PDA

View Full Version : Calvin Klein zgjedh shqiptaren Rita Ora


Jana
07-03-11, 17:56
ėngėtarja shqiptare qė po njeh famė nė SHBA, Rita Ora, sė fundmi ėshtė bėrė imazh i fushatės publicitare tė Calvin Klein.
http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0307115238628_m.jpg
Nė reklamėn e lansuar nė Britaninė e Madhe, kėngėtarja e R’n’B, duket shumė spontane, femėrore dhe sensuale, ndėrsa shfaqet edhe me tė brendshme tė zeza.
Nė faqe tė ndryshme nė internet ajo ka marrė konsiderata pozitive, ndėrsa nuk kanė munguar krahasimet mes saj dhe kėngėtares Cassie, e cila ka realizuar tė njėjtėn reklamė nė Nju Jork. Zonjushat paraqiten me tė brendshme, bashkė me miq tė tjerė, duke treguar anekdota rreth vetes.
20-vjeēarja Rita Ora, emri i vėrtetė i sė cilės ėshtė Rita Sahatēiu Ora, ėshtė bėrė e njohur pėr publikun shqiptar dhe tė huaj falė bashkėpunimit me Craig David me kėngėn “Where’s your love”, si dhe pjesėmarrjes nė videon e Jay-Z, “Forever Young”, dhe tė reperit Drake, “Over”.