Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Personalitete publike
Emri
Fjalėkalimi
Personalitete publike Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 18-11-07, 15:14   #1
qokollada
 
Anėtarėsuar: 13-09-07
Postime: 103
qokollada
Gabim Kopjet e Adelina Ismajlit
Rovena . Bleona, Genta dhe Nora
qokollada Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 18-11-07, 15:22   #2
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kopjet e Adelina Ismajlit

Lunja shqiptar luuuunjaaaa... po aftėsi t'mdhaja kemi breeeeh!
Lumėt na pėr veti! Hala nuk na kan zbulu k'ta t'hujt se krejt libri i Ginisit me shqiptar ish mush.
-Oj qokollad, hajt gjema ni njeri qė ėshtė unik?!
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-11-07, 15:28   #3
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kopjet e Adelina Ismajlit

K'to dyja nuk po m'duken t'njejta:


Adelina me shami, e Genta me plis! Simbole kombėtare qė tė dyja.
E me kqyr hollė e holl, pi bjen qė edhe Adelina e ka kopju Fatime Sokolin, Fatmire Breqanin... e yhyyy plot tjera.
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-11-07, 15:34   #4
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kopjet e Adelina IsmajlitInteresant! Edhe kcimin ja paska kopju pėrveē veshjes
Jaaaa... me kon si Adelina pa i padit si kisha lon (po s'ja man as ksaj mi padit se edhe ksaj ja patėn gjet do foto para disa viteve, qeshtu kopje.... bile gjinden edhe kėtu nė Dardani. Hulumto te nėnforumi i muzikės edhe i gjen.)Hajt me t'mira!
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-11-07, 17:17   #5
Preshevar
Banned
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Postime: 7,844
Preshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėm
Talking Titulli: Kopjet e Adelina Ismajlit

Eshte e mundshme qe kto qikat i kan ble poqavrat tek i njejti pazar E tani,.. "Po e kopjon" Jo po t'dokėt
Preshevar Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-11-07, 17:21   #6
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kopjet e Adelina Ismajlit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Preshevar
Eshte e mundshme qe kto qikat i kan ble poqavrat tek i njejti pazar E tani,.. "Po e kopjon" Jo po t'dokėt
Dikush edhe poqaver me vesh ,po ju ka hije .......

Pershendetje Preshevar .......
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-11-07, 17:27   #7
Preshevar
Banned
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Postime: 7,844
Preshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėm
Talking Titulli: Kopjet e Adelina Ismajlit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga vjeshta


Dikush edhe poqaver me vesh ,po ju ka hije .......

Pershendetje Preshevar .......
Po bre, po,.. amu a qon njeri pluhun per poqavra se.....

Pėrshėndetje edhe per ty Vjeshta....
Preshevar Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-11-07, 17:33   #8
Elina
DAHA-SUPERADMYNISTRATORE
 
Avatari i Elina
 
Anėtarėsuar: 14-03-07
Vendndodhja: Fairytopia
Postime: 14,093
Elina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėm
Talking Titulli: Kopjet e Adelina Ismajlit

Me u qudite njeri me keto kengetaret tona (me disa prej tyre normal, jo te gjitha)!!!
Nuk mundet njeri me ju ra ne fije,,,kur po dalin ne skene a po mundohen me vallezu a me striptizu!!!...

Genta edhe Adelina than qe ne disa koncerte kishin pas be edhe fiskullture....ja fotot me lart si deshmi


Elina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-11-07, 17:37   #9
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kopjet e Adelina Ismajlit


Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Preshevar
Po bre, po,.. amu a qon njeri pluhun per poqavra se.....

Pėrshėndetje edhe per ty Vjeshta....

Mendoj qe Adelina nuk ka nevoj per poqavra ,ka grinte ,talent dhe me se dy dekada karriere mbas shpinde........por me shume me vjen keq per keto te kengtaret e reja ,sepse nuk e dijne se a jan ba te njohura ne baze te zerit apo te poqavrave ??!!Por ndoshta edhe nuk ju intereson ??

Faleminderit Preshevar .....
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-11-07, 13:27   #10
qokollada
 
Anėtarėsuar: 13-09-07
Postime: 103
qokollada
Gabim New " Kosovarja te Adelina Ismajli

- Kishte kaluar kohe e gjate qe nuk ishim pare dhe as qe kishim ndejtur me Adelinen pothuajse qe nga jeta e saj publike.Bashke me stafin tim shkuam per kryeshendosh.Ne hyrje te dera e baneses ne lagjen Dardania na pret e ema e saj Mona e cila na prine per te dhoma ku mbahej e pamja.
Tash vjen Adelina... na thote ajo duke na falenderuar per viziten...
Gjate kesaj pritjeje te shkurtes se cme kujtohen me dalin parasysh fjalet e carshise thashethemet per Adelinen si: ajo ka vdekur, ajo ka vrime ne fyt,ajo ka kancer,ajo eshte shtatezene ne muajn e gjashte te shtatin,ajo po sherohet ne Zvicer ne Amerike, ajo jeton ne katund...dhe krejt keto mendime me shkeput zeri i i Adelines teksa vjen duke na pershendetur : Mire se keni ardhur e qofshi faqebardhe !

per me shume kliko linkun me poshte :
Citim:
http://www.adelinaismaili.page.tl/Home.htm
qokollada Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-07, 20:03   #11
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kopjet e Adelina Ismajlit

gjitha kengetaret e estrades tone jane kopje e serbeve........
ndersa ketu triumfi ka shku si ,,qeni ne rrush''' e kjo prap kendon neper fushta zgjedhore...
__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-12-07, 09:03   #12
Ma-Origano
Anetar i Rrespektuar
 
Avatari i Ma-Origano
 
Anėtarėsuar: 02-12-07
Vendndodhja: aty ku me con Zoti
Postime: 1,189
Ma-Origano i njohur pėr tė gjithėMa-Origano i njohur pėr tė gjithėMa-Origano i njohur pėr tė gjithėMa-Origano i njohur pėr tė gjithėMa-Origano i njohur pėr tė gjithėMa-Origano i njohur pėr tė gjithė
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Ma-Origano Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Ma-Origano Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Ma-Origano Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Ma-Origano
Gabim Titulli: Kopjet e Adelina Ismajlit

wow qokollada pune e bere nga ti shume e mire
__________________
Jetoje jeten tende sepse jeta eshte e shkurter! Mesazhet privat nuk i pranoj neoqftse nuuk eshte posti serioz!
Ma-Origano Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-12-07, 01:11   #13
uck_aksh
Lavdi Dėshmorve
 
Avatari i uck_aksh
 
Anėtarėsuar: 02-10-04
Vendndodhja: Vevey-Suisse
Postime: 5,194
uck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kopjet e Adelina Ismajlit

Adelina
hhahahahaahaha
http://fr.youtube.com/watch?v=vtE-q721jp0
__________________
Ne shqiptaret e kemi tradit
Qe t'a duam njeriun me zemer e me shpirt
Jemi xheloze por kemi te drejt
Se dashuria e shqiptarve eshte shume shtrenjt
uck_aksh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-12-07, 08:09   #14
Ma-Origano
Anetar i Rrespektuar
 
Avatari i Ma-Origano
 
Anėtarėsuar: 02-12-07
Vendndodhja: aty ku me con Zoti
Postime: 1,189
Ma-Origano i njohur pėr tė gjithėMa-Origano i njohur pėr tė gjithėMa-Origano i njohur pėr tė gjithėMa-Origano i njohur pėr tė gjithėMa-Origano i njohur pėr tė gjithėMa-Origano i njohur pėr tė gjithė
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Ma-Origano Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Ma-Origano Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Ma-Origano Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Ma-Origano
Gabim Titulli: Kopjet e Adelina Ismajlit

uck aksh flm flm per video!


__________________
Jetoje jeten tende sepse jeta eshte e shkurter! Mesazhet privat nuk i pranoj neoqftse nuuk eshte posti serioz!
Ma-Origano Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 11:16.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.