PDA

View Full Version : Edi Krasniqi


DEA
26-10-07, 09:08
Mendimet e juaja rreth ketij kengetari:

I takon gjenerates time dhe vije nga Qyteti im perndryshe eshte djali i vellait te te madhit Naim Krasniqi. Pasi qe e dije rrugen e tije te mundimshme per te arritur deri ketu, kisha pasur deshire te marre opinionet e juaja rreth tij,

Pasi ta keni ndegjuar kengen e tij ne youtube " veq me zjarre me dashuro" jepni komentet

Elina
26-10-07, 11:23
Edi me pelqen shume si kengetar. Ka nje ze shum te mire,bile me duket qe ka ze identik me Naim Krasniqin!
Nuk di shum per kete kengetar,veq se e di se eshte i martuar me kengetaren Rifadie Grajqevci dhe se e kan nje djale :tongue:

Buqja_ch
26-10-07, 12:15
DEA ..té them se e ndégjoi i ka disa kéng si shumé mé pelqejn ......
...... E dalloi kéngen me Rifadijen ..Keq me ty e keq pa ty .....
até kenga shum e pélqej ..po ishte djal i vllaut té Naimit
ndersa me sa di un nuk e ka grue Rifadijen ......por thon ashtu vetum
.. se kan ne duet kéng ...Rifadija éshté nga fshati Hade ..jetojn
qe shum vite né Prishtiné ..éshté e martuar né Ferizaj ka dy djem
.....ndoshta edhe un jom gabim ..nuk i njoh shum pér sé afrmi .....http://nl.youtube.com/watch?v=FpRpLOXBHgM

Albo_chicka
26-10-07, 12:30
Mendimet e juaja rreth ketij kengetari:

I takon gjenerates time dhe vije nga Qyteti im perndryshe eshte djali i vellait te te madhit Naim Krasniqi. Pasi qe e dije rrugen e tije te mundimshme per te arritur deri ketu, kisha pasur deshire te marre opinionet e juaja rreth tij,

Pasi ta keni ndegjuar kengen e tij ne youtube " veq me zjarre me dashuro" jepni komentet


Dea per edin mund te them se esht kengetar tejet i mir, me pelqen sepse esht dhe nga qyteti nga i cili vi dhe un. dhe aty ka shum adhurues dhe vellai i ti Elvisi esht nje Dj i mir. pra skemi qka te themi per te edit i uroj vetem sukese esht vertet shum i mir.

DEA
26-10-07, 15:39
DEA ..té them se e ndégjoi i ka disa kéng si shumé mé pelqejn ......
...... E dalloi kéngen me Rifadijen ..Keq me ty e keq pa ty .....
até kenga shum e pélqej ..po ishte djal i vllaut té Naimit
ndersa me sa di un nuk e ka grue Rifadijen ......por thon ashtu vetum
.. se kan ne duet kéng ...Rifadija éshté nga fshati Hade ..jetojn
qe shum vite né Prishtiné ..éshté e martuar né Ferizaj ka dy djem
.....ndoshta edhe un jom gabim ..nuk i njoh shum pér sé afrmi .....http://nl.youtube.com/watch?v=FpRpLOXBHgM


Buqe Me Rifadijen eshte i martuar, a ka qene ajo me pare ne Ferizaj e martuar kete nuk e di!!!!!!!!!!!!!!

Po nje e di qe Edi ( Edmondi) ka talent edhe me te madhe, se ate qe e ka paraqit deri me tani.............. E veqanta e ketij kengetari eshte se nuk ka dashur kurr te etiketohet si djali i vellait te Naimit, po ka dasht dhe ka arrit vetem e vetem me punen dhe talentin e tij.


Me shprese se albumet e tij do te degjohen tej mase, dhe ky kengetare ta ket mundesin te nxjerre edhe me shume nga vetja e tij. I uroj shume suksese!!!!!!!!!

DEA

Elina
26-10-07, 15:48
Po e vertete qe Edi eshte i martuar me Rifadijen,,, i kam pa sa here ne TV bashk. Edhe duken qift mjaft i lumtur...

DEA
26-10-07, 16:40
" Ah moj Dashni" kenga qe ka kenduar ne polifest, nese ka mundesin dikush me e prue ketu le ti bijne , se une nuk po di tybe!

BaNu Ne JeT I sInQeRt
26-10-07, 20:28
http://www.youtube.com/watch?v=FqOsQf4iT70

BaNu Ne JeT I sInQeRt
26-10-07, 20:31
Mfal Dea..E humba udhen dashta me shkrujt te soba jeter hahhaa ma ban hallall inshalla e gjen ket keng

DEA
06-11-07, 09:48
http://albavideo.blogspot.com/2006/11/edi-krasniqi-video-ah-moj-dashni.html

Buqja_ch
16-11-07, 08:03
http://www.youtube.com/watch?v=3Bvs87B7zTk&feature=related

Prishtinasja_
02-03-08, 16:45
Edi....nje kengetar simpatik ! Rifa gjithashtu :biggrin:

http://fr.youtube.com/watch?v=Fs5xYOzwxug&feature=related

prishtinasi
03-03-08, 23:03
Mendimet e juaja rreth ketij kengetari:

I takon gjenerates time dhe vije nga Qyteti im perndryshe eshte djali i vellait te te madhit Naim Krasniqi. Pasi qe e dije rrugen e tije te mundimshme per te arritur deri ketu, kisha pasur deshire te marre opinionet e juaja rreth tij,

Pasi ta keni ndegjuar kengen e tij ne youtube " veq me zjarre me dashuro" jepni komentet


Edhe ky me te njofshem a?

rilinda
04-03-08, 22:49
Edhe ky me te njofshem a?

Hahahahhahahah... s'ka breee... veç une meta e papopullarizume. Qeshtu kur nuk mi qel rrugt daja :biggrin:

Gjumashja
05-03-08, 11:25
paske harru me cek qe edhe vetullat i heq...:biggrin: ... nese eshte ai qe po mendoj...
nuk e preferoj kete zzhander.. edhe sidomos keta qe jane te njofshem edhe me hiq...

DEA
12-03-08, 17:10
Edhe ky me te njofshem a?


Fakt qe ka te njofshem ne Estrad, po rruga deri aty eshte merite vetem e tij. Edhe pse ndoshta ma lehte kishte me arrite permes " Axhes" se njohur,prap preferoj rrugen me te veshtire:

emine
31-05-08, 19:24
Mendimet e juaja rreth ketij kengetari:

I takon gjenerates time dhe vije nga Qyteti im perndryshe eshte djali i vellait te te madhit Naim Krasniqi. Pasi qe e dije rrugen e tije te mundimshme per te arritur deri ketu, kisha pasur deshire te marre opinionet e juaja rreth tij,

Pasi ta keni ndegjuar kengen e tij ne youtube " veq me zjarre me dashuro" jepni komentet


ky kangtar le se oshte Tip,po ka za e kong qe zemren ta knaqin.....kofte me jete te gjate e i kendofte zemra gjithmone;)

pirro
01-06-08, 20:03
Njeri ma bajat se qyky Edi une nuk kom pa shume pa lidhje kendon , krejt rrugen deri ktu e ka me te njofshem servilizma deri ne fund e cka tjeter . Lejni mos folini palidhje .

DEA
10-09-08, 08:06
Njeri ma bajat se qyky Edi une nuk kom pa shume pa lidhje kendon , krejt rrugen deri ktu e ka me te njofshem servilizma deri ne fund e cka tjeter . Lejni mos folini palidhje .

Pirro ma e drejte eshte te thuash mua nuk me pelqen, se e sheh qe bjen ne kundershtim me disa qe e pelqejne cka deshmon se nuk eshte tip bajat per te gjithe, po vetem per ata qe se pelqejne, e kjo eshte normale, e sa per te njofshem po te garantoj qe kurr skish kendu...

Jana
10-09-08, 12:17
Se degjoj....s'me pelqen.....

Prishtinasja_
10-09-08, 12:28
Se degjoj....s'me pelqen.....
Tybe une e ndegjoje shume....... Kendon per mrekulli !

Tybe edhe boll face eshte !

http://de.youtube.com/watch?v=mGu8ySrRcrA :rolleyes:

Jana
10-09-08, 12:32
Tybe une e ndegjoje shume....... Kendon per mrekulli !

Tybe edhe boll face eshte !

http://de.youtube.com/watch?v=mGu8ySrRcrA :rolleyes:

Qe pi degjoj per hater tondin....

Luciano
10-09-08, 12:32
Amater.

Prishtinasja_
10-09-08, 12:38
Qe pi degjoj per hater tondin....

:wink::wink:

thellenza
30-06-09, 22:10
simpatik dhe zerin e embel...me pelqen, i deshiroj suksese. :smile:
http://www.youtube.com/watch?v=B6fgE6oBfk0

Xuki
01-07-09, 08:47
Qato qikat që vallëzojshin mas tina m'pëlqynë ma shumë vallah!

thellenza
03-07-09, 20:47
Qato qikat që vallëzojshin mas tina m'pëlqynë ma shumë vallah!haa Xuki a nuk po te pelqen Edi veq qe nuk i ka kukat e mira sikur te Leonores a? :biggrin::tongue: