PDA

View Full Version : Fahri Musliu dhe shqiptaret ne Beograd.


Keneri
17-10-08, 20:36
Me pelqen shum Fahri Musliu si gazetar shum i guximshem qe ne mes te serbis jep lajme te guximshme qe ndoshta disa edhe nga Prishtina nuk kishin pas kurajo me i dhan,me nje fjal eshte nje patriot shqiptar.Me intereson biografija e tij ,poashtu kam degjuar se nje numer i konsiderueshem shqiptaresh jetojn ne beograd.ju lus per diskutim rreth kesaj diaspore ne shtetin fqinj.

elsaaa08
04-07-09, 15:10
edhe mu me pelqen shum