PDA

View Full Version : Klip i pėlqyeshėm i Afėrdita Dreshaj...


Jana
06-03-09, 02:16
E dashura e Shpat Kasapit, Afėrdita Dreshaj, kėto ditė ka lansuar videoklipin e saj debutues nė muzikė, ndėrsa edhe kėnga edhe klipi duket se do tė mirėpriten nga publiku.
http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0305155623560_m.jpg


Kėnga titullohet "Nėse je burrė" dhe ėshtė kompozuar prej Gabro, ndėrsa tekstin e ka shkruar Avni Qahili. Para realizimit tė kėngės, Afėrdita kishte pohuar se karriera e saj muzikore do tė varet nga suksesi i videoklipit tė parė.

Nėse ky videoklip pėlqehet nga publiku, atėherė shumė shpejt pritet edhe realizimi i tre videoklipeve tjera nga Afėrdita.

http://www.youtube.com/watch?v=LSWBTJNZ-_o

Prishtinasja_
06-03-09, 09:49
Teksti i kenges qenka i mire por mendoj se kjo e ka vendin ne Boten e Modes e jo ne ate te muzikes !

LOJETARI
06-03-09, 10:13
Teksti i kenges qenka i mire por mendoj se kjo e ka vendin ne Boten e Modes e jo ne ate te muzikes !

Kjo e paska vendin ne boten e enderrave , edhe ata ne boten e enderrave pornografike ,sepse as me erotik nuk paska gje te perbashket .Me te vertete per keqardhje .As nuk paska stil , as sharm ,as ze .Kjo qenka manipulue prej emocioneve ose te dikujt tjeter ose prej papjekurise se saj .

shfletuesi_
06-03-09, 10:22
E dashura e Shpat Kasapit, Afėrdita Dreshaj, kėto ditė ka lansuar videoklipin e saj debutues nė muzikė, ndėrsa edhe kėnga edhe klipi duket se do tė mirėpriten nga publiku.
http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0305155623560_m.jpg


Kėnga titullohet "Nėse je burrė" dhe ėshtė kompozuar prej Gabro, ndėrsa tekstin e ka shkruar Avni Qahili. Para realizimit tė kėngės, Afėrdita kishte pohuar se karriera e saj muzikore do tė varet nga suksesi i videoklipit tė parė.

Nėse ky videoklip pėlqehet nga publiku, atėherė shumė shpejt pritet edhe realizimi i tre videoklipeve tjera nga Afėrdita.

http://www.youtube.com/watch?v=LSWBTJNZ-_o

Shume shpejt do dali se nga cila kengetare e huaj serbe greke apo arabe e ka vjedh kete kenge...