkru e BBC per ate takim- hahahhahahaha-

Jana
17-09-09, 17:45
E kam lexu..hallall i koft..mir ja kish pas bo...

panta_rhei
17-09-09, 18:51
bree qi u ftof amerika dishka !!??

GjIlAnAsI_cSi
17-09-09, 19:16
Si mendoni ju , si do i mbushin Kosovaret faqet e gazetave? :)

Edhe Madona kishte pas then "Sexi me i mire me nje shqiptar" :D

Perralla hesapi ammmmmmman.

nejse ta shofim cka po na thot ND.

Britney Spears used 'music video audition' to try to pick up model Bekim Trenova - source


Britney Spears (http://www.nydailynews.com/topics/Britney+Spears)' romance with her agent, Jason Trawick (http://www.nydailynews.com/topics/Jason+Trawick), is rumored to be cooling off after just a few months. But, not to worry, she can always order out for a new boyfriend.
We're told that the last time Brit wanted some male delivered, she picked up some modeling agency catalogues and started flipping through the pictures. According to our sources, she took a liking to one strapping Ford (http://www.nydailynews.com/topics/Ford+Motor+Company) man named Bekim Trenova (hair: brown; eyes: hazel; height: 6 feet). Using back channels, Spears' minions are said to have invited the 24-year-old hunk (photo inset) to "audition" for a music video in L.A. (http://www.nydailynews.com/topics/Los+Angeles)
"When he got there, there was no camera crew," contends a source. "There was just Britney. She was looking sexy. She made it pretty clear that she was less interested in hiring him than in dating him."
Trenova had recently broken up with Victoria's Secret (http://www.nydailynews.com/topics/Victoria%27s+Secret+Stores+Inc.) model Rosie Huntington-Whiteley (http://www.nydailynews.com/topics/Rosie+Huntington-Whiteley). But according to our source, "Bekim found the whole scene very weird. He was polite but not interested. He made some excuse to get out of there."
Her rep insists the story is "completely false. She doesn't know this guy." A coy Trenova laughs: "I have no comment."

~AnnA~
17-09-09, 19:27
Ai qe ka rrefuzuar Britney, s'eshte shqiptare???!!!
Pse duam te krenohemi pas emerit te dikujt tjeter???!!!
Me duket pak ca e cuditshme, por gjithsesi mbetet per t'u konfirmuar. :)

Murgesha
17-09-09, 20:33
Boll mir ja paska ber qe spaska ra ne gracke te saj. :biggrin:

emine
17-09-09, 20:35
Boll mir ja paska ber qe spaska ra ne gracke te saj. :biggrin:

athu i ka than shypt JO :confused: a engliski a qysh qekjo po me ban kurreshtare....

Murgesha
17-09-09, 20:40
athu i ka than shypt JO :confused: a engliski a qysh qekjo po me ban kurreshtare....

No, noooooooooooooooo qeshtu bre Britni, o kon dashtė me mė tregu qėllimin e vėrtet se me mashtrime nuk e ha unė! :wink:

Qeshtu diēka i ka thėnė ha,hahahaahahaaaaaaaaaaaaaaaa

emine
17-09-09, 20:43
No, noooooooooooooooo qeshtu bre Britni, o kon dashtė me mė tregu qėllimin e vėrtet se me mashtrime nuk e ha unė! :wink:

Qeshtu diēka i ka thėnė ha,hahahaahahaaaaaaaaaaaaaaaa

vallah me kan sahi kjo mesele,eminia krenohet per shqiptarin si eshte krenu kto dite:wink:

aj tipi do mish taze,sdo te shprizatune me droge e hapa,,,na jemi rrite pa gjana kimike hahhahahhahahah

roadrunner
17-09-09, 20:44
Boll mir ja paska bo, a flen llusta me llusten breeee...qato edhe po dridhet toka ne ballkan hahahaha

emine
17-09-09, 20:46
Boll mir ja paska bo, a flen llusta me llusten breeee...qato edhe po dridhet toka ne ballkan hahahaha

ka moje periken,krejt ngjyrat e flokve bile,kaniher po doket si ata meshkujte tek STUPCAT :tongue:

roadrunner
17-09-09, 20:51
Tuj e parashiku motin ne RTK, po thot pej neser kurr spo e di qa ka me ra se tyben e tybes, edhe dilli po del me silikona, e jom ka tutna qe po pelcasin e po na resh naj far shivi ngjites

ka moje periken,krejt ngjyrat e flokve bile,kaniher po doket si ata meshkujte tek STUPCAT :tongue:

Murgesha
17-09-09, 21:05
vallah me kan sahi kjo mesele,eminia krenohet per shqiptarin si eshte krenu kto dite:wink:

aj tipi do mish taze,sdo te shprizatune me droge e hapa,,,na jemi rrite pa gjana kimike hahhahahhahahah

Qeshtu me shkoi edhe mua ne mendje, e ka ladru turli njeri Britnin :wink: burrat shqiptar i kan marak ato te pa prekmet ha,hahaahahahahahahaahahah

emine
17-09-09, 21:06
Qeshtu me shkoi edhe mua ne mendje, e ka ladru turli njeri Britnin :wink: burrat shqiptar i kan marak ato te pa prekmet ha,hahaahahahahahahaahahah

po kam ni moje se forte mi marin qato te KEPNET :tongue:

Murgesha
17-09-09, 21:11
po kam ni moje se forte mi marin qato te KEPNET :tongue:

Ha,hahaahahahahahaahahahha dhe mirė e kan! Nuk kqyrin dashurinė pėr femėn po ja kqyrin gjendjen fizike ha,hahahaahahahahaahahahaha

emine
17-09-09, 21:16
Ha,hahaahahahahahaahahahha dhe mirė e kan! Nuk kqyrin dashurinė pėr femėn po ja kqyrin gjendjen fizike ha,hahahaahahahahaahahahaha

po de me ju kallxu femnav qe une jam doktorri yte hahhahhah:tongue:

pirro
18-09-09, 07:27
Boll mir ja paska ber qe spaska ra ne gracke te saj. :biggrin:

hahahhaahahahah ani ne gracken qe koka kane tuj ra se .. hahhahahhahahahahah

Murgesha
18-09-09, 09:21
hahahhaahahahah ani ne gracken qe koka kane tuj ra se .. hahhahahhahahahahah

Pirro jam shum e sigurte qe:

Nese ky Bekimi do te refuzonte ndonje nga shqiptaret e njohura nga skena te ndryshme ti i pari do te thoje brravo i qofte se mir ja paska bere.

Ēfarė ka Britni qė nuk gjindet tek femrat tjera qė tė mos i ipet njė refuzim??

lovely
18-09-09, 10:11
Pirro jam shum e sigurte qe:

Nese ky Bekimi do te refuzonte ndonje nga shqiptaret e njohura nga skena te ndryshme ti i pari do te thoje brravo i qofte se mir ja paska bere.

Ēfarė ka Britni qė nuk gjindet tek femrat tjera qė tė mos i ipet njė refuzim??

qysh moj qka ka Britney, Britney eshte Britney :P:P as Madona ska mujt me refuzu :D

pasha kuranin e kam pa anerr nihere Britney-n, zahere qaq shume marak u parta bo n to :P

punojke ni shitore diqysh qitu ngat neve, edhe ma lypi, po une si mashkull shqiptar qe jom, e refuzova hahahahahahahahaahahahahahahhahahaahahhaaaaaa

Xuki
18-09-09, 15:03
Hee qyqani niher.....garant koka qasishe qysh po mendon Shfletuesi!!

lovely
18-09-09, 15:39
Hee qyqani niher.....garant koka qasishe qysh po mendon Shfletuesi!!

a u bone nervoz o Xuk a? :biggrin:

Elina
18-09-09, 16:55
Po ndashta tipka ka dashte me vete ku po don me e mbajte audicionin ...a ketu a ne Kosove more ...edhe ju menjehere ment per s'prapi qy :tongue:

pirro
18-09-09, 16:58
Po ndashta tipka ka dashte me vete ku po don me e mbajte audicionin ...a ketu a ne Kosove more ...edhe ju menjehere ment per s'prapi qy :tongue:

Garant ka desht me e vet diqka!!

Elina qysh e komenton ti refuzimin e bekimit, diqka pozitive a negative ?

Elina
18-09-09, 17:29
Garant ka desht me e vet diqka!!

Elina qysh e komenton ti refuzimin e bekimit, diqka pozitive a negative ?Nuk e di Pirro...hiq fort nuk ju ze bese ketyre storjeve qe shkruhen neper gazeta...mundet edhe me qene e vertete,kushedi!

E ky Beka kogja nifar djali koka besa...nuk ja paska vjelte me kapercy me Spirsken ...u hargju gati ajo...:biggrin: ma zi inati kur ka ni Hilltonka se :biggrin:

pirro
18-09-09, 18:14
Nuk e di Pirro...hiq fort nuk ju ze bese ketyre storjeve qe shkruhen neper gazeta...mundet edhe me qene e vertete,kushedi!

E ky Beka kogja nifar djali koka besa...nuk ja paska vjelte me kapercy me Spirsken ...u hargju gati ajo...:biggrin: ma zi inati kur ka ni Hilltonka se :biggrin:

Hahahahhah tash e zajabat Hilltonka, i thot edhe Shqiptart spo shkojn me ty, po tjert ahahah

Peja-Boy
18-09-09, 19:10
Ka e besoj sjom hiq .....e ma shume spo di qka me thon !!

Mashkulli pe refuzon femren kjo ne rruzullin Toksor nuk bon Vaki !!

teutaA
18-09-09, 20:49
Ka e besoj sjom hiq .....e ma shume spo di qka me thon !!

Mashkulli pe refuzon femren kjo ne rruzullin Toksor nuk bon Vaki !!

ahhahahahhaha kallzoju bre peja boy se po pritoj me shkru hahahah sa injoranta qe jeni edhe nje yll qe e njef krejt bota mundoheni me ul posht:smile:

emine
18-09-09, 21:08
ani more e ka refuzu,qka ja qelt te pamen ju meniher edhe ato 3 jave po mani zi:tongue:

Estella
19-09-09, 00:59
eeeeeee qyysh i bajm gajlet e huja na :P

edhe spaska bo kushedi qka ,qysh koket tu cudit,puna madhe

AlbaSoft
19-09-09, 01:43
Po ani de djali ka pas frig ndoshta ka mundesu qe kerkon brytnei shum hyzmet ku ta dish u frig ..

Xuki
20-09-09, 13:28
a u bone nervoz o Xuk a? :biggrin:


Po qysh mos mu bo bre nervoz......a di sa kish ndiku nė njohje tė reja tė pavarėsisė sė Kosovės!!

Peja-Boy
20-09-09, 19:54
ahhahahahhaha kallzoju bre peja boy se po pritoj me shkru hahahah sa injoranta qe jeni edhe nje yll qe e njef krejt bota mundoheni me ul posht:smile:

Hahahahahahahaha.... Se ka more ate Nafak Shqiptari me i propozu Britny Audicion hahahahah ...se spo ka ku me e taku veq me thirr en shpi te veten per Audicion !!

Ani Shqiptari se e ka Kryet ....... !!!!!Send nuk mendon tjeter !

Etuta
21-09-09, 07:07
Ka e besoj sjom hiq .....e ma shume spo di qka me thon !!

Mashkulli pe refuzon femren kjo ne rruzullin Toksor nuk bon Vaki !!


Edhe une pajtohna me ty Peja. Edhe Estella ka fol mire besa.
Shqiptari po refuzon. !!! ew ew ew

thellenza
22-09-09, 14:54
Bekimi refuzon Britney-in


Nga Express mė 17.09.2009 nė ora 11:16

Kėngėtarja Britney Spears, pas prishjes sė romancės sė saj me Jason Trawick, ka hasur nė vesh tė shurdhėr edhe tė modelit kosovar, qė jeton nė SHBA, Bekim Trenovės.

Sipas gazetės, New York Daily News, ajo kishte shprehur simpatinė e saj pėr modelin e kompanisė Ford, kosovarin Bekim Trenova (flokėt: tė kafta; sytė ngjyrė lajthi).

Gazeta ka pėrdorė burime tė brendshme ku thuhet se Spears kishte pėrdorur agjentėt e saj qė ta ftojnė bukuroshin 24 vjeēar nė njė kinse “audicion” pėr njė video muzikore nė LA.
“Kur ai ka shkuar atje, nuk ka parė ndonjė kamerė por e ka gjetur veten brenda njė dhome me Britney”, ka thėnė njė burim i gazetės, “New York Daily News”.

“E tėrė kjo skenė ju ka dukur Bekimit si njė skenė e tmerrshme. Ai ishte i qetė dhe nuk ka qenė i interesuar pėr kėngėtaren. Ai i ka kėrkuar falje dhe ėshtė larguar nga ajo”, ka thėnė ky burim.Sa vjet i paska ky? 12, 13 ??? Normal qe i ka marr komt ne krah edhe eshte ik :biggrin::tongue:

LOJETARI
22-09-09, 15:03
Sa vjet i paska ky? 12, 13 ??? Normal qe i ka marr komt ne krah edhe eshte ik :biggrin::tongue:

Ma kujtove nje barcolete !

E martojne Dulin .Kur hyne dhanderr e gjene nusen te shtrire lakuriq ne krevet .Duli i kap kembet nen sqetulle dhe vrap del jashte .Kur kthehet pas pak minutash me vllaun e tij te madh i drejtohet nuses "Tute Balin qitash n“guxofsh ":biggrin:

thellenza
22-09-09, 15:05
Ma kujtove nje barcolete !

E martojne Dulin .Kur hyne dhanderr e gjene nusen te shtrire lakuriq ne krevet .Duli i kap kembet nen sqetulle dhe vrap del jashte .Kur kthehet pas pak minutash me vllaun e tij te madh i drejtohet nuses "Tute Balin qitash n“guxofsh ":biggrin:Hahahahaahhahaha, e forte.. barcoleta.

emine
22-09-09, 17:34
qysh e pate numrin e natelit bekimi,tja baje nje ofert,pale a po em refuzone mu si miss hahhahhahahh

LOJETARI
22-09-09, 18:02
qysh e pate numrin e natelit bekimi,tja baje nje ofert,pale a po em refuzone mu si miss hahhahhahahh

Jo .Se ti ja tute edhe Balin ................hahahahahaha:mad:

pirro
22-09-09, 18:50
Sa vjet i paska ky? 12, 13 ??? Normal qe i ka marr komt ne krah edhe eshte ik :biggrin::tongue:

Qashtu bre nihere nje femen si duhet me kane edhe me e thon te verteten qe nuk refuzohet nje femen

roadrunner
22-09-09, 19:30
A be ty reja tkallt, a di be qe ku po ta shoh avatarin, veq brit kikirika du mi ba tu keshen aaaa.....nuk te refuzon ty loqkum, ti bile e ki ni kime te flokve, edhe ne ftyr te shkrun KARAKTER ntona ont hahah

qysh e pate numrin e natelit bekimi,tja baje nje ofert,pale a po em refuzone mu si miss hahhahhahahh

uliksi31
22-09-09, 22:01
Sa vjet i paska ky? 12, 13 ??? Normal qe i ka marr komt ne krah edhe eshte ik :biggrin::tongue:

Moti e ka pas then Dallandyshja e forumit: me vica nuk l'vrohet.:biggrin:

emine
22-09-09, 22:03
A be ty reja tkallt, a di be qe ku po ta shoh avatarin, veq brit kikirika du mi ba tu keshen aaaa.....nuk te refuzon ty loqkum, ti bile e ki ni kime te flokve, edhe ne ftyr te shkrun KARAKTER ntona ont hahah

gjajma qate numer sa jam qeshtu e zbukurune me kunore,pale qka po m'thote:tongue:

thellenza
24-09-09, 18:31
Qashtu bre nihere nje femen si duhet me kane edhe me e thon te verteten qe nuk refuzohet nje femen Valla e veshtire me besu se refuzon shqiptari, vetem nese eshte ne zor. :biggrin:

Moti e ka pas then Dallandyshja e forumit: me vica nuk l'vrohet.:biggrin:hahahaahahahahahahahahaha

:rolleyes::rolleyes: