Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Personalitete publike
Emri
Fjalėkalimi
Personalitete publike Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 03-03-09, 02:24   #1
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Mijėra ngushėllime pėr Ramadan Krasniqin-Dani...

Kėngėtari i njohur shqiptar, Ramadan Krasniqi - Dani dhe familja e tij kėto ditė kanė marrė mijėra ngushėllime.Ditė mė parė Dani ka pėrjetuar njė ngjarje rėndė nė jetėn private. Ai ka humbur gruan e tij, e cila ka vuajtur nga njė sėmundje e rėndė pėr disa muaj.

Ai kishte ndėrprerė aktivitetet muzikore prej 3 janarit tė kėtij viti, pėr tu gjendur pranė bashkėshortes nė njė nga klinikat mė prestigjioze tė Brukselit.

Pas vdekjes sė gruas, ai tanimė ėshtė kthyer nė vendlindjen e tij nė Pejė sė bashku me 3 vajzat dhe djalin.

Tani pėr tani ėshtė gjithēka herėt pėr tu thėnė, se a do tė vazhdojė ky njeri karrierėn, vetėm se dihet qė mijėra adhurues i kanė dhėnė shtytje e forcė pėr ti pėrballuar kėto ditė pikėllimi.

Rrethi i tij i ngushtė i miqve dhe shokėve kanė kėrkuar nga Dani qė tė vazhdojė rrugėn e kėngės, meqenėse si njeri profesionist, ai i duhet kėngės dhe kėnga ėshtė e vetmja zeje qė Dani di ta bėjė mė sė miri.

Megjithatė vendimin final pėr tė vazhduar ose jo me kėngėn, siē kemi mėsuar, Dani do ta ndajė me fėmijėt, tre vajzat dhe djalin


__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 03-03-09, 15:19   #2
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mijėra ngushėllime pėr Ramadan Krasniqin-Dani...

Ngushllime ,shume me dhimben femijte .....shume rande a me humbe prindin e sidomos nenen
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-03-09, 16:59   #3
LiliG
 
Avatari i LiliG
 
Anėtarėsuar: 15-01-09
Postime: 13
LiliG i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Mijėra ngushėllime pėr Ramadan Krasniqin-Dani...

Ngushtellimet e mia.
_____________________________
www.zhegra.com
LiliG Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-03-09, 17:09   #4
Makresh
 
Avatari i Makresh
 
Anėtarėsuar: 12-01-09
Vendndodhja: ..
Postime: 5,781
Makresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mijėra ngushėllime pėr Ramadan Krasniqin-Dani...

Ngushllime edhe nga ana ime,! Allahu e meshiroft !
__________________
La ilahe il-lall-llah - Nuk ka Zot tjetėr pėrveē Allahut !
Makresh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-03-09, 22:25   #5
Prishtinasja_
 
Avatari i Prishtinasja_
 
Anėtarėsuar: 15-06-05
Vendndodhja: Larg Prishtines
Postime: 11,617
Prishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mijėra ngushėllime pėr Ramadan Krasniqin-Dani...

Sa keq me vije per Danin dhe familjen e tij !

Zoti i ndihmoft ne kete dhembje te madhe !
__________________
Rendesia e njeriut nuk matet me vendin qe ai ze,por me boshllėkun qe krijon kur ai iken....!!!!
Prishtinasja_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-03-09, 22:27   #6
romansa
 
Avatari i romansa
 
Anėtarėsuar: 24-07-08
Vendndodhja: larg vendlindjes
Postime: 16,112
romansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mijėra ngushėllime pėr Ramadan Krasniqin-Dani...

ngushllime edhe nga une...per familjen e Ramadan Krasniqit,
zoti ja beft leht ta perballojne kete dhembje te madhe!
__________________
Lejo gezimin e sė ardhmes..le te fshije dhembjen e sė kaluares!!!
romansa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-03-09, 22:16   #7
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Mijėra ngushėllime pėr Ramadan Krasniqin-Dani...

Ngushllime Familjes se Ramadan Krasniqit...!
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-03-09, 22:48   #8
Buqja_ch
Prishtinalike
 
Avatari i Buqja_ch
 
Anėtarėsuar: 03-03-07
Vendndodhja: Zh _ Pr
Postime: 21,372
Buqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mijėra ngushėllime pėr Ramadan Krasniqin-Dani...

http://www.youtube.com/watch?v=oIZn0...eature=related
__________________
Shkėputja e Yllit nga qielli nuk lidhet pėr fatin e askujt ... !!!!
Buqja_ch Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-03-09, 22:54   #9
Isinqerti25
Loading 22%
 
Anėtarėsuar: 04-03-09
Vendndodhja: Ne Vend Lindjen Time
Postime: 1,302
Isinqerti25 i dashurIsinqerti25 i dashurIsinqerti25 i dashur
Gabim Titulli: Mijėra ngushėllime pėr Ramadan Krasniqin-Dani...

Ngushllimet e mia edhe pse pak me vones jam inkudrua ne kete tem
Isinqerti25 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-03-09, 22:57   #10
Shqiptare_ne_Turqi
 
Avatari i Shqiptare_ne_Turqi
 
Anėtarėsuar: 22-09-08
Vendndodhja: Shqiptare dhe ne Kosove ;)
Postime: 2,389
Shqiptare_ne_Turqi i pazėvėndėsueshėmShqiptare_ne_Turqi i pazėvėndėsueshėmShqiptare_ne_Turqi i pazėvėndėsueshėmShqiptare_ne_Turqi i pazėvėndėsueshėmShqiptare_ne_Turqi i pazėvėndėsueshėmShqiptare_ne_Turqi i pazėvėndėsueshėmShqiptare_ne_Turqi i pazėvėndėsueshėmShqiptare_ne_Turqi i pazėvėndėsueshėmShqiptare_ne_Turqi i pazėvėndėsueshėmShqiptare_ne_Turqi i pazėvėndėsueshėmShqiptare_ne_Turqi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mijėra ngushėllime pėr Ramadan Krasniqin-Dani...

Dhe nga uné ngushllimet e mia ma té sinqerta pér familjen e té ndjeres,..

Zoti ua qoft sabrin ...Véshtirr shum ...
__________________
Nuk ka rėndėsi ku dhe si keni jetuar. E rėndėsishme ėshtė ēfarė keni bėrė aty ku keni qenė. (Xhorxha O’kife)

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Shqiptare_ne_Turqi : 21-03-09 nė 22:58
Shqiptare_ne_Turqi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-03-09, 22:59   #11
Qika^Me^Kule
Prap e fshehur pase Teje.
 
Avatari i Qika^Me^Kule
 
Anėtarėsuar: 26-02-09
Vendndodhja: Aty me gjene , nen hijen Tende qe me le amanet !!
Postime: 13,735
Qika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mijėra ngushėllime pėr Ramadan Krasniqin-Dani...

Ngushllime familjes Ramadan Krasniqit,,,,,,, Pak me vones tani e pash ket tem,, por thon nje fjal me mir von se sa hiq,,,, keshtu qe dhe nje ehr ju shpreh Ngushllime,,,,


Qika^Me^Kule Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:42.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.