PDA

View Full Version : Emine Ēunmulaj ka pozuar pėr revisten “Elle”


Jana
22-02-10, 23:03
Emine Ēunmulaj, e cila jeton nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės (SHBA), ka pozuar pėr edicionin e shkurtit tė revistės sė njohur “Elle” nė Gjermani, pėr tė cilėn ajo ka dhėnė edhe njė intervistė.
http://thashethe.me/wp-content/uploads/2010/02/Emina-ne-kopertinen-elle.jpg
Bukuroshja ka thėnė se gjatė kėtij viti ėshtė shumė e angazhuar nėpėr revista mode tė ndryshme qė do tė mbahen nėpėr botė.
Ēunmulaj ishte manekinia e kopertinės sė kėsaj reviste gjermane edhe pėr muajin nėntor- dhjetor tė vitit 2009.
“Elle” ėshtė njė revistė qė i kushtohet modės luksoze dhe tė bukurės. Ndėrkaq, Ēunmulaj nė fund tė vitit tė kaluar vizitoi edhe Kosovėn, ku mbajti njė revistė mode nė Gjakovė, nė tė cilėn patėn marrė pjesė edhe modele tė tjera tė njohura kosovare e shqiptare.
Njė ndėr to ishte edhe manekinia e fundit, Marigona Dragusha, shoqėruesja e dytė e “Miss Universe”.

doGzona
25-02-10, 18:12
Me pelqen kjo dreqe ! :D :) Suksese!

emine
25-02-10, 20:50
si lexova emine,thash ma paskan qu naj fjale kund:tongue:

emine
25-02-10, 20:52
Me pelqen kjo dreqe ! :D :) Suksese!
e di pse te pelqen se te ngjan ty shum:biggrin:

Antika
25-02-10, 20:55
e di pse te pelqen se te ngjan ty shum:biggrin:

..emine,shume me pelqen edhe mua kjo fytyre,shume pozitive eshte dhe intervista e saj me ka pelqy.
Tash po mendoj,a thu qe i ngjaj a pse :biggrin:

emine
25-02-10, 21:38
..emine,shume me pelqen edhe mua kjo fytyre,shume pozitive eshte dhe intervista e saj me ka pelqy.
Tash po mendoj,a thu qe i ngjaj a pse :biggrin:
a hine ti a ,mu valla drejt me te kallxu hiq femnat sme pelqejn,cfardo interviste te japin:tongue:

emine
25-02-10, 21:38
..emine,shume me pelqen edhe mua kjo fytyre,shume pozitive eshte dhe intervista e saj me ka pelqy.
Tash po mendoj,a thu qe i ngjaj a pse :biggrin:
a hine ti a ,mu valla drejt me te kallxu hiq femnat sme pelqejn,cfardo interviste te japin:tongue:

doGzona
26-02-10, 14:05
e di pse te pelqen se te ngjan ty shum:biggrin:

hahahahaha,jo moj kjo eshte e bukur! :)