PDA

View Full Version : Sė shpejti nė ankand shiringa qė vrau Jacksonin ...


Jana
16-03-10, 21:49
Shiringa e cila mendohet se e ka mbytur Michael Jacksonin pas injektimit tė kombinimit vdekjeprurės tė ilaēeve, pritet tė paraqitet nė shitje nė njė ankand qė do tė organizohet nė Las Vegas me ēmimin e pabesueshėm prej 5 milionė dollarėve.
http://www.telegrafi.com/fo/fun/f.0316175805399_m.jpg
Mediat raportuan se gjilpėrėn dhe shiringėn i kishte fshehur dikush dhe ia kishte ofruar njė shtėpie tė ankandeve nga Las Vegasi pėr shitje. Familja e Jacksonit ka lajmėruar avokatin e Jacksonit pėr kėtė akt dhe po bėnė ē’ėshtė e mundur pėr ta parandaluar kėtė ankand bizar.
Shiringa pritet tė dalė nė shitje mė 25 korrik nė pėrvjetorin e parė tė vdekjes sė kėngėtarit. Mjeku i tij personal Conard Murray ėshtė akuzuar pėr vrasje tė paqėllimshme, sepse kishte pėrzier dozė tė valiumit, lorazepamit dhe propofolit, ndėrsa gjatė autopsisė u vėrtetua se Jackson ka vdekur nga doza vdekjeprurėse e propofolit, njė anestetik i fortė.
Pėrndryshe Murray ka hedhur poshtė tė gjitha akuzat, ndėrsa gjykimi i tij pritet tė fillojė nga fundi i vitit.

Makresh
17-03-10, 11:19
Myzhde : Niva qe Jaksoni isht xhall.

Jana
17-03-10, 11:35
Myzhde : Niva qe Jaksoni isht xhall.

Hahahahahaha priti bakshishat tash......