PDA

View Full Version : Obama 'kapet mat" ne Aquila


°Avan_Turist°
20-07-09, 22:11
Njė foto e veēant e samitit G8 po bėn xhiron nė Web.


http://www.shqip1.net/foto/artikujt/origjinale/20090710203425.jpg

E shkrepur nga fotoreporteri i Reuters dhe e publikuar tashme neper site-t kryesore te botes, fotoja tregon presidentin amerikan, Barack Obama dhe ate francez, Nicolas Sarkozy, ndersa zinin vend ne podium per momentin zyrtar te lidereve te G8.

Po nuk eshte ky problemi...pasi rehatohet ne vendin e caktuar, Obama kapet duke pare me sy mashkullore te pasmet e nje vajze qe po ngjitet neper shkalle.

"Natyrisht nuk mund te dime se cfare po mendonte presidenti ne ate moment, por fotoja tregon qarte se vajzat 'jane ne siklet' bashke me te medhenjte e botes", thuhet ne nje prej faqeve me te rendesishme boterore.

Te pasmet e vajzes nuk i shpetojne sigurisht as syve te presidentit Sarkozy...

instruktori
20-07-09, 22:15
Se si po i ndjekin keto gjera Amerikanet


ps.Spaska pas faj breeeeeeee

Dani11
20-07-09, 22:58
Kurgja Obama Sarkozi paska huq krejt hahahah...

shfletuesi_
20-07-09, 23:05
Njė foto e veēant e samitit G8 po bėn xhiron nė Web.


http://www.shqip1.net/foto/artikujt/origjinale/20090710203425.jpg

E shkrepur nga fotoreporteri i Reuters dhe e publikuar tashme neper site-t kryesore te botes, fotoja tregon presidentin amerikan, Barack Obama dhe ate francez, Nicolas Sarkozy, ndersa zinin vend ne podium per momentin zyrtar te lidereve te G8.

Po nuk eshte ky problemi...pasi rehatohet ne vendin e caktuar, Obama kapet duke pare me sy mashkullore te pasmet e nje vajze qe po ngjitet neper shkalle.

"Natyrisht nuk mund te dime se cfare po mendonte presidenti ne ate moment, por fotoja tregon qarte se vajzat 'jane ne siklet' bashke me te medhenjte e botes", thuhet ne nje prej faqeve me te rendesishme boterore.

Te pasmet e vajzes nuk i shpetojne sigurisht as syve te presidentit Sarkozy...


Jo ooo Tipi Mat nuk qenka Zane poooooooor... E paska Jap Kalin per me ja Zane Mbretneshen.... :) :biggrin:

panta_rhei
20-07-09, 23:46
SMmX72N6EtE

lovely
21-07-09, 10:56
SMmX72N6EtE


hahahahahahahahahahahahahahahahahaha

instruktori
21-07-09, 19:19
hahahahahahahahahahahahahahahahahahaHahahah po te ishte Klintoni nuk do ya shiqonte nga prapa

shfletuesi_
21-07-09, 20:27
E ka Trashegim nga Klintoni me Llevinskin ndoshta i ka percjell ky qe nga fillimi hahahahhahahah

lovely
21-07-09, 22:11
nuk e di pse po e boni aq t madhe ej, po edhe ata jan mashka :biggrin:

shfletuesi_
22-07-09, 00:40
nuk e di pse po e boni aq t madhe ej, po edhe ata jan mashka :biggrin:

E qe de mos me pas kqyr fill kishin than Obama ish Homo - :biggrin: kshtu ma mire qe e ka kqyr hahahaha ama Sarkozy i lepijke buzet prej s'largu haaaaahahhahaha

lirik
22-07-09, 06:39
Kqyre more
ka mbet ne dit te sotit njeriu me i mshel sytė

SE TA NGJESIN NJI LAKMI SEKSUALE
pa prit pa kujtu le qe jan ba reproterat qe veq paren e kan gjithqka por edhe mileti veq me ngjitė diqka mezi presin e shpaleln tash edhe obamen marakli te ushkurit ja kan msy -

reporterat e kan ba jeten diktaturė mos me guxu njeriu as me ja lshue syt ndoj femra as ndoj mashkulli
as ndoj fmiu e me e dashtė miqsisht eu sa te pa kulturė kta reporterat qe paren e kan kult e ja prishin dikuj jeten disponimin e punen po kta per pare kta reporterat nuk lanė gja pa ba pasha bacin


a po doni burra e gra me i shti ne feregje a

veq syt me ua lanė perjashta
eu po koha moderne lejon me kqyr lirisht njeriu
se njeriu shikon edhe nga kurreshtja spontane .-
kuuuuuu kosoovart e mi ma kallen barkun-
shikimet e mashkullit e te femres veq aty per te keq e kan mendenjen-


po mashkulli ka te drejt ta shikoj nje femer
sepse bukuria e femres paraqet knaqsi shpirtrore per syrin

por nuk do te thot se mashkulli mendon ne diqka te keqe por ka kurreshtje
secili shikim njerzorė ne radhė te parė ka kurreshtje pastaj jan tjerat nese kureshtja shendrrohet ne lakmi te pa ndarė e te vazhdueshme
ather esht diqka tjeter


kureshtja

esht terheqse


por nuk do te thot te menduarit vetem per keq ashtu siq mendojn disa
hajde shqiptari hajde
si ta shikon njeriu nje femer uuuuuuuuuu e kqyri bre per at punė
e ka kqyr jo per tjeter -

qfar lloj i menduari esht ky

qe nuk e gjen as ne kushtetuten e kohes kur kan folė kafshet eu

sa mbrapa jan mbet disa me te menduar-