PDA

View Full Version : Ēanta e sherrit


Fshatari
31-07-10, 19:36
Bardot kundėr Brunit, pėr njė ēantė dore
Njė ēantė dore ka bėrė qė tė zihen dy gratė mė tė njohura nė Francė. Nga njėra anė, zonja e parė, Carla Bruni dhe, nga ana tjetėr, diva e filmit Brigitte Bardot.
Nė mes tė dy divave, njė model i veēantė ēante qė mban firmėn “Lancel”, qė drejtori artistik Leonello Borghi ia ka kushtuar aktores sė madhe.
Por, kjo e fundit ia ka dėrguar si dhuratė modeles, njėkohėsisht bashkėshortes sė presidentit Nicolas Sarkozy, transmeton TCH.
Por, me tė marrė dhuratėn, Carla nuk ėshtė shqetėsuar pėr t’i dėrguar falėnderimet aktores, e cila nuk e ka pritur mirė kėtė sjellje tė saj.
“Carla Bruni ėshtė sa e bukur, aq edhe e paedukatė dhe nuk mė dėrgoi asnjė falėnderim pėr ēantėn qė i dėrgova”, ėshtė shprehur legjenda e kinemasė.
______________________________________
http://www.kohaditore.com/index.php?cid=1,10,29823

jadore
31-07-10, 20:23
vet i ka fajet B.B-ja .
me ma pas dergu mua me shume miresjellje e kisha falenderu permes telefonit .
qishtu e ka servilizmi, deshti permes saj prap te jete ne skenen publike-a.!!!
.p.s.
fshatar, prej cfare lekure kish pas qene canta ?hahhhaha. ha ,qaty po get u kone inati .mall artificial nuk pranon diva e Prishtinasit te Forumit.

sherri
31-07-10, 21:13
A per cante teme jane kap ato a!? pop jau marr krejt po ja dha dikujt tjeter qy ;)

Fshatari
31-07-10, 22:03
vet i ka fajet B.B-ja .
me ma pas dergu mua me shume miresjellje e kisha falenderu permes telefonit .
qishtu e ka servilizmi, deshti permes saj prap te jete ne skenen publike-a.!!!
.p.s.
fshatar, prej cfare lekure kish pas qene canta ?hahhhaha. ha ,qaty po get u kone inati .mall artificial nuk pranon diva e Prishtinasit te Forumit.
Me te than te drejten edhe une u habita shume.Bile nuk besoj asnje ēast qe zonja e pare nuk e ka falenderue po s'i vlejne me hiē gje falenderimet B.B. se ia ka gelltit koha bukurine e dives se dikurshme.
PS: nese nuk e pranon lekuren artficiale, ti paske me met pe te hiē se B.B-ja eshte shume e angazhueme ne mbrojtjen e shtazeve dhe s'e duron ēanten me lekure krokodili!
Il va falloir que tu choisisses entre Acquiescer(me pranue ēanten artificiale) ou patienter(ose me durue) le temps que B.B. toute ridée et moche qu'elle est devenue veuille bien chasser un tout petit crocro et qu'elle en fasse un sac ą dos!

doGzona
24-08-10, 02:25
Jo po nuk ka pas faj, ja edhe une po pres qe tre muaj nga Antika nje falemnderim per lulen qe i dhurova, dhe po me duket qe nuk do te kete,mund te del "lulja e sherrit" !!!!!!:D

Antika
24-08-10, 08:10
Jo po nuk ka pas faj, ja edhe une po pres qe tre muaj nga Antika nje falemnderim per lulen qe i dhurova, dhe po me duket qe nuk do te kete,mund te del "lulja e sherrit" !!!!!!:D
Oj bjonde,nuk pata mundesine te dhuroj lule atje,edhe pse hiq s'me pelqen t'i dhuroj femrave apo te me dhurojne femrat lule. ;):D

murrizi
24-08-10, 09:02
Oj bjonde,nuk pata mundesine te dhuroj lule atje,edhe pse hiq s'me pelqen t'i dhuroj femrave apo te me dhurojne femrat lule. ;):D
Unė do dhuroj njė tuf lulesh z. Antika

Pėr firmėn qė mbani nė forum :wink:.