PDA

View Full Version : Shpati Vs. Ermali


egi
12-09-07, 11:54
Qka po thuni ju? Cili eshte me i mire..
Nuk e di pse, por mua me duket dy persona total ndryshe...
Ermali serioz, i qet dhe i urt (ashtu duket neper koncerte), aspak lazdran.
E Shpati ftyren e lahperave (nuk po mendoj keq, keshtu qe me falni adhurues te tij), neper koncerte qikat munden me perqafu dhe me puth.., kurse Ermali nuk lejon as me fotografu.
Kenget e tyre...hm ...jam pak kureshtare qysh e ben te dyt nje keng me titull te ngjajshem: Goc Tirane dhe Goca nga Tirana hahahha :biggrin:
Shpati livrit me shum me muzik, kurse Ermali rrin sikur Shyhretja dhe Mahmuti...
Cilin e preferoni? :biggrin:

P.S: Moderator, nese e konsideroni kete tem te ngjajshme me temat Qka mendoni per Ermalin/ Shpatin, shlyne pa pik problemi :smile:

pirro
12-09-07, 12:14
Edhe keta te dyte sikurse edhe Gjystja edhe Meda ,dmth ne qit grup hyn per mendimin tim,ju spo di qysh po mendoni haahh

egi
12-09-07, 12:22
Edhe keta te dyte sikurse edhe Gjystja edhe Meda ,dmth ne qit grup hyn per mendimin tim,ju spo di qysh po mendoni haahh

cili eshte cili haha

gjystja - shpati
meda - ermali
hahahahhahahhahahha

pirro
12-09-07, 12:28
hahahahahahahaha ,shpati osht sikurse MEDA,HAHAA ermali si gjystja,ose ma mire i kish pas hije me e pas nane gjysten se e madhe ajo ahahahha

egi
12-09-07, 12:30
hahahahahahahaha ,shpati osht sikurse MEDA,HAHAA ermali si gjystja,ose ma mire i kish pas hije me e pas nane gjysten se e madhe ajo ahahahha

jo jo ermali si meda...shpati eshte pak ma i lazdrum si gjystja..s'ja nin fort hahah hahahhahah

pirro
12-09-07, 12:36
shpati aa?? ai si te del ne skene ja nis me kcy si me e pas qit ne rryme haaahah e valla ermalit me te tregu drejt i shkojn edhe tirqet me i pas vesh haha,edhe gjystes i shkojn haha

lyra2
12-09-07, 13:03
....kur kish lind Shpati kishin pas shti me alltia qe u ka lind djale breeee me doket ....:eek:
Ermali mire qe ka qellu i sabri Fejzullahut se i kish mbet merak te behet kengetar aa??:smile:

pirro
12-09-07, 13:10
lyre

Po de ahhahhaha ai sabri fejzullahi asht bo rastesisht kengetar ahahah ,Ermali kish mujt me mrri mas se shumti me ju ra TUPANAVE neper dasma

Per Shpatin kam ni se ka met me pasoja prej qatynve alltijave haha

valiii
12-09-07, 13:15
Kape njanin e mshoji tjetrit !

lyra2
12-09-07, 13:18
..ngo pirro,Sabria ka pas deshire te behet aktor e deputet ...se kengetar nom nom ia ka qellu,,,
Ermali shyqyr qe e ka babe ate...pse a mos deshte edhe ti si une te behesh kengetar ,pa e pas nene e babe aa.:biggrin: .jo more ulu e mso ti qyyyy;)),le t ekendojne ata qe kan qef per veti....:smile:
Shpatit ,ndegjova qe gjyshja po ia shkruante tekstet ,jo kam me te IK e GRABIT ..se te asaj kohe jane :redface:

lyra2
12-09-07, 13:19
Kape njanin e mshoji tjetrit !
Cka t amer mendja ,cilli i dhem ma shum tjetrit................:biggrin:

egi
12-09-07, 13:25
shpati aa?? ai si te del ne skene ja nis me kcy si me e pas qit ne rryme haaahah e valla ermalit me te tregu drejt i shkojn edhe tirqet me i pas vesh haha,edhe gjystes i shkojn haha

ncncnnc joooo...ermali jo si gjystja, se ajo ju paraftyrohet juve me bikina :tongue:
e ermali me tirqe s'kan lidhje keta dy bashk hahahha

Peja-Boy
12-09-07, 13:51
lyre

Po de ahhahhaha ai sabri fejzullahi asht bo rastesisht kengetar ahahah ,Ermali kish mujt me mrri mas se shumti me ju ra TUPANAVE neper dasma

Per Shpatin kam ni se ka met me pasoja prej qatynve alltijave haha

Ma shume kish Mbrri me ju ra Tupanave ne Ramazan ...ne kohen e Iftarit e Syfyrit hahahaha!

Amina
19-10-07, 20:12
Ermal Fejzullahuuu , for ever heheheh

Ma-Origano
13-12-07, 18:33
un mendoj te dy te mire por ermali me i mire me duket!1\

Guri i madh
13-12-07, 20:56
Ermali pika e djalit kendon mir dhe nuk esht mendje madh si ky kasapi