PDA

View Full Version : Kopjet e Adelina Ismajlit


qokollada
18-11-07, 15:14
http://img441.imageshack.us/img441/7954/adelinarovenalb7.jpg


Rovena . Bleona, Genta dhe Norahttp://img441.imageshack.us/img441/484/bleonatz4.jpg


http://img91.imageshack.us/img91/3661/gentako3.jpghttp://img441.imageshack.us/img441/1483/norahm1.jpg

rilinda
18-11-07, 15:22
Lunja shqiptar luuuunjaaaa... po aftėsi t'mdhaja kemi breeeeh!
Lumėt na pėr veti! Hala nuk na kan zbulu k'ta t'hujt se krejt libri i Ginisit me shqiptar ish mush.
-Oj qokollad, hajt gjema ni njeri qė ėshtė unik?!

rilinda
18-11-07, 15:28
K'to dyja nuk po m'duken t'njejta:
http://img225.imageshack.us/img225/4172/87329731md4.png (http://imageshack.us)

Adelina me shami, e Genta me plis! Simbole kombėtare qė tė dyja.
E me kqyr hollė e holl, pi bjen qė edhe Adelina e ka kopju Fatime Sokolin, Fatmire Breqanin... e yhyyy plot tjera.

rilinda
18-11-07, 15:34
http://img215.imageshack.us/img215/8127/18847643uj4.png (http://imageshack.us)

Interesant! Edhe kcimin ja paska kopju pėrveē veshjes :tongue:
Jaaaa... me kon si Adelina pa i padit si kisha lon:tongue: (po s'ja man as ksaj mi padit se edhe ksaj ja patėn gjet do foto para disa viteve, qeshtu kopje.... bile gjinden edhe kėtu nė Dardani. Hulumto te nėnforumi i muzikės edhe i gjen.)Hajt me t'mira!

Preshevar
18-11-07, 17:17
:rolleyes: Eshte e mundshme qe kto qikat i kan ble poqavrat tek i njejti pazar :biggrin: E tani,.. "Po e kopjon" Jo po t'dokėt :tongue:

vjeshta
18-11-07, 17:21
Eshte e mundshme qe kto qikat i kan ble poqavrat tek i njejti pazar :biggrin: E tani,.. "Po e kopjon" Jo po t'dokėt :tongue:

Dikush edhe poqaver me vesh ,po ju ka hije .......:tongue:

Pershendetje Preshevar .......:biggrin:

Preshevar
18-11-07, 17:27
Dikush edhe poqaver me vesh ,po ju ka hije .......:tongue:

Pershendetje Preshevar .......:biggrin:


Po bre, po,.. amu a qon njeri pluhun per poqavra se..... :biggrin:

Pėrshėndetje edhe per ty Vjeshta.... :biggrin:

Elina
18-11-07, 17:33
Me u qudite njeri me keto kengetaret tona (me disa prej tyre normal, jo te gjitha)!!!
Nuk mundet njeri me ju ra ne fije,,,kur po dalin ne skene a po mundohen me vallezu a me striptizu!!!... :tongue:

Genta edhe Adelina than qe ne disa koncerte kishin pas be edhe fiskullture....ja fotot me lart si deshmi :biggrin:

vjeshta
18-11-07, 17:37
Po bre, po,.. amu a qon njeri pluhun per poqavra se..... :biggrin:

Pėrshėndetje edhe per ty Vjeshta.... :biggrin:

Mendoj qe Adelina nuk ka nevoj per poqavra ,ka grinte ,talent dhe me se dy dekada karriere mbas shpinde........por me shume me vjen keq per keto te kengtaret e reja ,sepse nuk e dijne se a jan ba te njohura ne baze te zerit apo te poqavrave ??!!Por ndoshta edhe nuk ju intereson ??

Faleminderit Preshevar .....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

qokollada
19-11-07, 13:27
- Kishte kaluar kohe e gjate qe nuk ishim pare dhe as qe kishim ndejtur me Adelinen pothuajse qe nga jeta e saj publike.Bashke me stafin tim shkuam per kryeshendosh.Ne hyrje te dera e baneses ne lagjen Dardania na pret e ema e saj Mona e cila na prine per te dhoma ku mbahej e pamja.
Tash vjen Adelina... na thote ajo duke na falenderuar per viziten...
Gjate kesaj pritjeje te shkurtes se cme kujtohen me dalin parasysh fjalet e carshise thashethemet per Adelinen si: ajo ka vdekur, ajo ka vrime ne fyt,ajo ka kancer,ajo eshte shtatezene ne muajn e gjashte te shtatin,ajo po sherohet ne Zvicer ne Amerike, ajo jeton ne katund...dhe krejt keto mendime me shkeput zeri i i Adelines teksa vjen duke na pershendetur : Mire se keni ardhur e qofshi faqebardhe !

per me shume kliko linkun me poshte :
Citim:
http://www.adelinaismaili.page.tl/Home.htm

Gjumashja
22-11-07, 20:03
gjitha kengetaret e estrades tone jane kopje e serbeve........
ndersa ketu triumfi ka shku si ,,qeni ne rrush''' e kjo prap kendon neper fushta zgjedhore...:confused:

Ma-Origano
21-12-07, 09:03
wow qokollada pune e bere nga ti shume e mire

uck_aksh
22-12-07, 01:11
Adelina
hhahahahaahaha
http://fr.youtube.com/watch?v=vtE-q721jp0

Ma-Origano
22-12-07, 08:09
uck aksh flm flm per video!