PDA

View Full Version : Filan Fisteku Shqiptar !


Pupi
16-01-09, 22:53
Michael Jackson-i shqiptar!
(Kosovapress) Madonna shqiptare...u bė! Shakira shqiptare...u bė! Spice Girls shqiptare...u bė! Ricky Martin shqiptar...u bė! Tarkani shqiptar...u bė! Po Michael Jackson, si e harruam?

Njihuni me Bekim Rexhepin. Djaloshi shqiptar ka idhull Majkėllin dhe kėtė e pasqyron dhe nė videon "Big Party".

Ēfarėdo qė tė thotė bota pėr Majkėllin, i vdekur apo gjallė, ai jeton nė zemrat tona...ose tė paktėn nė zemrėn e Bekimit.

Tuj rrėshqit faqeve tė netit, hasa nė kėta "shqiptar" dhe thash helbete mos ka edhe ndonjė tjetėr qė m'paska shpėtue pa e njoft.

A ka ndonjė tjetėr rastėsisht qė ju njihni ?

Veq mos dilni me Barack Obama Shqiptar !

teutaA
16-01-09, 23:12
ahhahaahha popo ka edhe tjer