PDA

View Full Version : Me kapele te UCK-se,Rachel Uchitel


pirro
10-12-09, 08:23
E dashura multimilionerit Tiger Woods, Rachel Uchitel ėshtė fotografuar me nė fund nė New York duke bėrė fitnes.

Ajo ka qenė nė fokus tė medieve pėr njė kohė tė gjatė pėrderisa mediat me nė fund e kanė fotografuar atė.

Ajo ka qenė e veshur me njė kapelė nė tė cilėn ėshtė emblema e Ushtrisė Ēlirimtare tė Kosovės pėrderisa ka shėtitur me pantallona tė sportit.

Ditė mė parė i dashuri i saj, milioneri Tiger Woods, i cili ėshtė kampion i Golfit kishte thėnė se ėshtė nė prag tė divorcit me gruan e tij.

Makresh
10-12-09, 10:44
… eh ???

Marco
10-12-09, 14:16
E dashura multimilionerit Tiger Woods, Rachel Uchitel ėshtė fotografuar me nė fund nė New York duke bėrė fitnes.

Ajo ka qenė nė fokus tė medieve pėr njė kohė tė gjatė pėrderisa mediat me nė fund e kanė fotografuar atė.

Ajo ka qenė e veshur me njė kapelė nė tė cilėn ėshtė emblema e Ushtrisė Ēlirimtare tė Kosovės pėrderisa ka shėtitur me pantallona tė sportit.

Ditė mė parė i dashuri i saj, milioneri Tiger Woods, i cili ėshtė kampion i Golfit kishte thėnė se ėshtė nė prag tė divorcit me gruan e tij.
Kapelen e Adem Jasharit e paska se ju paska vjetru !!!!!
A thu pse se ka marr te Thacit, apo Xhavit Halitit qe e kan perdor veq gjat bombardimit te NATOS se hale i kan Treja (NEW NEW)

roadrunner
10-12-09, 14:26
http://www.celebrity-gossip.net/celebrities/hollywood/rachel-uchitel-fit-and-fine-in-nyc-212985/

GjIlAnAsI_cSi
10-12-09, 19:16
http://www.celebrity-gossip.net/images/thumbnails/rachel-uchitel-blue-12089-4.jpg


http://www.celebrity-gossip.net/images/thumbnails/rachel-uchitel-guy-12089-1.JPG

http://www.celebrity-gossip.net/images/thumbnails/rachel-uchitel-guy-12089-4.JPG

shfletuesi_
10-12-09, 20:52
Sa mire me vjen neve spo na i lan mi vendos se na arrestojn Kfori :( :frown:

murrizi
10-12-09, 21:14
http://www.celebrity-gossip.net/images/thumbnails/rachel-uchitel-blue-12089-4.jpg

Oh oh, knaqu shpirt knaqu, rritu zemer rritu.

Qudia zotit Gjilanasi qenka aktivizu n'UĒK.... ?

Hallall gjilanasi, prej sot je shoki jem ė i miri.


P.s.
Mos harroni lufta e drejt e Ushtris Ēlirimtare tė Kosovės do tė jetė moto dhe shtytje e shumė popujve nė tė ardhmėn pėr tė drejtat dhe lirit e tyre !

E shkrova kėtė sepse ka kėrkesa pėr t'mė varur n'bander, e nėse unė nuk jom mo nė mesin tuaj, spaku ta dini pėr ēka http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Sibora
10-12-09, 22:40
Sa bukur po i rri "viranes".

Oqeani
10-12-09, 23:00
Sa bukur po i rri "viranes".

Mos dashte me thene : "Viranja" e bukur http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Sibora
11-12-09, 08:43
Mos dashte me thene : "Viranja" e bukur http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Ndoshta po e ndoshta jo,hahahaha.

shfletuesi_
11-12-09, 11:05
Mos eshte montazh e shqiptareve ....

roadrunner
11-12-09, 11:08
Valla i paska kukat e mire :p hahahha

shfletuesi_
11-12-09, 11:10
Valla i paska kukat e mire :p hahahha


Pse je ka i lakmon a... aiii nuk jan mend te kukat hiq spo me pelqejka :D

roadrunner
11-12-09, 11:13
Ja ke bo si dhelpna, rrushi thart hahaha....

Pse je ka i lakmon a... aiii nuk jan mend te kukat hiq spo me pelqejka :D

shfletuesi_
11-12-09, 11:15
Ja ke bo si dhelpna, rrushi thart hahaha....

Jo se une shkallen me veti e baj - hahahahahhahahahahha-

roadrunner
11-12-09, 11:17
Dobt koke hahaha, thash kishe e qet kamen ne kuka, si KEK-i kur ta ndreq trafen hahaha :p
Jo se une shkallen me veti e baj - hahahahahhahahahahha-

shfletuesi_
11-12-09, 11:20
Dobt koke hahaha, thash kishe e qet kamen ne kuka, si KEK-i kur ta ndreq trafen hahaha :p


Jo se mos po me rrshet kama po e lendoj kund hahahahha - ikaaa noten e mire te gjithe.

luckyman
13-12-09, 22:07
Mos ka pas Fatmir Lima ndoj afer me to?! :tongue:

e Fatmir he car :biggrin:

Jana
19-12-09, 12:55
E dashura e multimilionerit Tiger Woods, Rachel Uchitel ėshtė fotografuar nė New York duke bėrė fitnes dhe atė me kapelė tė UĒK-sė.http://thashethe.me/wp-content/uploads/2009/12/rachel-uchitel-uck.jpg