PDA

View Full Version : Eli Fara nė lidhje me Fatmir Mediun? :eek:


Zanzi/M
10-07-11, 19:37
Disa vite mė parė ishte spekuluar pėr njė lidhje tė mundshme mes kėngėtares Eli Fara dhe asokohe ministrit tė Mbrojtjes, Fatmir Mediu. Mirėpo, gjithēka kishte kaluar pa bujė, pasi qė ishte blerė tirazhi i gjithė gazetės qė e botoi skandalin.
Ndėrsa Tema njofton se lidhja jashtėmartesore e tash ministrit shqiptar tė Mjedisit dhe kėngėtares simpatike vazhdon edhe sot e kėsaj dite.

Ajo u referohet burimeve pranė kėsaj ministrie qė thonė: “Ėshtė histori e vjetėr kjo. Fatmiri ka kohė qė ėshtė i lidhur me Eli Farėn. Kėtu nė Shqipėri takohen rrallė, por mė tepėr fiksim kanė romancat nė New York. Atje Eli ka njė apartamentin e saj dhe ndjehen tė qetė, sepse askush nuk i shqetėson si nė Tiranėn llafazane”. /Vipat/Telegrafi/

Zanzi/M
10-07-11, 19:39
Jane cart krejt ...

Ani ne New York, sa shpenzimet bohen deri sa te mberrin deri atje, edhe kur ta kqyrish per nje te ....;)

emine
10-07-11, 19:46
Sa xheloza jane meshkujte,kure bahet fjal per nje femer te bukur ,apo afere gjeth smunen me pa dikonde (mashkull tjeter ) ka shijone kto,hahhahahahaha,

Zanzi/M
10-07-11, 19:53
Jo more spo i xhelozojna, mirepo e kemi fjalen te shpenzimet e teperta. Eshte rrezik te mirret rruga per kalim oqeani qe me u nguju ne nje banese ne New York :d.

Guri i madh
10-07-11, 20:04
Jo more spo i xhelozojna, mirepo e kemi fjalen te shpenzimet e teperta. Eshte rrezik te mirret rruga per kalim oqeani qe me u nguju ne nje banese ne New York :d.ndoshta nuk e rendon bugjetin shtetror FATMIRI me kto udhtime


ndoshta e ka naj magazin me predha

elvio
10-07-11, 21:09
ndoshta nuk e rendon bugjetin shtetror FATMIRI me kto udhtime


ndoshta e ka naj magazin me predha


Ka Fazllica Shqiperia o Guri:smile:

Guri i madh
10-07-11, 21:14
Ka Fazllica Shqiperia o Guri:smile:


une eli faren veq si kengtare e adhuroj


ket fatmir mediun edhe salen prej se ka ndodh gerdeci disi e kam humb respektin qe e kisha ma par

elvio
10-07-11, 21:19
une eli faren veq si kengtare e adhuroj


ket fatmir mediun edhe salen prej se ka ndodh gerdeci disi e kam humb respektin qe e kisha ma par

Si talente thoni ju,por une do i shtoja edhe si fizik:tongue: se shpreh po aq embelsi sa serenatat me vargje:biggrin:

S'ka e faj sepse grua pa burre eshte ajo,se Lulin ka kohe qe e ka lene,por Mediu sa udhe te gjate paska per takimin ne apartamentin mbush me qirinj:biggrin:atmosfere krejt romance:tongue:

Zanzi/M
10-07-11, 21:40
ndoshta nuk e rendon bugjetin shtetror FATMIRI me kto udhtime


ndoshta e ka naj magazin me predha

Hahahhaaaa i shet dy predha dhe e siguron nje nate ne New York, i shet edhe dy tjera i siguron viagrat ahhhaa

Guri i madh
10-07-11, 21:47
Hahahhaaaa i shet dy predha dhe e siguron nje nate ne New York, i shet edhe dy tjera i siguron viagrat ahhhaa


jo nuk ishte puna e dy predhave


ky biznisi me predha ne shtetin am ishte bukur i mir


besa edhe fitim pruresxhaxhi i jon e kundershtari i elvios per altileri kish pas sigurue predha te mjaftushme


do me than demontimi i tyre zgjat 10 vite nuk jan dy tri predha