PDA

View Full Version : PSHuR-anat Kosovare(VIP-it)


sherri
22-05-09, 21:50
Nje tem jo krejt budallice,po pak e trullavt........a din dikushe me i cek kushe jane PSHuR-anet e Kosoves(Persona Shume me Randsi).VIP-it.............

lovely
22-05-09, 21:54
Nje tem jo krejt budallice,po pak e trullavt........a din dikushe me i cek kushe jane PSHuR-anet e Kosoves(Persona Shume me Randsi).VIP-it.............

per hajr tema e trullavt evlad :biggrin:

vi vi....:D

Makresh
22-05-09, 23:41
Ardian Gjini

Jana
22-05-09, 23:49
...Jakup Krasniqi....analfabet...selak...i lodht....as dhit e Rafetit nuk ja kisha besu me i rujt...

Guri i madh
22-05-09, 23:56
REMI ose si e quj une REMULI

Jana
23-05-09, 00:02
REMI ose si e quj une REMULI

Cili Rem qe ban mi dit...?

Guri i madh
23-05-09, 00:04
Cili Rem qe ban mi dit...?
muharrem mustafa REMI gogjurri delegati i popullit

Jana
23-05-09, 00:05
muharrem mustafa REMI gogjurri delegati i popullit

Hhahahahahahhaha hahahahaha
Flm per Sqarim...

ABC
23-05-09, 16:55
pshurrani ma madh per mue oshte Blerim Kuqi edhe Januz salihaj ,,,,

pirro
24-05-09, 17:20
Blerim Shala ( edhe doket si pshurran)
Arsim Bajrami ( nuk doket po osht pshurran)
Hilmi Zhitia - Kryeprokurori ( pshurran edhe pis njeri)
Alush Gashi. Pa koment

shfletuesi_
24-05-09, 17:27
Sabri Hamiti ( dhe pse ėshtė kritik letrarė ėshtė gacė e mlutė )
Bajram Rexhepi ( edhe ky ska qen veq ėshtė berė krejt.. )
Bajram Kosumi
Bujar Dugolli ( qė kryet mė ja nuk tjetėr i del.... ..manipuluėsit tė feronikėlit )
Ka edhe shumė tjer mos tė harroj ta pėrmėnd edhe atė idiotin e prizėrenit kokėhudrėn qė ka qen...
Lufti Haziri
Etj etj ka shumė shumė shumėė tjerė qe ndoshta 3 vet krejt nuk mbesin


More a e keni fjalėn se se kuptova kush ėshtė qė svyen hiq apo kush ėshtė qyqan e smund vjedh hahahahaha

sherri
24-05-09, 22:04
Sabri Hamiti ( dhe pse ėshtė kritik letrarė ėshtė gacė e mlutė )
Bajram Rexhepi ( edhe ky ska qen veq ėshtė berė krejt.. )
Bajram Kosumi
Bujar Dugolli ( qė kryet mė ja nuk tjetėr i del.... ..manipuluėsit tė feronikėlit )
Ka edhe shumė tjer mos tė harroj ta pėrmėnd edhe atė idiotin e prizėrenit kokėhudrėn qė ka qen...
Lufti Haziri
Etj etj ka shumė shumė shumėė tjerė qe ndoshta 3 vet krejt nuk mbesin


More a e keni fjalėn se se kuptova kush ėshtė qė svyen hiq apo kush ėshtė qyqan e smund vjedh hahahahaha

Fjala esht per PSHuR-qat Persona Shume me Randesi (VIP-it)

Guri i madh
24-05-09, 22:12
Blerim Shala ( edhe doket si pshurran)
Arsim Bajrami ( nuk doket po osht pshurran)
Hilmi Zhitia - Kryeprokurori ( pshurran edhe pis njeri)
Alush Gashi. Pa koment
hhaaaa pirropse nuk e fute ne ket list edhe


TOM GASHIN ose ASTRIT SALIHUN ose MILAZIM KRASNIQIN

thellenza
24-05-09, 23:14
...Jakup Krasniqi....analfabet...selak...i lodht....as dhit e Rafetit nuk ja kisha besu me i rujt... Hahahah,

s'po kuptoj bash mire cka ka mendu botusi me kete teme, por nese e marr edhe une keshtu sikur te tjeret kisha me i thone te njejta fjale, sikur mikesha ime :biggrin:

pirro
25-05-09, 06:59
Po qe i paske fut ti Guri se sme ran ndermend, ama diqysh po bjen palidhje guri se krejt te nje partie keta qe i fute ti hahaahhahah.

Guri a pajtohesh se me e shti ne liste edhe Lulzim Zenelin ( nashti nuk osht pshurran veq doket i till)hahah.
Per listen qe e paske bo pajtohna

Urata
25-05-09, 19:42
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
ckas po iu shkon edhe juve n'mend....

pirro
25-05-09, 20:03
Urata permendi ti femrat qe jan qasishne qysh i kom permend une mashkujt ... pshurrajke deee, cilat jane??

Urata
25-05-09, 21:38
pirro, mos "m'nxjerr pune" amoni t'kjofte se ka shume....!po tutna se mos po lodhem....

Qika^Me^Kule
25-05-09, 21:45
Amani ju koft mos permendi tash pshurana e pshuravica,, se mos na marin kamt vada e tyne,,,,,,,,,,,,,:biggrin: :biggrin: aso ka lloj lloj,,,,,,,,,,,,,,,,

teutaA
25-05-09, 21:47
ka qkas ka veq si jakup krasniqi asnje nuk jan

Guri i madh
29-05-09, 16:02
valla edhe kjo buzkuqja ish nji pshurrak e madhe

Urata
29-05-09, 18:13
valla edhe kjo buzkuqja ish nji pshurrak e madhe

cila eshte ajo...?

Guri i madh
29-05-09, 21:56
cila eshte ajo...?


veq ti nuk po e dishe kush esht buzkuqjaEDITA TAHIRI

Shqiptare_ne_Turqi
29-05-09, 22:41
veq ti nuk po e dishe kush esht buzkuqjaEDITA TAHIRI
joo breee :biggrin: Guri dhe ju Kosovarét ,...sedi qa me ju thon hooo , s'ka njeri qé ju pelqen,hahahhaahhahaaaa

ps.paj vallha kam ecé me to krah per krah ne mes Stambolles per Kosoven,e mua mé pélqen ...:wink: kam qene disa here pjesmarrese ne mledhjet e forumit te gruas para lufte e qikjo Edita ma ka mar mendja qe esht e zonja breeeee !! ....

ani tash, a s'koka aaaa!!!!:biggrin:

Guri i madh
29-05-09, 22:43
joo breee :biggrin: Guri dhe ju Kosovarét ,...sedi qa me ju thon hooo , s'ka njeri qé ju pelqen,hahahhaahhahaaaa

ps.paj vallha kam ecé me to krah per krah ne mes Stambolles per Kosoven,e mua mé pélqen ...:wink: kam qene disa here pjesmarrese ne mledhjet e forumit te gruas para lufte e qikjo Edita ma ka mar mendja qe esht e zonja breeeee !! ....

ani tash, a s'koka aaaa!!!!:biggrin:trego drejt RAKIN A PO E PERDORKEviskin kogja ja kana i ter gotat


ka lujt shum me bisht her anej e her knej tash u therr qaty ngat remit po ulet nė parlament e kam fjalen

Makresh
29-05-09, 22:45
veq ti nuk po e dishe kush esht buzkuqjaEDITA TAHIRI


EDITA TAHIRI, eshte emėr i madhe (sic e paske cek edhe ti) qe ta perqeshėsh atė.


T'tha dicka aj jarani dicka.... po edhe aj, kujt mi thon :frown:

Shqiptare_ne_Turqi
29-05-09, 22:46
trego drejt RAKIN A PO E PERDORKEviskin kogja ja kana i ter gotat


ka lujt shum me bisht her anej e her knej tash u therr qaty ngat remit po ulet nė parlament e kam fjalen


Po qyshh jooo Raki Turke bile :biggrin: hahhahahahahahaa

Guri i madh
30-05-09, 23:05
ani qfar qkulani nifafar GANI BUQINCA e MEMLI KRASNIQI awwww ma PDKsha se vet HASHA ,zjerm per goje qesin me fol keq dikush per hashen

mitrovicali
31-05-09, 00:07
qe vlla ke kie nji traktor qasi qe poe lyp

Veq kam harrue edhe at shtihakun (qpifanin mener me than Dacin edhe at Gagjerrken mei qit

Guri i madh
31-05-09, 00:14
qe vlla ke kie nji traktor qasi qe poe lyp

Veq kam harrue edhe at shtihakun (qpifanin mener me than Dacin edhe at Gagjerrken mei qit

oooo sheherli kallxo me kan po flet se une po mendoj se je duke fol JERUM

mitrovicali
31-05-09, 00:18
oooo sheherli kallxo me kan po flet se une po mendoj se je duke fol JERUM

jo jo o katunar sjam jerum po pernime po flas edhe nuk ju drejtova kerkuj

Guri i madh
31-05-09, 00:22
jo jo o katunar sjam jerum po pernime po flas edhe nuk ju drejtova kerkujmos rrej matufi plak hhhhhaaaaaaa se ky shkrim i juaj dikujt ju drejtue mos u ban matuf me rrejt oo zorragji hhhhaaaaaaaaaaaaaaaa
qe vlla ke kie nji traktor qasi qe poe lyp

Veq kam harrue edhe at shtihakun (qpifanin mener me than Dacin edhe at Gagjerrken mei qit

mitrovicali
31-05-09, 00:25
mos rrej matufi plak hhhhhaaaaaaa se ky shkrim i juaj dikujt ju drejtue mos u ban matuf me rrejt oo zorragji hhhhaaaaaaaaaaaaaaaa


qe vlla ke kie nji traktor qasi qe poe lyp

Veq kam harrue edhe at shtihakun (qpifanin mener me than Dacin edhe at Gagjerrken mei qit

Kusheri mos je kah e tepron pak

Guri i madh
31-05-09, 00:30
Kusheri mos je kah e tepron pakkur i drejtohesh dikujt ose shkruje nuckun ose citoe shkrimin e tij mos i ler shkrimet pezull, at,her edhe komunikimi bahet ma mir


nese e analizon shkrimin tuaj edhe i lexon te gjitha shkrimet at,her dikujt ju ke drejtue duke u bazue ne shkrimet e vjtra ne tema tjera

mitrovicali
31-05-09, 00:33
kur i drejtohesh dikujt ose shkruje nuckun ose citoe shkrimin e tij mos i ler shkrimet pezull, at,her edhe komunikimi bahet ma mir


nese e analizon shkrimin tuaj edhe i lexon te gjitha shkrimet at,her dikujt ju ke drejtue duke u bazue ne shkrimet e vjtra ne tema tjera

pom doket e paske gabue venin se kokshe i mir per kshilltar Flm per kshilla vetem se mesa die une se ofendova kerkan edhe qe po thoni ju esht shkrimi pezull qe ste pelqen fotoja skam qka met bae tuvärr

Guri i madh
31-05-09, 00:40
pom doket e paske gabue venin se kokshe i mir per kshilltar Flm per kshilla vetem se mesa die une se ofendova kerkan edhe qe po thoni ju esht shkrimi pezull qe ste pelqen fotoja skam qka met bae tuvärrte them te verteten as qe e vrejta at foto se kush gjindet ne at traktor me siguri PDKashat po shkojn te sllavisha me pie domaqi raki e me ja bae perhajr traktorin e me lue me llopt me sllobadanin e vogel

sherri
31-05-09, 02:31
PShuR-ejk;Vlora Qitaku(po diskriminohen granimi ne ket tem).............

Guri i madh
31-05-09, 02:38
PShuR-ejk;Vlora Qitaku(po diskriminohen granimi ne ket tem).............ka probleme me frizuren disi nuk po bahet rahat se ka than dashni ka plot po ende nuk po martohna


me ka porosit do shampon qe i rregullon flokt me ja dergue

>>{SpOnGeBoB}<<
31-05-09, 20:27
Shife mara qka kane shkur qishtu palidhe. Ev shoq qysh nuk pat shtet as pushtet qatje tu Kosova se sha zoten me IP e me adrese e me numer te liqna kartes mi gjeten qita qe pi shajne qishtu qata njerzit edhe kur te vijne tu Kosova si te zhdrypin pej ballonjes me ti nalen hiq ma larg se ku i kontrollojne pashoshat edhe sha zoten drejte e te SHPK-ja me ju shkue vada zhag deri tu fushe kosova :tongue: :biggrin:

Anthrax
02-06-09, 12:36
...Jakup Krasniqi....analfabet...selak...i lodht....as dhit e Rafetit nuk ja kisha besu me i rujt...

kshyr kshyr qfar lope kjo .ncncncnccn
kryt per kater kemb e paske
ti mos me pas hunden i kullot kejt livadhet e haxhi tefikit.

ahahhahahahahahhahahahahahahhaha.


Jakup Krasniqi po ju doka VIP k'saj qures loooooooooooooooooool.
ncncncn qkas mban kjo tok .
myte veten lopo .

sherri
22-06-09, 19:44
Edhe nje P:Sh:U-rran i ri,meq po u diskutojka si figure publike..edhe Memli Krasniqi,po e fusim tek P.Sh:U-rranat ....nime baben e ka qe moti.........

lirik
23-06-09, 13:25
...Jakup Krasniqi....analfabet...selak...i lodht....as dhit e Rafetit nuk ja kisha besu me i rujt...


ndoshta edhe mund te jet katundarė sqi thua ti por mos harro se sihte profesor -ish u burgosur politik dhe mori pjes ne uqk pastaj ne hagė deshmoj per intelegjencen e ti -
foli aq bukur ne hagė pra keto merita nuk jan te vogla -
ne kosvė disa jan msu
pa merita me marrė pozita esa per keto merita nuk jan te vogla ky ndejti dhjet vjet mne burg politik dhe ishte ngritur per atdhe ne kohen kur te tjefret hingirizeshin me shkjaun byth per bythe me nder me thanė e benin me shkjaun hu hu hu e hi hi hi si rruspijat -
e keta qe u angazhuan u treguan burra e jo ata te ish bashkim vllazrimit -
por keta u quan e ja rrenuan themelet ish jugosllavisė e serbisė qe as ne enderr nuk mund ta kishe pa ti lirinė e brezi yt folni ju fiolni se shqiptari i mjerė e ka zanat ve q me folė e atij qe e ka qu jeten burgjeve me ja humb meritat -
kollaj esht me e gzu lirin per s gatshmi shko pyeti ata qe kan pjellur maca te verdha burgjeve pyeti qka kan vuajtur e pastaj flisni

lirik
23-06-09, 13:28
selaku u que e kapi pushken se sheherlija kujtojke qe i vjen lirije tue hanger tespishte -
si kogja shum kta sheherlitė shehrellari te kosoves kogja shum i kan pas shpotitė e perbuzė katundaret por katundari luftoj e lau me shpinė vuajtjen e kosoves si gjith e ky
far
sherellari tespishte se tespishte veq embel e pambuk but e don nuk e don hiq me ra me prapanicė ne te lagt ne mal apo ne therrra -
por veq me fol e me ndejt ne tespishte

lirik
23-06-09, 13:33
Shife mara qka kane shkur qishtu palidhe. Ev shoq qysh nuk pat shtet as pushtet qatje tu Kosova se sha zoten me IP e me adrese e me numer te liqna kartes mi gjeten qita qe pi shajne qishtu qata njerzit edhe kur te vijne tu Kosova si te zhdrypin pej ballonjes me ti nalen hiq ma larg se ku i kontrollojne pashoshat edhe sha zoten drejte e te SHPK-ja me ju shkue vada zhag deri tu fushe kosova :tongue: :biggrin:

------------------------
Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa spongi ke folė fjalė me vulė -

se para shkau kena ndejt si maca ner tervesė-
e shqiptarhanja si te qlirohet behen trima me fletė -

kush qe i ndalė nuk ka-

eu spongi -

kaniher pasha neren e ke fjalen sakicė

lirik
23-06-09, 13:35
REMI ose si e quj une REMULI
---------------
Remi i vogel por ka krye punė te mdha ju ka nie pushka larg besa mos ja kqyr doken po kqyrja rroten kan thanė te vjetrit

lirik
23-06-09, 13:45
ku knaqet njeriu ne dardani qka nuk ndien ktu

valiii
23-06-09, 14:08
Edhe nje P:Sh:U-rran i ri,meq po u diskutojka si figure publike..edhe Memli Krasniqi,po e fusim tek P.Sh:U-rranat ....nime baben e ka qe moti.........
Kur e permend baben e Memlit mas pari duhesh me shku me dezinfektu gojen e tani me la mire e tani tani mu qu n kame e me permende kete njeri te madh sepse ti je piliq me mer neper goje keso emra po nejse po dihet se krejt i ben me tendence.

by the way rahmetli i.r sa ke smut qato dite para se me nxone veshin thane tane kohen kish pa nejt me pampersa ...

sherri
23-06-09, 17:39
Kur e permend baben e Memlit mas pari duhesh me shku me dezinfektu gojen e tani me la mire e tani tani mu qu n kame e me permende kete njeri te madh sepse ti je piliq me mer neper goje keso emra po nejse po dihet se krejt i ben me tendence.

by the way rahmetli i.r sa ke smut qato dite para se me nxone veshin thane tane kohen kish pa nejt me pampersa ...
Ti,a u tute a,nuk e kam njet me te ba nonkurenc.Vazhdo merrja ti.......sikur ai qe ja merrke qati rahmetlis,e tash po ja merr hashimit,se llaskucat qeshtu e kane :P

Edhe keto fjalet e dajve tu "pilic" futi ne thojza se nuk jane fjale shqipe.

elsaaa08
23-06-09, 22:51
ikni leshomna krejt dardanin se qfar teme koka sma merr menja qe me nxen dardania po kah me ja nise se prej te parit deri ne te fundit krejt vipat janeee pshurna idiota e qa te dush thuju shperesoj se e kuptut tash ska nevoj per emra se ska liste qe i nxen

Shpat
24-06-09, 11:34
ikni leshomna krejt dardanin se qfar teme koka sma merr menja qe me nxen dardania po kah me ja nise se prej te parit deri ne te fundit krejt vipat janeee pshurna idiota e qa te dush thuju shperesoj se e kuptut tash ska nevoj per emra se ska liste qe i nxen

Vėrtet janė shumė,por kapaciteti yt vlerėsues s'ma mbush mendjen nė kėto qė the.

Donika Kada-Bujupi pshurrqe ,,,,,,,,,

valiii
24-06-09, 12:54
Ti,a u tute a,nuk e kam njet me te ba nonkurenc.Vazhdo merrja ti.......sikur ai qe ja merrke qati rahmetlis,e tash po ja merr hashimit,se llaskucat qeshtu e kane :P

Edhe keto fjalet e dajve tu "pilic" futi ne thojza se nuk jane fjale shqipe.
Opet me mire qe mi the ti qeto fjale, se me mi pas thene nje mashkull :D

sherri
24-06-09, 16:29
Opet me mire qe mi the ti qeto fjale, se me mi pas thene nje mashkull :D
"Opet"edhe ket fjale te tezeve tua fute ne thojza! edhe kjo sikur:"piliq" jane shkinisht!! qysh ju perngjave dajve krejt.....ski faje qe po te doken femna krejt hahahahahah ca skan mjekrra si taleban per ju jane femra.

..nime me qet shkrimin e fundit po e meritojshe me te shti te P.Sh.uR.anat:redface:

valiii
24-06-09, 16:43
"Opet"edhe ket fjale te tezeve tua fute ne thojza! edhe kjo sikur:"piliq" jane shkinisht!! qysh ju perngjave dajve krejt.....ski faje qe po te doken femna krejt hahahahahah ca skan mjekrra si taleban per ju jane femra.

..nime me qet shkrimin e fundit po e meritojshe me te shti te P.Sh.uR.anat:redface:

S'kam teze as tezak...:tongue:

elsaaa08
24-06-09, 21:30
Vėrtet janė shumė,por kapaciteti yt vlerėsues s'ma mbush mendjen nė kėto qė the.

Donika Kada-Bujupi pshurrqe ,,,,,,,,, hehehe sikurse kapaciteti yt qe ashte total idiot

lirik
25-06-09, 09:31
Disa njerz e quajn hashimin keshtu e ashtu-un nuk jam antarė i asnji partie dhe meriten ja jap secilit sipas vleres pa ja ngranė hiq hakun nuk jam partiak por duhet me fol drejt vetem drejt dhe pa lakesa -

po mendoj per hashim thaqin-

por me hashimin amerikanet kan kryer punė -ai ishte parteneri i besueshem i tyre a pak po ju duket ata- as ne enderr nuk e ka pa populli shqiptar ket qe te flassin amerikant me ne fuqija ma e madhe botrore per zgjidjhjen e qeshtjes shqiptare -
edhe gjemi shija edhe klarku edhe te gjith me hashimin bisedonin dhe vetem hashimin e degjonin ma s e tepermi dhe nenshkrimine tij e prisnin per te tjeret as qe ju interesonte amerikanve as qe sihin me rendesi ata -as qe i pyeste kush dhe ky eshtfakt i pa mohueshem ata ishin ne numer delegacion vetem sa per dukje e dekorata as qe i poyeste kush te tjeret per veq hashimit -
pra pse dissa pshurrana qe nuk kan guxu naten me dalė e me u pshurr me dner me thanė tash po e poshtrojn aq shum pa marr para syh se edhe hashimi mund ti ket gabimet e veta nuk diskutohet kjo-
edhe ne rambuje edhe me nenshkrim-
gjithkqka rreth hashimit sillej -
per vrasjet e pas luftes u akuzua ky por asnji gjurmė ma e vogla nuk u gjet vetem fjalė po-
e fakte jo
as nji meqense nukk u gjeten fakte kurfare perse kaq shum gjuhet gurė e druj ne ket njeri
nuk e kuptoj

por ne rambuje
aty as kush tjeter kend nuk e pyeste amerika perveq hashimin-ky esht fakt i gjallė i pa mohueshem

as nuk pyetej kush per nenshkrim as kush hiq per veq hashimi -

te gjitha sekretet amerikane dhe te gjitha bisedimet edhe per nenshkrim-

edhe per gjithqka bisedohej vetem me hashimin-

per te vendosur gjėrat e rendesishme -

te tjeret ishin vetem si kukulla te ftuar kot sa per numer si delegacion-

as qe i bente hesapė sekretarja e shtetit oblbrajt -

as kush mbi dhe nga natoja dhe amerikanet-per veq hashimin -


perse pra jan kaq inatgji disa njerz shqiptarė kosovarė-

e ja hanė hakun njeriut me kaq turr turren ndaj tij duke i mohuar gjithqka -
ndersa jakup krasniqi ne hagė foli me nji intelegjence -

qe u pelqye nga te gjith -

dhe ua mbylli gojen shumkuj -

ndersa mahmut bakalli nuk ishte ne gjendje as dy fjalė ti lidhte dhe na truproj para publikut nderkombtarė -

thjesht u deshmua s e te gjitha referatet ne kohen e partis se mahmut bakallit qe i lexonte ne kohene komunizmit -

ishin te pregatitura nga njerz tjerė sepse ai vet nuk kishte potencial as aftesi politike -

ashtu siq qohej pluhur per te e thuhej doktor mahmut bakalli -

dhe u deeshmua se njeri i aft i aftesive politike numer nji ne kosovė ishte ukshin hoti -

e jo mahmut bakalli -pra ata qe nuk fryhen gjithnji p dalin ma te fort se ata qe po fryhen

edhe azem vlllasi ishte ma intelegjent-

se mahmut bakalli-

pa marr para sysh se azem vllasin e kam urrejtur gjith -

dhe te gjith kasten e poltikanve te kohes se titos i kam urrejtur nuk i kam dashur -


por sa i perket kapacitetit azem vllasi ka pasur kapacitet intelegjence e diturie politike ekonomike e juridike -

ky esht fakt qe nuk mohohet por azemi ishte ne rrugen e shtrember politke -

Neferta
26-06-09, 16:36
Ekeni teprue krejt parlanentit tani po i vjen era e shum eshte veshtir me kalu andej mosni o vllazni se u ba nami e nuk po e dini se me ba me ju mshel hunet atyre mrena dy jave doktorri ka pune me ta krejt u flliq a po shihni se tani edhe lopet qe po kullotin po quditen me sanije aliun qysh edhe grat bien kllq per dhjet vjet po me ba me u hjek prej parlamentit te gjitha fermat epulave kan me i mbyll.

Guri i madh
26-06-09, 16:56
Kur e permend baben e Memlit mas pari duhesh me shku me dezinfektu gojen e tani me la mire e tani tani mu qu n kame e me permende kete njeri te madh sepse ti je piliq me mer neper goje keso emra po nejse po dihet se krejt i ben me tendence.

by the way rahmetli i.r sa ke smut qato dite para se me nxone veshin thane tane kohen kish pa nejt me pampersa ...memlin e kam kojshi une kti memlit bashk me babin MILAZIMIN I PSHURRI ne mjekerr e mustaqe

remi.bmc
26-06-09, 17:56
memlin e kam kojshi une kti memlit bashk me babin MILAZIMIN I PSHURRI ne mjekerr e mustaqe
hahaha
qfare burri na dole !!

B3Si__Traurig
03-07-09, 21:19
Nje tem jo krejt budallice,po pak e trullavt........a din dikushe me i cek kushe jane PSHuR-anet e Kosoves(Persona Shume me Randsi).VIP-it.............

Ne ket Temen Budallic po pak e trullavt i kisha fut krejt Qeverin e Kosoves..

uck_aksh
04-07-09, 00:43
VIP i shqiptareve a let esht
edhe pse 99.99.99 % e ketyre VIP_av made in GROSS ALBANIA se din qka don me than fjala
V_ _ _ _
I _ _ _ _
P _ _ _ _

a esht vip nese del kendon nje keng

jo edhe un po bana vip bile bile edhe vet po e shkruj tekstin

Ne mengjes u zgjova
pita nje qaj te ftoft
e morra traktorin
e fillova ta vozis
kur me doli baba bir ku je tuj shku
po shkoj babi po shkoj
aren me livru

ma shum spo e shkruj se mos po ma vjedh naj MSH

Neferta
04-07-09, 09:28
hahaha
qfar e burri na dole !! Hagji MIAZIM taliban ldk zdk analiste i guhes shype servantese do ta kishte per model te ndoni rromani '' SAHANLEPIRSI I TE GJITH LEGENVE PARTIAK QE E LUFTON SHKAUN ME PASOSH SHKA'' SANQOOOO PANQOOO edhe pulat po doket qe do me i shti me u mare ose me mare prej politike lum kosva per keta shushunjza te partive ne pushtet