Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Personalitete publike
Emri
Fjalėkalimi
Personalitete publike Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 17-10-08, 20:36   #1
Keneri
 
Anėtarėsuar: 11-06-08
Postime: 23
Keneri me shokė shumeKeneri me shokė shume
Gabim Fahri Musliu dhe shqiptaret ne Beograd.

Me pelqen shum Fahri Musliu si gazetar shum i guximshem qe ne mes te serbis jep lajme te guximshme qe ndoshta disa edhe nga Prishtina nuk kishin pas kurajo me i dhan,me nje fjal eshte nje patriot shqiptar.Me intereson biografija e tij ,poashtu kam degjuar se nje numer i konsiderueshem shqiptaresh jetojn ne beograd.ju lus per diskutim rreth kesaj diaspore ne shtetin fqinj.


Keneri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 04-07-09, 15:10   #2
elsaaa08
 
Avatari i elsaaa08
 
Anėtarėsuar: 02-06-09
Postime: 146
elsaaa08 i dashurelsaaa08 i dashurelsaaa08 i dashurelsaaa08 i dashur
Gabim Titulli: Fahri Musliu dhe shqiptaret ne Beograd.

edhe mu me pelqen shum


elsaaa08 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:09.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.