PDA

View Full Version : Mbrėmja e veēantė e Adelina Thaēit ...


Jana
11-09-09, 17:12
Mė 25 shtator, kėngėtarja Adelina Thaēi do tė jetė e pranishme nė mbrėmjen shqiptaro-amerikane nė SHBA, ku do tė jenė tė pranishėm fytyra tė politikės, aktivistė dhe artistė nga Kosova dhe Shqipėria, tė cilėt nė praninė e miqve amerikanė pėrmes mirėnjohjeve do tė falėnderojnė njerėzit qė bėnė historinė.

http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0911125030283_m.jpg
“Do tė jetė njė mbrėmje shqiptaro-amerikane nė tė cilėn do tė ndahen ēmime pėr disa njerėz qė kanė punuar pėr Kosovėn, njėri nga ata do tė jetė edhe Martii Ahtisaari”, tregon Adelina pėr “Infopress”.

Nė kėtė mbrėmje nuk do tė mungojnė edhe kėngėtarėt nga trojet shqiptare, tė cilėt do tė kėndojnė kėngė nga repertorėt e tyre, ndėrsa njė prej tyre ėshtė edhe Adelina Thaēi.

“Do tė prezantohem live, por nuk e di se cilat do tė jenė kėngėt qė do t’i kėndoj. Gjithsesi do tė jenė disa nga kėngėt e mia mė tė mira, ndonėse ende nuk mė kanė prezantuar programin me tė cilin do tė prezantohem atje”, shton kėngėtarja.

elsaaa08
11-09-09, 17:20
Kjo ne foto nuk ashte Adelina Thaqi

Jana
11-09-09, 17:22
Kjo ne foto nuk ashte Adelina Thaqi

Po po kjo eshte...

Elina
11-09-09, 17:48
Pirro a ke cka te shtosh ne kete teme....se te Dafina than qe po u luaka striptizi :eek: :biggrin:


Adelina Thaqi ka vlera te medha... e ketu ben mire disa qe nuk dine me vleresu muziken si duhet as mos me hy!!!

pirro
11-09-09, 17:51
Pirro a ke cka te shtosh ne kete teme....se te Dafina than qe po u luaka striptizi :eek: :biggrin:


Adelina Thaqi ka vlera te medha... e ketu ben mire disa qe nuk dine me vleresu muziken si duhet as mos me hy!!!

Besom Elina kom marr turr kur e kom pa emrin Adelina thash te shkruj diqka tuj mendu ne cecen asi adelina ismailin. Absulutisht ka vlera kjo kengetare me pelqen shume.

Paska marr lidhje te shkurter apo si thuhet qark te shkurter kjo far Elsaaa08. Edhe fotot kokan te ju perzi, hyn kqyr qaty te Dafina mire po ecen Elina

Murgesha
11-09-09, 18:08
Besom Elina kom marr turr kur e kom pa emrin Adelina thash te shkruj diqka tuj mendu ne cecen asi adelina ismailin. Absulutisht ka vlera kjo kengetare me pelqen shume.

Paska marr lidhje te shkurter apo si thuhet qark te shkurter kjo far Elsaaa08. Edhe fotot kokan te ju perzi, hyn kqyr qaty te Dafina mire po ecen Elina

Pirro vetem mos thuj qe shkaku i Adelina Ismajlit nuk ki qef me ndegju mir per asnje Adelinė ha,hahahahahaahahahahaahaha.


E ndėgjoj me kėnaqėsi edhe Adelinė Thaqin, vetėm se ėshtė emnake e tė Madhes Adelinė Ismajli :wink:

Prishtinasja_
12-09-09, 09:27
Stili i saj, e ben Adelinen edhe me te veēant ! :smile:

Uroje qe te ia dal ate mbremje Adelina ! :wink:

shfletuesi_
12-09-09, 22:17
Edhe kjo nje tjeter Dubluese kshtu po e quaj ose Emituese e kengetareve tjera te huaja.

lirik
16-09-09, 16:38
te nderuar lexues kjo adelina thaqi a mos esht vajza e cimes a e keni fjalen per ket kengtare qe mue me duket se kjo ne foto nuk esht ajo

Jana
16-09-09, 16:41
te nderuar lexues kjo adelina thaqi a mos esht vajza e cimes a e keni fjalen per ket kengtare qe mue me duket se kjo ne foto nuk esht ajo

Pikerisht ajo eshte...por tash e ka ndryshu Stilin duket me ndryshe...me e mir...