PDA

View Full Version : Mijėra ngushėllime pėr Ramadan Krasniqin-Dani...


Jana
03-03-09, 02:24
Kėngėtari i njohur shqiptar, Ramadan Krasniqi - Dani dhe familja e tij kėto ditė kanė marrė mijėra ngushėllime.

http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0303011451380_m.jpg

Ditė mė parė Dani ka pėrjetuar njė ngjarje rėndė nė jetėn private. Ai ka humbur gruan e tij, e cila ka vuajtur nga njė sėmundje e rėndė pėr disa muaj.

Ai kishte ndėrprerė aktivitetet muzikore prej 3 janarit tė kėtij viti, pėr tu gjendur pranė bashkėshortes nė njė nga klinikat mė prestigjioze tė Brukselit.

Pas vdekjes sė gruas, ai tanimė ėshtė kthyer nė vendlindjen e tij nė Pejė sė bashku me 3 vajzat dhe djalin.

Tani pėr tani ėshtė gjithēka herėt pėr tu thėnė, se a do tė vazhdojė ky njeri karrierėn, vetėm se dihet qė mijėra adhurues i kanė dhėnė shtytje e forcė pėr ti pėrballuar kėto ditė pikėllimi.

Rrethi i tij i ngushtė i miqve dhe shokėve kanė kėrkuar nga Dani qė tė vazhdojė rrugėn e kėngės, meqenėse si njeri profesionist, ai i duhet kėngės dhe kėnga ėshtė e vetmja zeje qė Dani di ta bėjė mė sė miri.

Megjithatė vendimin final pėr tė vazhduar ose jo me kėngėn, siē kemi mėsuar, Dani do ta ndajė me fėmijėt, tre vajzat dhe djalin

emine
03-03-09, 15:19
Ngushllime ,shume me dhimben femijte .....shume rande a me humbe prindin e sidomos nenen:frown:

LiliG
03-03-09, 16:59
Ngushtellimet e mia.
_____________________________
www.zhegra.com

Makresh
03-03-09, 17:09
Ngushllime edhe nga ana ime,! Allahu e meshiroft !

Prishtinasja_
03-03-09, 22:25
Sa keq me vije per Danin dhe familjen e tij ! :eek::frown:

Zoti i ndihmoft ne kete dhembje te madhe !

romansa
03-03-09, 22:27
ngushllime edhe nga une...per familjen e Ramadan Krasniqit,
zoti ja beft leht ta perballojne kete dhembje te madhe!

Peja-Boy
04-03-09, 22:16
Ngushllime Familjes se Ramadan Krasniqit...!

Buqja_ch
21-03-09, 22:48
http://www.youtube.com/watch?v=oIZn0-fO1pE&feature=related

Isinqerti25
21-03-09, 22:54
Ngushllimet e mia edhe pse pak me vones jam inkudrua ne kete tem

Shqiptare_ne_Turqi
21-03-09, 22:57
Dhe nga uné ngushllimet e mia ma té sinqerta pér familjen e té ndjeres,..

Zoti ua qoft sabrin ...Véshtirr shum ...

Qika^Me^Kule
21-03-09, 22:59
Ngushllime familjes Ramadan Krasniqit,,,,,,, :frown: Pak me vones tani e pash ket tem,, por thon nje fjal me mir von se sa hiq,,,, keshtu qe dhe nje ehr ju shpreh Ngushllime,,,,